אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

משה חוגג רכש מאילן בן דב קרקע בכפר שמריהו ב-19 מיליון דולר

37 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

35.
הבנאדם פשוט גאון!
בזמן שאתם עובדים קשה כל החיים שלכם בשביל להוציא עוד תור ולהתקדם בעבודה כדי שאולי אולי תוכלו בגיל 40 לקנות בית פרטי קטן עם משכנתא ל 20 שנה בעבודה קשה, הבנאדם פשוט המציא מטבע, עשה יחצנות טובה, מצא כמה פראיירים והופ, יש לו 10 דונם בכפר שמריהו! יש הרבה אנשים שאמרו לעצמם: נשקיע 1000$ בכל מטבע חדש שממציאים, אחד מהם יהיה הדבר הבא וערכו יעלה פי מאות אלפים. אז להם לא כ"כ אכפת שהפסידו בנתיים 800$. אבל חוגג הרוויח את ה 800 דולר האלה מעשרות אלפי משקיעים בעולם. פשוט גאון! היום לא צריך רק תעוזה ויכולת מכירה. ואת זה יש לו בכמויות. מגיע לו!
אלי | 20.06.18
34.
לחוגג יש הרבה מאד עסקים וזה לא העסק או הפרויקט היחיד שלו
כולם כאן מניחים שהאיש לקח את הכסף מסירין לאב שאם זה נכון אז זה כמובן הונאת משקיעים ויש לעצור את האיש כעבריין לכל דבר , אבל כל אלו שמאשימים אותו אין להם על מה להסתמך. בכתבה אין האשמה שכזאת וזו הסקת מסקנה נמהרת ואולי יש בכתבה זו הצגת דברים שכך ניתן לפרשה . מי שהכין את הכתבה הזאת חייב בהבהרות והסברים כי מדובר לא רק בפגיעה בשמו הטוב של בן אדם אלא גם פגיעה בעשרות עובדים של החברה ואלפי בני אדם ברחבי העולם שהשקיעו את כספם הטוב בפיתוחו של מוצר שהם מאמינים בעתידו.
לאמ מכיר את חוגג  | 20.06.18
12.
בסוף האוויר החם ירד והבלון יפול לקרקע המציאות...
משה חוגג יפה על המשקיעים אבל בסופו של דבר לא לעולם חוסן והפרמידה תקרוס... מכל ההשקעות הנוצצות מרובות הכוכבים יצא החזר כל שהוא למשקיעים שלו? משום מה כבר לא שומעים על אהוד אולמרט שהיה מעורב בקרן שלו או על עדי שלג שהפך לעד מדינה או על יובל רבין... סופו של דבר אי אפשר לשקר לכולם כל הזמן...
עורבא פרחה | 19.06.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת