אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מגע קטיפה והרבה מזל

9 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

9.
מגיב 4 כתב נכון , אין גולר ואין מבשל חוץ ממסי בהרכ
זה הזוי אבל נבחרת ארגנטינה בבעיה, אם דיבלה לא בהרכב חוץ ממסי אין עוד שחקן חכם שיכול גם ליצור מצבים לחלוצים וגם לכבוש , ועוד לא דיברנו על החמצות של החלוצים, בכל אופן מסי חייב לשחק כחלוץ כשדיבלה ובנגה בקישור , בכנף יכולים לשחק אגוארו ופבון , בנוסף ישנו עוד שחקן מאוד מוכשר בשם לו צלסו שלא מקבל קרדיט, מאמן חמור כבר אמרנו..
המבין  | 29.06.18
5.
הכל זה מלמעלה: מונדיאל של ח"ל (חייבות לעלות)
ברזיל לא מבקיעה מול קוסטה ריקה? נוסיף 7 דקות. גרמניה בסכנת הדחה מול שבדיה? נמשיך את המשחק עד שיבקיעו. ארגנטינה מובילה? נתעלם מפנדל ברורו ונוסיף רק 4 דקות למרות כל העיכובים וההליכה למוניטור... מי שחושב שזה נקי ושזה רק ספורט, יכול לקנות ממני את טרמינל 4 בנתב"ג...
נו, באמת | 27.06.18
4.
ראוי לציון הכשלון של סמפאולי בהרכב
0 אייקיו כדורגל (למעט מסי) חבורה של שחקנים אפורים לצד מסי ודי מריה, כאשר די מריה מכדרר את עצמו לדעת לטובת הנבחרת. אין מנהל משחק שיעביר את הכדור קדימה. למה מסירות ארוכות של מסצרנו למסי או די מריה נראה לסמפאולי הגיוני? צריך בעל בית באמצע המגרש. אם אין כזה בסגל אז היה צריך לזמן אחד כזה. ואפשר לחשוב לשים שם את מסי כי אם אין אף אחד שיעביר לו כדור כשהוא בהתקפה אז הוא לא מאיים על השאר בדיוק כמו כשהוא משחק כקשר באמצע. נכון, זה לכאורה בזבוז של היכולות של מסי שאין שני לא, אבל יש הרבה כשרון התקפי על הספסל.
משה | 27.06.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת