אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

"הפתרון" לזיהום האוויר בחניון קריית הממשלה בת"א: חצי שעת עבודה פחות לעובדים

36 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

35.
המקום נגיש מאד בתחבורה ציבורית - רכבת, אוטובוסים ושאטל משפירים
מי שעומד שעה בחניון במקום להשתמש בתח"צ הוא פשוט אידיוט, סליחה. גם אם אין לו תחבורה ציבורית ליד הבית הוא יכול לנסוע ולחנות ליד מקום שיש. מכל עיר במרכז וגם הרבה ערים לא במרכז יש מקומות עם חנייה חינם ותחבורה ציבורית לעזריאלי. ייצא הרבה יותר מהיר ויחסוך פקקים וזיהום. חבל שההסתדרות מגינה כרגיל על החזקים ביותר, עם הרכב הצמוד והחנייה הצמודה.
אמי | 01.07.18
33.
חצי שעה פחות מהשעה בקושי שהם
עובדים. הייתי לאחרונה במשרד ממשלתי ען עשרות חדרים מוארים ועם 4 עובדים בקושי. שאלתי איפה x הוא לא הגיע היום. איפה y הוא יצא היום מוקדם (זה היה 10 בבוקר). איפה z... הוא בחדר, א.. הוא לא בחדר, לפני רגע הוא היה כאן, תחכו לו הוא יחזור, עברו שעתיים והוא לא חזר וככל הנראה בכלל לא הגיע!. המסכנה שלי שהם פשוט לא עובדים... כמה יצוב שככה נראת המדינה, לסגור הכל ולפתוח מחדש!
אני  | 30.06.18
21.
בתור אחת שעבדה באחד ממשרדי הממשלה הגדולים
אני רוצה להגיד לכם שהכל בלוף, אנשים מחתימים כרטיס לחברים שלהם, כשהם בכלל לא נמצאים! וראיתי זאת הרבה יותר מפעם אחת, זה הטריף אותי שאנשים גונבים כסף מהמדינה ולכן חתכתי משם. ולא אני לא עשיתי את זה, לא הייתי ישנה בלילה, מוטב לי לדעת שלא גנבתי או רימיתי. כולם אגב כולל הבכירים עושים זאת, הם בבית או בסידורים ובעצם מישהו החתים להם כרטיס. מזעזע.
ח | 29.06.18
10.
למה הם צריכים בכלל חניה?
קרית הממשלה בתל אביב היא המקום הנגיש ביותר בארץ מבחינת תחבורה ציבורית- רכבת אוטובוסים ומוניות והכי פחות מתאים לרכבים פרטיים- פקקים ומצוקת חניה. תבטלו לעובדים את החניות, הם יגיעו ברכבת ותחסכו להם ולנו את זיהום האויר... אם זה מה שבאמת עניין אותם בכלל. כנראה שדווקא הפקקים ביציאה מהחניון עניינו אותם ולא זיהום האויר.
תחבורה ציבורית | 29.06.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת