אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

סכסוכים אישיים בצמרת אדמה חשפו את תרגיל המס של בכיר בחברה

14 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

14.
תגובה ל-1
הסיבה היא שזה בדם שלהם. יש קטגוריה מסוימת של אנשים שחייבים. למשל גונן שגב, או הגברת MA-BA פסיגולוגית. הם לא יכולים לחיות ישר, הם תמיד יחפשו לרמות כי אחרת התחושה שלהם שהם מפסידים. אתה לא יכול להבין את זה, אבל ככה זה. כל יום שנגמר להם בלי שרימו מישהו או השיגו משהו על-חשבון - מבחינתם נגמר בתחושת החמצה.
daum | 15.07.18
11.
הצדיק הידוע
הטיעון של בוחניק כי הסיבה לחקירתו היא חשיפת החברה לשלטונות המס הוא ממש עלוב. באם לחברה יש תצהיר של העובד בנושא שהות וחבות מס כל החשיפה היא של העובד ולחלוטין לא של החברה. ברור לגמרי שהחיטוט של בוחניק מקורו בסיבות אחרות קרוב לוודאי אישיות ואין בינן לבין טובת החברה מאומה. נראה כשקרן לא אינטליגנטי
שקשן | 11.07.18
4.
לכאורה התנהלות של סחיטה באיומים
על פניו יש כאן לכאורה עבירה של סחיטה באיומים : הימנע מחשיפת עבירת המס ולא תפוטר , יתר על כן בהיותך מדווח הפוך לשותף לעבירה ולא תפוטר. מימוש האיום וידיעת הבכירים הישראלים הופכת אותם לכל הפחות לשותפים לביצוע העבירה לכאורה כנגד אזרח ישראלי אחר . הייתי ממליץ לסגור את התשלום מהר .... להערכתי מירב שיחותיו של בוכניק הוקלטו לרבות המידע המפליל לכאורה כנגד החברה שנחשף מולו על ידי בכיר אחר . על פניו החברה לתביעות מצד רשויות לקוחות וצדדים שלישיים העשויים להיפגע מחשיפה לחומרים אסורים .
איש אחד  | 09.07.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת