אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

יוסי דורי יחליף את ענת לוין בניהול זרוע ההשקעות של כלל

20 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

17.
תוצאות נטו
גם לוין וגם דנש מציגות רקורד כושל מזה שנים ארוכות. שתיהן תוצר של PR נטו, לא יושרה ולא יכולת. הרבה נקמנות ופוליטיקה וביצועים עלובים בכל קנה מידה אבסולוטי או יחסי. יוסי דורי הגון לא פחות משתיהן, מנוסה הרבה יותר מדנש ומציג תוצאות עקביות וטובות מזה שנים. חניך מצטיין של רועי יקיר ומענטש אמיתי. במבחן התוצאה נראה מתי ימצאו השתיים ג׳וב חדש....
קולגה | 01.07.18
16.
תנו למנכ"ל הנבחר לנהל את החברה
כאשר מביאים שחקן רכש כולם טוענים שלא מקדמים מבפנים. כאשר מקדמים מישהו מוכשר מבפנים אז האינטרסנטים מיצרים כתבה מגמתית נגד המינוי. יורם נווה נבחר פה אחד על ידי דירקטוריון החברה לנהל אותה. מגיע לו קצת קרדיט לבנות את הצוות הנכון להצעיד את כלל שוב למקום הראשון, לאחר שהתדרדרה למקום 4-5 בשוק (לא מעט בגלל אנשים שמוזכרים בכתבה והיום משלמים את מחיר הכישלון).
משקיף | 01.07.18
15.
עובדות רבותי
מהכרות וידיעה לימור דנש מנהלת מדהימה. מעולם לא זרקה רפש על מישהו ותמיד נלחמיה בשביל עובדיה. אני מכיר אישית כמה מעובדיה שתמיד רצו לעבוד תחתיה בזכות זה. היא בעלת נסיון רב עניינית מקצועית ומוערכת בשוק. פגשתי אותה מספר פעמים ותמיד הרשימה אותי. ואגב עובדות ותשואות לדעתי פורסמה שבוע שעבר כתבה שבה כלל מככבת בזכות התשואות לא?
אחד שיודע | 01.07.18
11.
כמה עובדות ולא כתבות מוזמנות
מי קבע שיוסי מקום 3, ענת ולימור שממשיכות לזרוק רפש על המועמדים מקצועים וראויים ??? קצת עובדות, ליוסי נסיון ניהולי בכל ענפי ההשקעות מניות, אגח, סחיר, לא סחיר, בארץ ובחול, ניהל את כל היחידות המקצועיות בכנף, בנוסף בעברו עשה תשואות מדהימות לעמיתים ומיום שעבר לנוסטרו המשיך להוביל בתשואות מדהימות. לימור "מספר 2" קיבלה לנהל את כספי העמיתים שהיו במקומות המובילים והצליחה לרדת לתחתית התשואות בהשוואה של 3 שנים. לימור יש לך עוד הרבה מה ללמוד מיוסי, אבל נתחיל בשעור החשוב מכולם: להיות בן אדם!
הכי מקצועי וראוי | 01.07.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת