אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

עשרות מיזמי מחיר למשתכן אושרו ללא המפרט המחייב

52 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

44.
מפרט ובקרה זה מינימום בפרויקט כזה
לא יתכן שחברת הבקרה לא משיבה ללקוחותיה, אזרחי המדינה. על מחדלי החברה הזו, רבים לא יצביעו לכחלון. ודווקא זוכי מחיר למשתכן. כדאי שמישהו יקרא את החברה הזו לסדר. או שאנחנו בדרך לעוד כתבה על פרשיית שחיתות והפעם מתחת לאף של משרד השיכון??
קול שיצביע בבחירות הבאות | 06.07.18
38.
מחיר למישתכן
זהירות מחיר למישתכן גלגל ההצלה של האוצר והבנקים . כול הפרויקטים העתידיים נעצרו. המשק הולך לקריסה .קבלני בניין בפשיטות רגל . הבנקים לא מצליחים ליגבות כסף על משכנתאות שחילקו .. 670 מיליארד שקל משכנתאות לא כולל חובות מישקי הבית ולא כולל חובות אשראי הרכב
שלום | 05.07.18
31.
איך י.ת.ב. מעיזים לא להגיב?!
כולם מאשימים אותם ואומרים שזה הכל מאושר (סהכ תירוץ סביר למרות שמקומם) והם פשוט לא מגיבים! הרי זה בדיוק בשביל מה שמשלמים להם כסף! אגב, לא ברור לי בכלל איזה אינטרס יש להם לעשות ״עבודה טובה״? ככה זה כשאין כוח ואינטרסים באמת לשרת את הציבור אלא בעיקר את בעלי ההון. ואז בתקשרות מספרים סיפורים על זה שהמחירים יורדים והכל בעצם סבבה כאן.. וכחלון, ביד אחת יורד על הקבלנים (האשין אותם לא מזמן שעשו ערמות של כסף על גב הציבור) וביד השניה ממשיך לשמן אותם. אין פיקוח, אין בקרה, אין לו״ז מסודר וברור, אין כתובת. כל ההתנהלות ב״מחיר למסתכן״ פשוט מקוממת ומבישה. נמאס.
ינון | 05.07.18
26.
זה עוד כלום. גם המפרט שכתוב בחוזה - לא אוכפים
יש חברה בשם י.ת.ב שמקבלת כסף מתחת לשולחן. אחרת אי אפשר להסביר את העובדה שהיא מאשרת חריגות מהחוזה והמפרט ללא כל נימוק ובניגוד לחוק: 1. כתוב במפרט שצריך להיות 3 סוגי מרצפות - אישרו להביא רק שני סוגי מרצפות 2. כתוב במפרט שצריך נתיב נוסף לרשת בחלונות - אישרו חלונות ללא מסילה נוספת 3. כתוב במפרט שצריך "פתרון פינה במטבח" - אישרו ארונות מטבח ללא כלום בפינה (גם פתרון, לא?) חבורה של ליצנים. ובמשרד השיכון מודעים היטב לכל זה ומעלימים עין - ככה יותר קל לייצר המון דירות והון פוליטי. אבל המשתכנים לא פריארים וינקמו היטב בכחלון ובחבורת מקבלי השוחד שהוא מינה לפקח על מחיר למשתכן.
משתכן | 05.07.18
21.
ל - 1, הרגת אותי מצחוק
מחיר למתאבן.... אתה צודק. כל הקטע של הגרלות הוא קוסמטי בלבד, להוריד רוכשים פוטנציאליים מהשוק. ובכלל, מדברים כל כך הרבה על הגדלת ההיצע, אבל איזו איכות חיים כל השכונות החדשות הללו מציעות? כלום. צפוף, הורס את השטחים הפתוחים בצורה בזבזנית, בלי תשתיות. הקבלנים מרוויחים הון על כל לקוח, ומציעים כלום בתמורה.
מיכל | 05.07.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת