אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

"חוק דמי התיווך כבר מיושם – שני הצדדים משלמים"

8 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

7.
מי שחושב שיעבדו בשבילו בחינם טועה ומטעה, מתווכים
מתווכים עובדים בחינם עד המכירה. מי שעינו צרה מוזמן לנסות את המקצוע הארור. עבודת פרך שכאשר אתה רוצה למכור אתה מתחנן למתווך לעזרה, ואחרי המכירה מתקמצן למוות. עוד לא שמעתי על מתווך שמכר באיומים דירה. לכל המתלוננים להלן: 1.תבדקו טוב טוב את בלוטת הקמצנות במוח. 2. זו דמוקרטיה ומי שרוצה מחר יכול להיות מתווך. 3. מתווך לא מקצועי זו בעיה גדולה, אבל צריך להיות לבעל דירה מעט אינטואיציה ולא להיות מושפע מבלוטת הגרידיות במוח. 4. הגיע הזמן שמוכרים ישלמו 6אחוז ולא 2אחוז ממש כמו שנהוג בארהב, ולפטור את הקונה מתשל
יואב | 22.06.18
6.
מתוכים באמת מנפחים את הבועה מכרנו בית שקיבלנו
בירושה היתקשר אלינו מתווך והציג את עצמו ואמר שהוא יכול לימכור לנו את הבית ב 2 מליון בימקום 1.8 לאחר שלוש חודשים שלא הצליח לימכור ואז מכרנו ב 1.72 האמת שהם סתם מנפחים את הבועה ולא כול כך עוזרים למכירה .אני חושבת שהממשלה צריכה להגביל את דמי התיווך ל חצי אחוז ככה הם יהיו עסוקים במכירה ולא בניפוח הבועה ובנוסף גם מתרפדי עיסקעות
ראומה  | 20.06.18
5.
למספר 2: לא השוכר צריך ולא המשכיר צריך. מה ש-1 כתב זה שמי שמזמין שרותי תיווך שהוא ישלם
הכי פשוט בעולם. אני משכיר דירה דרך יד 2 וכותב בפירוש שאני לא משלם דמי תיווך. אני גם לא פונה למתווכים שיעזרו לי להשכיר. המתווכים רואים את המודעות שאנו המשכירים מפרסמים, ומביאים אנשים שפנו אליהם לראות את הדירה. אם השוכר הגיע עם מתווך, שישלם למתווך. האמת היא שאף פעם לא הבנתי את אלה שמגיעים עם מתווכים. יכולים לראות את המודעה לבד ולקבוע פגישה לבד ולחסוך את דמי התיווך.
יאיר | 20.06.18
3.
בתכלס כול מובטל נהיה מתווך
כך מצב קיים פלוני מוכר בית בהרצליה ב 2.4 מליון מיתקשר האנס המנומס שהוא אדון מתווך ואומר לבעל הבית תן לי 3 חודשי בלעדיות ואני מוכר לך את הבית ב 2.59 ומציף את המוכר באשליות שווא רקניות מיתוכן בנתים המתווך מביא אנשים מראה דירה ובעל הבית מיתקשה לחזור ל 2.4 שהוא בעצם באמת על הדירה וכך בעצם המתווכים בעצם מעלים את המחיר ב 10 אחוז למחיר היקר גם כך אז אל תספרו סיפורים מיד לחוקק חוק שמתווך לא יכול ליגבות יותר מ חצי אחוז ומי שגובה יותר צפוי לקנס או שלילת רישיון שמישהו בממשלה יתעורר ומהר .
בתכלס | 20.06.18
2.
למספר אחד
ואם המשכיר לא פנה לשום מתווך ? והשוכר הוא זה שפנה למתווך וביקש ממנו שיחפש לו דירה. גם אז אתה חושב שהמשכיר צריך לשלם דמי תיווך ? ואני אומר את זה מנסיון - אני משכיר דירה. פרסמתי אותה ביד 2 שלא באמצעות מתווך. הגיעו אנשים לראות - חלק בעצמם וחלק עם מתווך מטעמם. יש לדעתך סיבה שאני אשלם למתווך שלהם ?
תושב מקומי | 20.06.18
1.
מדוע השוכר צריך לשלם דמי תיווך למי שלא ביקש את עזרתו בנושא?
התירוץ העלוב שקיים כאן הוא פתטי. מי שהזמין הוא שצריך לשלם. כלומר המשכיר בלבד. אין שום סיבה שבעולם שהשוכר ישלם גרוש כדמי תיווך. רק שבישראל כמו בישראל תרבות הפראייר שרירה וקיימת. צריך לעשות מרד צרכנים בנושא ולגרום למחוקק לשים כתוב ע"ג עיתון שתשלום עבור תיווך ישלם אך ורק מזמין השירות ולא מי שמקבל את השרות בלית ברירה.
ישראלי שפוי | 19.06.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת