אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

"ההורים חשבו שאני לא אדע להרוויח, ונהגו להזהיר: 'הכסף ייפול לך מהידיים'"

46 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

45.
תגובה למספר 9 וכל אלה כאן שקמו על רגל שמאל
אדוני, אתה כותב "אברם" כאילו מדובר בחברך. ילדיו אינם נשואים לאשכנזים בלבד ובכך אתה טועה ומטעה. ויש לומר משקר במצח נחושה. ובעניין הוריו, הלשון עדינה ומדברת על הצער של אדם שהתאהב בתרבות ובחדשנות שיכל ללמוד מכל אדם ובמיוחד מהשונה והמיוחד. אותו אדם דעתן ופתוח בנה אימפריה בשתי ידיו ועל כך גרף שבחים ופרסים מעבר להון ולהצלחת מפעל החיים. בנוסף, לכל מי שמדבר על ערכים וסטנדרטים, חברת מנרב ברשות מר אברהם קוזניצקי השתתפה בבניית טרמינל 3 בו אתם מתפארים בכל טיסה, את יד ושם ועיר הבהדים לתפארת מדינתנו.
מכר מרחובות | 27.08.19
33.
ההורים שלו צדקו
הרבה שנים עברו עד שנפל לי האסימון בקשר לתימנים. תחמנים. שקרנים. קמצנים. 90% מבעלי המקצוע התימנים שהגיעו אלי הביתה לתקן משהו, היו תחמנים ושקרנים. לכן עכשיו אני קודם מברר אם הוא תימני, ואם זה נכון אז אני אומר לא תודה, ומחפש מישהו אחר. לפי השם אפשר לדעת ברוב המקרים אם זה תימני. וכל הכבוד למספר 2 ולמספר 12 ולמספר 13 ולמספר 30 שאומרים את האמת. ולא אתפלא אם המספרים האלה יעלו בגורל בהגרלת הלוטו מחר בערב!!! מנרב היא חברה שמניותיה נסחרות בבורסה, אשר עלו יפה מאד בשנים האחרונות. אולי זה קשור לטענות של בוזגלו מספר 7... אבל לגבי חטיפת הילדים התימנים אני חושב שהם צודקים ועשו להם פשע גדול.
מולוק | 22.06.18
32.
לפי התגובות כאן ובכלל הגזענות היום חמורה יותר
כמזרחי אני דווקא יכול להבין את הוריו שחששו מהלא ידוע, אבל אלה שנולדו כאן והם כבר דור שלישי ויותר גזענים מסביהם למרות ששירתו בצבא עם ישראלים ממוצא מזרחי וכנראה גם למדו איתם...זה מטורף לחלוטין שהם שהיו אמורים להיות 95% ישראלים כמו כל השאר הם 95% אשכנזיים ומתגאים בזה ואח"כ רוצים לקבוע איך תיראה הישראליות פחחחחח
אפללו | 22.06.18
24.
למגיבים 12,13 זה בשבילכם במיוחד...כנסו:
נתחיל עם 12: השינאה שלך לתימנים נובעת מקינאה טהורה. אתה בוודאי מקנא בנונשלנטיות שלהם, בכריזמה ובעוד תכונות שלך אין...ויעידו על כך האייקונים הדביליים שאתה עושה המעידה על היותך אהבל מצוי = חנון מאחורי מקלדת. ונסיים-נמשיך עם 13: "אכלו-לי-שתו-לי-חטפו-לי" זה מעיד, אני מנחש נובע מהיותך אשכנזי/ה...אתם אלופים בצביעות, בלהדביק את התכונות הרעות שלכם על אחרים. כמו לדוגמא ה"אכלו לי שתו לי", כולנו מכירים אשכנזים שרגילים להיות מפונקים עוד מימי קום המדינה ואף עשרות שנים לפני כן, אוהו מה היה קורה אם הסבא לא קיבל ממפא"י בניין - ישר קול זעקה של הקוזאק.... אין ולא היה ולא יהיה יותר בכיינים מבני-אשכנז (לא נדון מאיפה השורשים...), התימנים בדיוק ההיפך הגמור - למרות האפליות והזילזול והחטיפות (ראי/ה ערך "אאוגניקה" שאותה הגו ראשי הציונות!), הם עבדו, למדו, חינכו ובנו את עצמם אט-אט. נכון, אני מבין שזה כואב לך לראות מישהו שחשבת שהוא "נחות גזעית" מתקדם ועוקף אותך למרות האפליה וכו'....אבל, הי לא יפה לזעוק "אכלו לי שתו לי"! על אפך ועל חמתך נמשיך כנגד כול הסיכויים לפרוח.
דני גרין | 22.06.18
20.
הצחקת אותי
כל אנשי העסקים הם דרעק. זה בכלל לא קשור לעדתיות. ( ואני אשכנאזי) ויהודים אנשי עסקים באופן כללי הם גנבים ושקרנים ורודפי בצע וכסף ( ואני יהודי) לגבי עדתיות , זה נכון שלכל עדה אם היא מחוברת לעדתיות שלה , יש תרבות מסויימת זה לא ענין של טוב ורע , כל אחד מעונין לשמור על מסורות אבותיו. מי שהינו יוצא עידות אשכנז ומוצא בחורה מזרחית טובה בעיניו ומסתדר ומקבל את התרבות של משפחתה , בהנחה שהם לא גזענים כלפיו , אז סבבה לו . ומי שלא אז לא . לא קרה שום דבר, שיבחר כל אחד מה שמתאים לו אבל איש עסקים כזה , מראש כל היום וכל הלילה עסוק בכסף שלו , האם מישהו רוצה בקירבתו בגלל הכסף, מי מרמה אותו , איזה חוקי םלכופף בשביל להרוויח יותר . זה בכלל לא משנה העידה
יוס | 22.06.18
12.
קמצנות שם המשחק של מנרב
עכשיו מובן למה הבניינים שמנרב בונה ברחבי הארץ, מתאפיינים בקמצנות גדולה של חומרי בניה ושל טיב העבודה. אותם קונים אנשים ממעמד בינוני, שחושבים שהבטחות הפירסום של חברת מינרב על ״יוקרה״ וסטנדרד גבוה אמנם תעמוד בהם. בסופו של דבר הדיירים מקבלים בתים עם פגמים וסטנדרט ירוד מאוד. האם הוא רוצה שהקונים שלו יחווה משהו מילדותו הדלה? קמצנות של עסקים מקבלת בודאי אצלו צידוק רעיוני של ״חסכנות״ והצנע לכת - שינק בבית הוריו. ראוי שיכבד את הדברים שמבטיח בפירסומים ובודאי אין קשר בין דתיותו ובין המניפולציות והקמצנות וטיב הירוד של הבתים שחברתו בונה ומשווקת.
בוזגלו דייר של מנרב | 22.06.18
4.
הורים. יהודים עם תורת אמת היו אומרים:"תתחתן רק עם תימניה!" הם יהודים מקוריים, צנועים
ששמרו על התורה מזמן בית ראשון ללא שינוי. אנשים ללא פוזה, שעבדו קשה למרות האפלייה של השילטון, החטיפות, הגניבות ועוד שאר הפשעים. חוכמה יהודית קיימת אצל בני גלות תימן, עד היום. שבת שלום לאוהבי אמת!
יובל שי | 22.06.18
1.
לא האשכנזי הראשון שאומר זאת
יצאתי עם כמה גברים אשכנזים שהיו מאוהבים בי מעל לראש אבל לא עמדו בלחץ משפחותיהם והיחסים הסתיימו, בדר״כ באופן הדדי כיוון שגם לי לא היה כל רצון לקשור את עתידי עם אנשים גזענים שיתנשאו עליי כל חיי. לא ממש הרשים אותם שהיתה לי השכלה גבוהה, מקצוע והכנסה מכובדת, נימוסים וערכים... כנראה שהיה קשה להם לראות מעבר לעור השחום והתלתלים :) אפילו קצת כואב לי על אותם גברים שנאלצו לוותר על אהבת אמת ואני מקווה שהצליחו למצוא בנות זוג ״בצבע הנכון״ שעושות אותם מאושרים באמת.
אני תימניה | 22.06.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת