אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

המרגל שעל המדף: האם רמקולים חכמים מאזינים לכם בחשאי?

10 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

10.
כן, שירותי תוכן בתשלום בהחלט מקטינים פירטיות
נטפליקס מספקת כמות תוכן עצומה במחיר שווה לכל כיס (החזירות שיס\הוט כמובן איננה תחליף לפירטיות אלה סיבה מצויינת לפירטיות). ברגע שתתחיל פרגמנטציה וכל ספק תוכן יפתח סטרימינג בלעדי ותצטרך לשלם על 10 שרותים שונים - הפירטיות שוב תזנק-כי שם יש הכל במקום אחד במחיר סביר.
אבי | 08.07.18
8.
אתה באמת חושב ששירותי תוכן זולים ינצחו הפצה פיראטית??
הרי הפצות התוכן הפיראטיות תמיד יהיו יותר זולות משירותי תוכן חוקיים, מכיוון שהן בחינם (אם מתעלמים מחשבון החשמל של הווירוס שכורה ביטקוינים במחשב שלכם). גם היום יש שירותי תוכן זולים מאד. הפתרון במקרה הזה הוא הפתרון (השגוי) שהוצע למניעת אלימות באירועים המוניים - חינוך ומודעות. הסרת האתרים הפיראטיים מגוגל לא תעלים אותם לחלוטין, אבל היא תהפוך אותם להרבה פחות נגישים. כל מערכות האבטחה בעולם מסתמכות בדיוק על העיקרון הזה: אי אפשר למנוע פריצות בצורה מושלמת, אבל ככל שרמת האבטחה עולה, המאמץ לפרוץ הופך לפחות כדאי. אז ישארו פה ושם האקרים שיגיעו מיד לפרק החדש של משחקי השף. אז מה. העיקר, מבחינת ספקי התוכן, שהרוב הגדול של האנשים ישלם.
שש | 06.07.18
7.
הם לא מפחדים מתגובת הציבור, יש להם אג'נדה של תאגידים אפלים- שלא לדבר על הסינים...
ברמת העקרון התאגידים מסבנים בקלות גם את המחוקק וגם את הציבור- פייסבוק יצאה בזול עם שריטה קלה מאוד והוכיחה שהפשע משתלם סתם עוד דוגמה: סמסונג נתפסה ב"ריגול" המוני וכלום לא קרה לה( בחלק מהדגמים של ה smart-tv הם אפילו לא ניסו לפברק תוכנה או תירוץ ללמה יש מיקרופון בטלויזיה )
company man | 04.07.18
3.
אקו סיסטם
ראשית, איזה כיף לקרוא טור מאוזן ולא מלא בדברי נאצה מתלהמים כפי שהטור הזה נהג להיות (כמה אפשר לחזור על הבדיחה עוכר דין...) שנית, צריך להבין שחקיקת הפרטיות צריכה להשיג זכויות פרטיות, תוך שהיא שומרת על מה שצרכנים אוהבים: שירות איכותי וזול (חינמי?). נראה לי שאנשים הרבה יותר אכפתיים לגבי מחיר מאשר לגבי פרטיות. גם היום צרכנים יכולים לגלוש במצב incognito. למה הם לא עושים את זה? בנראה לא כל כך אכפת להם.
לימוני | 03.07.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת