אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

אש ברקיע: מלחמת הכוכבים של רייגן וחיל החלל של טראמפ

27 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

27.
מגיע לפה כדי לברוח מהפוליטיקה. אל תעשה את הטעות של ״ארץ נהדרת״
מכיר את המנטרה ״האמריקאים לא המציאו כלום״. תצטרך להסביר איך הם המדינה החזקה בעולם. אולי לא להמציא כלום זה מה שצריך. מכיר גם את הגישה הרווחת היום בשמאל שברזנייב בכלל רצה שלום. זה ארהב שהמשיכה את המלחמה הקרה.
בא בטוב | 23.02.20
24.
מדובר בהתייעלות
נכון להיום, לכל אחד מזרועות הצבא והמודיעין האמריקאי, יש תוכנית חלל משלו. לצי, לחיל האויר, ל-CIA ולצבא היבשה. לכל זרוע הלווינים שלו, המשגרים שלו וסוכנויות הפיתוח שלו. זהו הגיון פשוט לאחד את כל התוכניות השנות לאחת. זה נעשה ברור כבר 30 שנה לפחות, שהחלל הוא מימד צבאי בזכות עצמו. טבעי להשיג עליונות צבאית גם במימד הזה. לא כ"כ בכמלחמת כוכבים אלא תקיפה, הגנה והתאוששות מהתקפות נגד לווינים.
גיל | 08.07.18
22.
אכן טכנולוגיות נגד טילים יביאו לחורבן כדור הארץ
כבר ראינו את האסון שפקד את העולם כשישראל השתמשה לראשונה בכיפת ברזל! מזל שלנתניהו (ברור שאתה ממחנה ה"רק לא ביבי") עוד לא היה תירוץ להשתמש בשרביט קסמים או בטיל החץ - כרום כדור הארץ לא בנוי לספוג את הנזק שהוא היה עושה!
אחד | 08.07.18
19.
בהמשך ל-18
גם רייגן, למעשה, דחף את בריה"מ אל מעבר לקצה הצוק הכלכלי שברז'נייב הביא אותה אליו. מירוץ החימוש שנוצר גדע מהסובייטים את מעט היכולת שלהם לנהל כלכלה הגיונית ובכך הוביל לפירוק ברה"מ - והקרדיט, לכאורה, לרונלד רייגן (לא רק כמובן). או כמו שכתב קלאוזביץ - מלחמה היא המשך המדיניות באמצעים אחרים. כך גם כאן - המדיניות כיוונה לפרק את בריה"מ באופן מוחלט, ולשם האיומים האלה כוונו. בשולי הדברים אציין שלא בטוח שלזה רייגן התכוון, אבל כך יצא בסוף. נפלאות דרכי ה'
אריאל | 08.07.18
18.
הצעה לניצן
קפטן יקר, נראה שנשבית בתעמולה האנטי טרמפית הגלובליסטית על 'השקעה בחינוך במקום בנשק'. הדרכים האלו של 'קץ ההסטוריה' לא הביאו אותנו קרוב יותר לשלום עולמי. טראמפ הרבה יותר מתוחכם ממה שתועמלני יריביו מנסים לצייר אותו. הוא משלב דיפלומטיה עם איומים כוחניים ומשיג את מטרותיו (או בדרך לכך) בצורה מרשימה. אין סיבה שמעצמה לא תשתמש בכוחה ותתן לכולם לדרוך עליה. באופן הזה, אובמה ערער את הסדר העולמי וגרם למותם והגירתם של מליונים. כולם רואים את זה ומלל לא ישנה את דעתם. גם במקורותינו כתבו שהרוצה בשלום ייכון למלחמה. מציע שתשאב השראה מהסיסמא של פוקס ניוז: "We report, you decide"
בדרך כלל אוהב את הכתבות | 08.07.18
13.
אמריקה נכנסת באיחור למלחמת החלל, אחרי סין, רוסיה ואפילו ישראל
מורשת אובמה כללה צמצום דרמטי בהוצאות ביטחון ופיתוח, והתוצאה, כרגע אמריקה הרבה מאחור בכמה תחומים: הגנה מטילים , תותחי מסילה, נשק אלקטרומגנטי, טילים היפרסונים, ולוחמת חלל. נתחיל דווקא בישראל, שלה יש את החץ, שמסוגל בלי הרבה קושי להוריד לווינים, לפחת את הנמוכים. בנוסף, למרות שלא שמעתי על יישום צבאי, חברה ישראלית פיתחה, לוויני עלוקה , כדי להציל לווינים נטושים וחסרי אנרגיה, אבל העלוקה יכולה לגנוב כל לווין שתרצה.לשהתלט עלי, ולהסיעו , כן, כן. לרוסיה וסין מערכות טילים , לייזר נגד לווינים (זה בטוח) ואולי גם לווינים קרביים.
מורשת אובמה | 07.07.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת