אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הצעת חוק: דחייה של תשלומי משכנתא במקרה של אבטלה, מחלה או חופשת לידה

14 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

14.
זו חובבנות!
את המדינה הזו מנהלים חובבנים. אנחנו בוחרים בהם שוב ושוב. עודף רגולציה שרק יבלבל את נוטלי המשכנתאות. תהליך נטילת המשכנתא צריך להיות הרבה יותר פשוט. לא צריך 40 מסלולים ולא צריך קנסות! ולא צריך רגולציה עקומה לטובת הבנקים. 2 מסלולי משכנתא: צמוד ולא צמוד. ללא קנסות מיותרים. בתור יועץ משכנתאות פרטי, אני חושב שכדאי להתחיל לייתר את המקצוע הזה כדי שנחייה במדינה הוגנת יותר. שכל אזרח יידע איך להתנהל מול הבנק מבלי שינסו לעבוד עליו או למכור לו מוצרים יקרים.
יועץ משכנתא פרטי | 20.06.18
13.
כמה הבנקים שלימו בשביל החוק הזה?
מי שמקבל גרייס לא מקבל הטבה, גאונים, הוא משלם ריבית דה ריבית אורך חיים המשכנתא מתארך או שההחזר החודשי אחר כך גדל. ובינתיים כשהוא לא משלם מה קורה, הקרן לא קטנה ומשולמת עליה ריבית. ומה קורה אם עברו 3 חודשים ולא מצאת עבודה? עכשיו גם החזרי המשכנתא גבוהים יותר וגם אין לי עבודה, ממש עזר.רוצים להקל תעבירו חוק שלא משלמים ריבית או ביטול התשלומים לחלוטין.
שמואל | 20.06.18
8.
אולי שפולקמן יקבע לבנקים גם את הריבית?
יותר טוב, במקום שהבנקים תאבי הבצע יתנו לנו משכנתא, אז המדינה תיתן משכנתא ללא כוונת רווח? עוד יותר טוב, לא צריך משכנתא בכלל, עדיף שהמדינה תיתן בתים לכולם בחינם. הכי טוב, לא צריך רכוש פרטי בכלל, המדינה תלאים את כל הבתים ותיתן לאנשים לגור בהם. במילים אחרות, בואו נהיה צפון קוריאה וזהו, זוהי הדרך של פולקמן ודומיו.
ישראל | 19.06.18
4.
הבנקים עשירים מספיק, אם הלקוח חולה צריך לבטל לו את החוב
לגבי אבטלה יש לאפשר לו לשלם רק רבע מהסכומים בתקופת האבטלה ורק חצי מהסכומים בחצי השנה הראשונה לעבודתו החדשה. כמובן שכל עוד הלקוח לא מצא עבודה מתאימה לו הוא ימשיך לשלם רבע מהסכום. ולגבי לידה, לא יקרה כלום לבנקים אם יוותרו כליל על התשלומים במשך חופשת הלידה.
רחמים | 19.06.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת