אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

חזית ירוקה נגד חולדאי: ארגוני סביבה מתנגדים לתוכנית העירייה בשדה דב

11 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

8.
חשוב לפרק את השדה המזהם והתקוע הזה
יש מספיק אופציות טובות יותר מאשר להשאיר אותו על קנו. אחת מהם היא אי צף. אחרת היא הוספת חלק בנתבג שיתאים לטיסות פנים. ואני בטוח שיש עוד רעיונות שחשבו עליהן. רצועת חוף מיפו עד אחרי הרצליה שתשמש את כולם תשנה לגמרי את הנגישות לחופים ואת יכולת אחזקתם. כרגע כל אזור המנחת והרבה אחריו אינו נגיש ואינו מתוחזק. וכמובן תוספת חניות ובתים רק תעשה טוב עם העיר הכלואה הזו. למה כלואה? פשוט תסתכלו במפה ותבינו לבד...
אביחי | 19.06.18
7.
הידעת. רק שעתיים נסיעה ברכבת מאילת לת"א, פחות זמן מטיסה (כולל צ'ק אין ובדיקות ביטחון)
הפתרון הנכון הוא להאריך את מסלית הרכבת לאילת כי: יעזור לתושבי אילת להגיע לכל נקודה במרכז (גם בצפון) בקלות ובמהירות - שעתיים נסיעה מאילת לת"א עוזר לחקלאים ולתעשיינים בנגב - להוביל ברכבת זול ולא במשאיות (יקר ומסוכן על הכביש) יקרב את האנשים שגרים בפריפריה הרחוקה למרכז ולצפון עוקף תעלת סואץ - אפשר להתחרות עם מצרים על מעבר בתעלת סואץ (בנמל אילת פריקה לרכבת והעמסה לאניה בנמל אשדוד) רק צריך לחשוב ויש ועוד הרבה רעיונות יצירתיים שיכולים לתרום לישראל ולישראלים.
יוסי | 19.06.18
5.
ברור... גם אותכם גייסו נשכני הנדלן.. להתנגד לכל..
עם באמת הטבע מעניין אותכם, תתנגדו לכל שינוי מהקיים.. כל בנייה הורסת ערכי טבע, אז גם אותכם גייסו נשכני הנדל'ן??? השדה חייב להשאר.. לעצור כל בנייה.. לחסל ולהשטיח את דרום תל אביב, לספק דירות חלופיות לתושבים שם ולבנות מגדלים כאוות נפשכם..ובנייה על כל שטח פנוי היום לחייב אלפי אחוזים היטל השבחה.. נמאס מהמתנות לחברים..
רונן מאילת | 19.06.18
2.
זה לא שהירוקים החליפו את שדה דב עם אופציה ירוקה אלה עם עוד שכונה מני רבים
בלי שדה דב יהיה חומת בניינים עד לים , עם שדה דב לפחות יש שטח פתוח גם אם אין גישה חופשית אליו, האם יש אפשרות שחלק העמותות הירוקות מקבלות תמיכה מכרישי נדלן אינטרסנטים זה גם לא יהיה פעם ראשונה שזה קרה בישראל, עיר מטרופולין כמו תל אביב צריכה שדה תעופה קטן לטיסות פנים זה קיים בכל מקום בעולם, שדה התעופה הבין לאומי בבן גוריון לא בנוי לטיסות פנים הוא מסורבל עם המתנות ארוכות ונסיעות ארוכות על המסלול שלוקחות הרבה יותר זמן מהטיסה עצמה.
מתייר | 19.06.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת