אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

דרקון עם דרכון

18 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

18.
סינים בארץ בשנות ה90
בשנות ה90 חברות בנייה בארץ החליטו להעסיק סינים בענף הבנייה . טוב יופה אבל איפו הם ילונו . שכרו להם דירות ובניינים בכפרים מסבביב לירושלים לדוגמה אצלנו בכפר עין נקובא . באתו תקופה התגעגענו לראות חתול או כלב אפילו נחשים . עכברים . חחחחח פשוט הכחדה אכלו את כל מה שזז . הם אהבו חתולים על האש .
יורשלמי | 01.07.18
16.
הסיני המכוער
היתרון היחיד הוא שלעומתם הישראלי המכוער יראה פתאום לכולם מנומס ומעודן. אני עובדת עם רבים מהם במשרד בארה"ב, כל הגברים, ללא יוצא דופן, קולניים מאוד, נדחפים תמיד, מכחכחים בקול רם מאוד ובאובססיביות ואוכלים תוך השמעת קולות רמים ודוחים. אטומים לחלוטין לכל מאפייני התרבות והמנהגים מסביבם. הם גם מתנפלים על כל אוכל שניתן בחינם, כאילו מצאו אוצר. בהצלחה לכל המלונות של הכל כלול.
אחת שמכירה | 01.07.18
14.
סינים ארורים
הסינים הם עם ארור, מסריח ברמות על, אכזרי קמצן ובלי טיפת אנושיות. חייתי איתם ועבדתי איתם הם רואים בכל מישהו שהוא לא סיני כקוף. עצוב שכל העולם פשוט נותן להם להשתלט עליו הם לא מבזבזים ולא מוציאים סנט אחד אלא אם כן הם בקזינו. אומרים עלינו היהודים שאנחנו קמצנים!!! הסינים שמים אותנו בכיס הקטן שנמצא בתוך הכיס הקטן. גם 122 אלף תיירים סינים זה יותר מידי. אני לא גזען אני צודק !!!!!
צחי | 01.07.18
2.
מצחיק.. ב2003 רציתי לצאת עם החברה הסינית לטיול:
החלטנו על אירופה, בניגוד אלי הייתה צריכה לקבל ויזה, דרשו ממנה הפקדה של 5000 דולר בחשבון נאמנות. הצעתי שאני אפקיד את הסכום, היא סירבה. אמרה לי בשום אופן לא, אני הולכת לבזבז אצלם מאות דולרים, והחוצפנים עוד דורשים הפקדה של 5000!
רון | 28.06.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת