אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

כתב אישום נגד שרה נתניהו: "פעלה להשיג במרמה ארוחות במאות אלפי שקלים"

32 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

27.
וגם כאן מר נהנתניהו לא ידע כלום כמו בפרשת הצוללות ? אז מה הוא כן יודע ?
רק לזלול אוכל של שפים לעשן סיגרים של מושחתים ולשתות שמפניות וורודות ? מי שלא יעודע ולא רואה כלום חוץ מהתחת של עצמו שיילך הביתה , ראש ממשלה טוב או לא רוצים אדם ערכי וישר ולא מושחת נהנתן שדואג רק לכיסיו , ועכשיו גם לא לשלם מס ? ברור המלך לואי ואישתו אנטואנט לא חייבים בדין וחשבון לאיש. "המדינה זה אני "
פיני | 22.06.18
24.
נשק יום הדין של הפסיכופט. .. מלחמת אזרחים!
אבל קודם בטח מלחמה מבצעים/זליגות - בשם ארוחות חינם למקוללת... לדעתי וכמשפחה שכולה - חילינו הקדושים יהוו שכירי חרב להישרדות שלטון נפשע ומרושע נטו... יותר זול להכניס את משפחות הפשע לאשפוז כפוי כולל הרודן מפלסטיק = דוברו של המריונטה בשעות הפנאי!
אורה לוי | 21.06.18
22.
זוג נהנתן שכזה עוד לא היה...קמצנות פתולוגית ..חיים על חשבוננו מזה שנים.
מרשים לעצמם הכול מכיוון שיש להם עורכי דין מהשורה הראשונה שעומדים לרשותם..לקרוא ולא להאמין..חיים על חשבוננו מזה שנים...הזקנים וניצולי שואה הארץ מסכנים...אין כסף לתרופות ואין כסף לגמור את החודש.
א | 21.06.18
21.
ל-3 אז מפטרים אותה ומוצאים אחרת
ולכל האחרים שתומכים האישה גנבה מהמדינה 350 אלף שקל במרמה ובצורה מכוונת, אתם באמת אומרים שזה בסדר? ולאה שאומרים שהיא תצא מזה בכלום, יש סיכוי שאתם צודקים אבל זה לא נראה המקרה אם היו רוצים לסגור את זה ללא אישום היו עושים את זה לפני שהם הלכו למשפט, אולי היא תקבל הסדר טיעון אבל הוא לא יהיה רק להחזיר את הכסף אלא משהו הרבה יותר כואב.
ggg | 21.06.18
20.
מי מצפצפת על שלטון החוק? מרים פיירברג
מי מצפצפת על שלטון החוק? מרים פיירברג - שרה גנבה ארוחות פיירברג חשודה שגזלה נכסי ציבור לה לבני משפחתה, וזרועותיה הרבים - ולמרות זאת ביום ראשון 24.6.2018 מקיימת קמפיין בחירות במלון לאונרדו בככר עצמאות בנתניה בשעה 18.30, 3000 עובדי עירייה מוזמנים... סטייל חיים כץ!
אורה לוי | 21.06.18
5.
שופטים את השג
מעניין שרק סידוף ושרה נהנו מהארוחות האלו אבל הקיסר ירום הודו נהתניהו, לא היה שם, לא ראה ובטוח לא אכל- הוא ממש לא קשור, בדיחה. היה פעם ראש ממשלה בישראל (שלא הסכמתי עם דעותיו) אבל הוא התפטר מתפקידו על כך שלאשתו היה חשבון דולרים (שהיה אסור באותה תקופה), היו זמנים
ישראלי | 21.06.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת