אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

כך תדעו אם מיזם הקריפטו בו השקעתם עומד להתפוצץ לכם בפרצוף

29 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

20.
יש דרך לזהות השקעה נכונה
זה לא עניין של יכולת, ידע או זמן. יש היום כלים חדשים לבחינת השקעות וקבלת החלטות. אינובסטה טכנולוגיות, למשל, סטרטאפ ישראלי אגב, מציעה מערכת ניו דיליגנס שיודעת לסנן ולהביא את האנשים הרלוונטיים שיכולים לתת תמונה אובייקטיבית לגבי חברה, ולנקות את הדיונים מהטיות ולהנגיש את התהליך לכל משקיע.
מ | 01.07.18
15.
אזהרות נכונות מאוד רק המסקנה מטעה
כמו בהרבה השקעות אחרות גם ב ICO יש מרוויחים ויש מפסידים. הפתרון הוא לא לא להשקיע אלא לבדוק טוב טוב במה ומי משקיעים וחאורך זמן. דוקא בעולם הקריפטו יש אפשרות לשקיפות מלאה ולשם צריך לחתור. בדיוק מתוך כך הוקמה פלטפורמה (innovesta) שנותנת מענה לכל אחת מהאזהרות בכתבה. שווה לבדוק ולהשתמש בה כדי לתקף את ההשקעות.
מיר | 01.07.18
7.
מדהים. כתבתי בתגובות כאן את הדברים הללו לפני יותר מחצי שנה
"אם אין לכם את הידע, הזמן או היכולת לבצע לפחות חלק מהבדיקות הללו, אולי כדאי שתוותרו על הקריפטו בשלב זה - ותלכו למלא לוטו". ועדיין אנשים רצו והשקיעו והשקיעו... היה כתוב לכם על הקיר בגדול ובמודגש - אתם זורקים את הכסף שלכם לפח. לא חבל?
שפוי | 01.07.18
4.
זכותן של נשים על גופן?
אתה יודע הייטב שמדובר בהרבה יותר מזה, להםלה מחיר נפשי כבד, כמו גם השאלה מתי מדובר בגופה של האישה ומתי מדובר בחיים נפרדים, השלב המדוייק שבו העובר הופך מחלק בגופה של האישה לישות נפרדת שנוי מאוד במחלוקת-וגם אני שעברתי הפלה בעבר (אני מניחה שאתה לא) לא יודעת לענות לעצמי על השאלות האלה. הפלות זה ממש לא שחור לבן.
אביבית | 01.07.18
3.
כל השקעה ש"מבטיחה" תשואה של מעל 10% בשנה היא כמעט בוודאות תרמית.
אם מישהו יכל להשיג בוודאות תשואה כזאת- הוא היה מגייס כסף מחברות השקעות גדולות ולא מסתבך עם משקיעים קטנים. זה נכון לגבי פרוייקטי נדל"ן מפוקפקים בחו"ל, לגבי אופציות שונות ומשונות, לגבי מנהלי השקעות- וכן, גם לגבי מטבעות קריפטוגרפיים.
מישהו | 01.07.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת