אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

זיהום נחל אשלים: כיל התעלמה מ־20 שנה של התרעות על אסון מתקרב בנגב

15 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

11.
כי"ל והאסון האקולוגי
הדרך הטובה ביותר להראות לבעלי החברה ומנהלי ,איך לטפל בבעיות כאלו ,היינה דרך הכיס!!! באם הקנס הכספי יהיה גבוה במיוחד ,אז אולי מישהו יתעורר ויבין שעשית רווחים ממשאב לאומי אינה מסתיימת בחשבון הבנק שלהם. היא מתחילה שם. באם לא שלחו את היד לכיס עד עתה אז שישלחו עכשיו ועמוק.
חגי | 27.06.18
8.
מנהלים שלא שמים פס וממשיכים להרס הבא ולרווח הבא
יש ניגוד אינטרסים מובהק בין הטבע לייצור רווחים. כאילו אבל כאילו שאף אחד לא יודע את זה. מה ציפיתם שיקרה? ושימשיך לקרות? כל עוד המדינה והעולם דואגים לשמן את הכיסים ולנפח אותם על חשבון הטבע, תמיד יקרו אסונות כאלה. ונשאר בסוף רק עם הג'וקים. לא עכשיו אבל עוד 100-200 שנה בקלות.
עוד ועוד | 26.06.18
7.
מה לגבי חומרים רדיואקטיביים בשפך?
במקומות רבים בעולם לצד הפוספט גם שיירים רדיואקטיביים . בהתחשב בסך הנתונים שידועים לכלל המעורבים מדובר על רשלנות פושעת מצד המפעל . כך גם העדר הבקרה מצד המשרד לאיכות הסביבה . מיצוי הדין חיוני וחשוב לצורך שידוד המערכות באתרים רבים ורגישים גם באזור המרכז ומפרץ חיפה . נדרשת התייחסות לעניין גם בהיבט בטיחות מטיילים באזור .
ולחשוב שהיה ככ פשוט וזול למנוע זאת  | 26.06.18
3.
שלא יבכו אחר כך חכמי חלם כשגם חופי הים יזוהמו
נובל אנרג'י החברה הכי מזהמת בקולרדו, בעלת רקורד של אין ספור תקלות, היא זו שמעוניינת להקים כאן אסדה 9 ק"מ מחוף דור. תקלת שפך קונדנסט תחריב את חופי ישראל עד חיפה ואף צפונה למשך עשרות שנים. חברות תאבות בצע ומדינה מטומטמת
אמיר | 26.06.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת