אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מהנדס העיר תל אביב יוצא נגד חולדאי: "תומך בפינוי שדה דב, לא מכיר את התוכנית שלו"

30 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

30.
שדה דב
פינוי שדה דב הכרחי. מספר הטיסות בו היום לא מצדיק את קיומו על שטח אדמה כל כך יקר וכל כך נחוץ. גם כך הוא מהווה מטרד זיהומי ורעש וסיכון . ואם עוד יוסיפו לכל את טיסות הלאו קוסט יהווה מטרד עוד יותר גדול ומסוכן. מעבר לכך יש לממשלה התחייבויות חוזיות וממשלה הגונה חייבת ,חייבת לעמוד בהתחייבויות החוזיות שלה. גם בית המשפט ,בג"צ קבע שיש לפנות לאלתר , אז מה כל הדיבורים..צריך לכבד פסיקות של בית המשפט. הפעילות של חולדאי בחודשים האחרונים מריחה מסריח. צודק מי שאמר מריח הולילנד. יש לנו חוף ים אנחנו רוצים אותו וכן עם טיילת ירוקה וללא מטוסים. כל המקטרגים יטוסו מנתב"ג רק 20 דקות נסיעה. ואין מה להמתין שהרי כל שדה חילופי לא יהיה בטווח קטן מ 20 דקות מתל אביב. כל המדינה טסה מנתב"ג ורק לקומץ תל אביבים לא נוח לטוס מנתב"ג??? מה הצביעות הזו או סתם התפנקות. אנחנו נעצור את התפתחות העיר רק משום שלקומץ מתפנקים לא כל כך נח להגיע לנתב"ג. לכל העולם טסים מנתב"ג וגם לאילת אפשר ונטוס מנתב"ג.
שמעון יצחקי | 23.07.18
28.
שדה דב נמצא בלב שכונת מגורים שם גרים אלפי משפחות. נתב"ג נמצא במרחק של 20 דקות נסיעה.
הכוונה שקו תעופה בין המרכז לנמל תעופה עובדה - יהיה משדה דב זה יהיה נמל התעופה של הלואו קוסט הישראלי ורבים (בצדק) ירצו לטוס ממנו- ורבות הטיסות הפנימיות הצפויות. כל התנועה העצומה הצפויה תצא מעל בנייה צפופה של בנייני קומות שם גרות אלפי משפחות. אנחנו לא כרישי נדלן. אנחנו מעמד בינוני שרכש דירה על סמך פסק דים חלוט של בית משפט עליון ועל סמך תכנון איזורי מאושר. פתאום שינוי??? פתאום פריפריה דווקה מהשכונה הזו?? יש נמל תעופה במרכז!!!! שם אין דירות במרחק 10 מטרים מהמסלול.
אפרת | 26.06.18
25.
העירייה בקשה וקבלה אישור למנהרה בלה גארדיה פינת שד' המעפילים.אבל לא מבצעת.
העירייה עובדת לפי אינטרס הקבלנים. קיבלה החלטה לפני 7 שנים למנהרה + חניון תת קרקעי להיכל הספורט עם גינה למעלה. אבל לא ביצע. ועכשיו רוצה לבטל. אבל לקבלן מאשרת תוך 6 חודשים מגדל 40 קומות ביגאל אלון. עד מתי החגיגה.
דרום תא | 25.06.18
22.
חולדאי.. תעשה בדק בית.. העירייה שלך נגוע בחיידק..
כמה פוזיציונרים ממומנים בתל אביב ע"י נגסני הגוש הגדול?? מדינת בננות.. חופן עורכי דין מבאישים מנסים לסגור נתיב תחבורה ראשי במדינה...שדה דב שייך לכלל אזרחי ישראל... הוא לא יסגר כמו שנתיבי איילון הרכבת וכבישי הארץ לא יסגרו.. זה הזמן להפוך אותו לשדה עם טרמינל תיירותי, מזמין ומודרני..
רונן מאילת | 25.06.18
21.
כל הכבוד לחולדאי. סופסוף ראש עיר אמיץ!
הרי לא יעלה על הדעת שבמדינת ישראל לא תהיה תעופת פנים. נא לא לספר שנתב"ג נותן מענה לתעופת הפנים. כל מי שטס לאילת דרך נתבג יודע איזה ויה דלורוזה הוא עובר. לקחת רכבת לנתב"ג, לרדת בטרמינל 3. להמתין לשאטל שייקח אותך לטרמינל 1. השאטל עצמו מגיע אחת ל15-20 דק', עושה סיבוב שנמשך עוד 20-30 דק' בכל שדה התעופה, ואחרי שעה וחצי שהגעת לשדה התעופה, הצלחת סופסוף לעשות צ'ק אין, שבאותו זמן היית עושה צ'ק אין לטיסה לאנטרקטיקה. להאשים את חולדאי בשוד... טיפש מי שכותב את זה. ספסרי הקרקעות הפרטיים ורמ"י, הם השודדים
מתכנן | 25.06.18
20.
כל השטח צריך להשאר פארק חופי
מה שווה פארק חופי מוקף מגדלי בטון? יש מספיק מגדלים צפון תל אביב. מה שחסר זו פיסת טבע שאינה מזוהמת בעוד קניונים, פיצריות, פיצוציות, מגרשי חניה, וזיהום אוויר. אז תעשה לנו טובה אדריכל ארי הפארק שתכננת הוא עלה תאנה לתוכנית איומה המייצרת נזק בלתי הפיך ומשמידה את ערכי הטבע האחרונים שנותרו בגוש דן.
מיכל | 25.06.18
19.
חולדאי והחברים שודדים מתושבי לה גארדיה את הבית.90% לעזרה וביצרון.
תחת התחדשות עירונית. בונים מגדלים 30 קומות. אבל לתושב רק חדר. ולעזרה וביצרון 10 דירות על כל דירה הקיימת היום. ושולחים את מהנדס העיר דוידוב להוציא צו הריסה על מסוכנות למבנה הקיים לתפארת. המאפיה חוגגת.
קומבינה | 25.06.18
18.
נתת לעצמך שם מפוצץ
אין כזה דבר "תושב הגוש הגדול" מכיוון שהשטח לא מאוכלס. לדעתי גם לא הבנת מה זה הגוש הגדול... אגב, קשה לקרוא לקונה דירה פשוט "כריש נדלן" אבל אתה בפופוליזם זול ומתנשא קורא לנו ֶ"כרישי נדלן". חצוף. רובנו קנינו את הקרקע במאמצים רבים. חסכנו שקל לשקל. המון נכים שקנו קרקע בכספי הפיצויים שלהם והם בקושי גומרים את החודש. כרישי נדלן עלק. מי שמכר את הקרקע זה כריש הנדלן האמיתי. רון חולדאי. מכר לנו את שדה דב ונלחם להשאיר אותו על קנו. זה כמו למכור את אותה הדירה לשני אנשים שונים ולקבל כפול כסף. רמאות לשמה
ל-10 "תושב הגוש הגדול" | 25.06.18
17.
חייבים לסגור את השדה המזהם והמיותר הזה
יש את נתבג ואפשר למשוך ממנו רכבת קלה ישר לבתי החולים. מה עדיף? לשלם 9 מליארד שקל פיצויים? או לתקן טעות של שנים בכסף הזה?. לפי הערכות, להקים שדה תעופה צף יעלה 2.5 מליארד. למשוך רכבת מנתבג יעלה אף חצי מכך. אבל הקשרים של החולד עם ארקיע כנראה חשובים יותר מהארנק שלכם
ביחביח | 25.06.18
10.
וטוב עשה חולדאי בשמירת שדה התעופה!!!
פעמים רבות אנו נחשפים לתכניות מאסיביות שעמלו עליהם טובי האדריכלים לטובת כרישי היזמים! בא ראש עיר אמיץ וחכם שרואה את התמונה הכוללת, בה כל האזור סביב השדה עולה לגבהים מטורפים עד 45 קומות!!! זה לא איזור הבורסה כאן ויפה שרון חולדאי עוצר את הסחר הנוראי בשכונות צפון העיר! הים החופים והנוף טוב שיתנו מענה מאיילון דרך שכונות המזרחיות וירד בגובהו ויתחבר לים בשכונות הצפון מערביות! הקשר לאיכילוב מציל חיים שתתעורר הממשלה ותבין כמה חשוב לשמור על השדה!!!
תושב הגוש הגדול | 25.06.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת