אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

איילת שקד: "אעביר את חוק היועמ"שים עוד בכנסת הזאת"

136 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

126.
שקד היא הסכנה המוחשית ביותר לקיום המדינה . למשל היום היא מנעה את המלחמה בעישון
וסידרה לנו 8000 מתים ממחלות ריאה כל שנה . למה ? ככה . היא למשל מובילה את איוש בתי המשפט בשופטים דתיים לאומנים בלבד . היא הורסת כל מה שנבנה כאן והביבון האפס לא זז הוא חושש לכסאו ולאשתו .
חביב | 09.07.18
111.
כמה מסוכן המהלך של שקד -
זה ברור לכולם. השאלה למה היא עושה את זה לא פחות חשובה !! הבית היהודי רוצה לשלוט ביועץ המשפטי של משרד הבטחון. הוא זה שמאשר איזה ישובים יצטרכו לפנות והיכן ניתן להקים ישובים. כך שמעבר לסכנה של השחיתות שממנה מזהיר כל בר דעת בתחום המשפט יש סכנה גדולה יותר של דעת הקהל בעולם וסיכון בסיכסוך עם ידידותיה הטובות של ישראל. מישהו חייב לשים לזה סוף ולהעיף אותה מהתפקיד שברור שאיננה מתאימה לו.
ברבור שחור | 09.07.18
106.
איילת שקד מכרה את דור העתיד של עורכי הדין
תמורת עסקה זולה עם עו"ד אפרים (אפי) נבעה (נוה), יו"ר לשכת עורכי הדין. בשביל להכניס את השופטים בעלי אוריינטציה ימנית, היא עשתה יד אחת עם עו"ד נוה לסגור את שערי הכניסה למקצוע בשביל למנוע את הצפת המקצוע. במקום ששרת המשפטים תעזור לדור העתיד של המשפטנים, היא גודעת אותו. בושה לה ובושה למפלגת השמד שלה.
אלפי מוכשלים כואבים | 09.07.18
97.
השרה האינפנטילית למשפטים
מי שהביא אותה לפוליטוקה הוא גאון; עומדת לה הילדה ומפטפטת את גחמותיה ואין מצפצף.רמת הבורות ,הבוז לאחר,הצדקנות המאוסה מזכירה את העולם בו נפגשת עליסה.השרה ~ילדה משתמשת בטרמינולוגיה שאין לה בה קמצוץ הבנה .יש הטוענים שהיא מבינה ודוחה ,ואם כך ,הרי לפנינו דמות צינית ומסוכנת ,וככזו יש בכוחה להעניק את כתר הגאונות לזה שהביאה לפוליטיקה ומשתמש בחזותה הילדותית ,הבלתי מהוקצעת,כדי לקדם את עולמו הפשיסטי ,.
שושנה | 09.07.18
90.
אף מילה על חוקי המזונות וההפליה כלפי אבות גרושים??!!!
אחד הנושאים החשובים שמדניות משפטית קלוקלת יצרה זה האפליה מול אבות גרושים הן בקשר עם ילדיהם והן בנטל הלא הגיוני שהם נדרשים לעמוד בו. מול מערכת אלימה ואטומה. וזו תוצאה של מדניות משפטית שחייבת להתעדכן. איך זה שלא מתיחסים אליה ומעדיפים לדבר על דברים שוליים וצהובים. מתי שרת המשפטים תתחיל להתיחס לנושא ברצינות??????
אמיר | 09.07.18
77.
אבדה למערכת המשפט ?
כל הטיעונים הגיוניים, אבל הנימוק לגבי האן לא מחזיק מים. דוח ביקורת פנימי שנעשה על ידי מבקר פנים ומנכל ( שלפחות לגבי מנכל - ברור שהוא אמון בראש ובראשונה על מימוש רצון השרה, ומבקרת הפנים - נמצאת בתפקידה כבר כ 15 שנים...) יכולים להכשיר כל שרץ. להגיד שאדם הוא מומחה גדול בתחומו - לא מספיק למינוי לשיפוט. אלא אם השרה חושבת שחוסר אינטגריטי מינימאלי ואישיות בעייתית - הן תכונות הולמות לשופט עליון, או לשופט בכלל. ומה בדיוק הוא עשה למען החוק החדש ? מי שהניע את החוק היה אבי ליכט ואת זה השרה עצמה אומרת. ואם אפשר למנות אותו מבלי שיעבור קורס כמו כולם, אז אפשר לפתוח מסלול כזה לעוד הרבה מאד מועמדים ( ראויים ולא ראויים כאחד) . האמת האחת והיחידה שמבצבצת בין השורות היא שהמניע היחיד למינוי האן הוא ״קרובים רבים בבית היהודי״. אבל מה לעשות, כשעונים על שאלות שהתשובות אליהן לא נעימות, צריך קצת ״לזייף״, אה ?
א | 09.07.18
75.
איילת שקד איננה שונה מאמסלם,ביטאן וזוהר שעסוקים בלי סוף בחוקים שיגנו
על התחת של עצמם ושל נתניהו מהמשטרה ושאר רשויות החוק. היא רק עושה זאת באופן מתוחכם יותר. שקד אמנם נראית לי (בניגוד להם) בעלת עבר נקי, אך ההרס שהיא תביא למדינת ישראל עם הפרימה הזוחלת של החלשת מערכת החוק יהיה בכייה לדורות.
מירי | 09.07.18
72.
מאחורי החזות "היפה"
נמצאת אישיות בעיתית ביותר- כן בעייתית לדמוקרטיה! שקד אמנם חרוצה מאוד ואינטליגנטית ,אבל מאוד חד צדדית לכוון המפלגה והאגנדה שלה!! קשה להאמין כל פעם מחדש, איך אשה חילונית לגמרה , תומכת בכל מיני רעיונות אנטי דמוקרטיים ולפעמים חשוכים לגמרה גברת שקד בנוגע לשכר שלך 22000 שח נטו, זה לא מספיק לך? אז תדמייני איך זה לחיות ממשכורת של 9000 שח בחודש!! ו6000 שח בחודש!! ולגבי המפקחת על הביטוח סאלינגר - כל הכבוד על מה שעשתה ומה שיזמה! איך שקד לא מסוגלת לראות שהיא פעלה למען הציבור ? הרי חברות הביטוח הן כוח מושחת ומשחית כאשר ברגע האמת , הן מסוגלות להתעלל במבוטחים שלהם ומאז שסאלינגר החליטה לפרסם את טבלת היעילות שלהם, ראה זה פלא , הם משתפרים!
שקד | 09.07.18
58.
חרות תרתי
כאיש ליכוד וותיק לצערי המפלגה שלנו חסרה שרים בדרגה שבה שרת המשפטים שקד ניחנה! שרה שנונה אינטילגנטית עושה מהפכה שקטה וחשובה ביותר באופן חכם וראוי להערצה! הלוואי ותחבור לליכוד ותלמד סוף סוף הרבה שרים אך אמורים לתפקד נכון יעיל ושקט! איילת רק דרך הליכוד תצליחי להיות ראש ממשלה!
אריה | 09.07.18
57.
בואו נשים את הדברים על השולחן, לא לטאטא מתחת לשטיח
איילת צעירה, יפה ומוכשרת, והיופי שלה מכסה על כל הסירחון הנורא שמהווה שערוריה נוראה ואיומה. סטודנטים למשפטים השקיעו 3 שנים וחצי בלימודי משפטים. הון עתק, המון שעות ולימוד של עשרות קורסים עליהם עמלו ונבחנו במוסדות הלימוד. בתוספת שנה וחצי של התמחות, בה עבדו כעורכי דין לכל דבר בשכר זעום (אם בכלל... גם זה קיים). לסיכום 5 שנות השקעה ממיטב שנותיהם. והנה, שרת משפטים במדינת ישראל חצופה מאין כמותה בשלב הזה לנעול ולחסום את שערי המקצוע. בושה וכלימה תכסה את פניך.
אחד שמבין עניין | 09.07.18
56.
השמאל הקיצוני לא מפחד מביבי. כי לביבי אין אומץ לשנ
הליכוב מעניין אותו דבר אחד בלבד: מנעמי השילטון . התוכן לא משנה. לכן הליכוד השאיר לאהרון ברק להכתיב לו אג'נדה שמאלנית ליברלית קיצונית. זאת הפעם הראשונה שיש שרה שבאמת מנסה לאזן את מערכת השליטה דל השמאל בבית משפט העליון. ולכן זו הפעם הראשונה שהשמאל הקיצוני באמת נבהל ונובח בכל הכוח על מות השליטה שלו בדמוקרטיה.
השמאל הקיצוני רועד ממנה | 09.07.18
55.
איילת, את נושאת אם שם הדמוקרטיה לשוא! צביעות לשמה!
תתביישי לך, אין לי מילים אחרות מתאימות מאלו! את שרת המשפטים, או ליתר דיוק צרת המשפטים, נותנת ידך לברית בזויה ונאלחת עם יו"ר לשכת עורכי הדין להכשלת המתמחים בבחינות ההסמכה לעורכי דין. את שולחת אלפי מוכשלים, לא נכשלים אלא מוכשלים, הישר למעגל האבטלה ע"י בחינה לא הוגנת, מושחתת ומזוהמת. בשביל האג'נגה שמתאימה לך, קרי, מינוי שופטים ימניים ודתיים, עשית יד אחת עם אפי נוה לסגור את שערי המקצוע. בושי והכלמי ואל תטיפי לי בצביעות ורמאות על דמוקרטיה. על חוקי היסוד חופש העיסוק וכבוד האדם וחירותו שמעת בכלל ?!?!?
יובל | 09.07.18
54.
הטריק של האישה הנוראית הזו הוא לנסות לגמד כל מהפיכ
שהיא מנסה לחולל "לא חשבתי שיעשו כזה סיפור מזה שאני רוצה שכל שר יבחר לו יועץ משפטי של המשרד. רק רציתי להרוס את שלטון החוק. מה הסיפור? אני בסך הכל רוצה שכל הכסף ילך להתנחלויות ודואגת להרוס ולחרב כל מי שיפריע לחזון ארץ ישראל השלמנ. אמכור הכל בשביל כוח ולא מעניינים אותי אזרחים בכיינים. אז מה הסיפור? אמרה ועפעפה בעיניה בתמימות מזויפת."
תמר | 09.07.18
51.
איילת שקד היא ניסיון של הימין להראות שהוא פרוגרסיבי.
בסופו של דבר מדובר באישה מטומטמת שמנסה ע"י מילים יפות וגבוהות להסתיר את זה שהיא חשוכה ומייצגת אנשים חשוכים. גם היטלר ארדואן ופוטין פעלו לטובת הדמוקרטייה. אפשר גם לתרץ את סגירת בתי המשפט לחלוטין בזה שהעם צריך להחליט מה מותר ומה אסור. אנשים כמו איילת שקד מדברים הרבה על איך העם הוא הריבון אבל בפועל הם אלו שמחליטים את הדברים בעצמם ומצדיקים את זה כהעם אמר את דברו.
אני | 09.07.18
41.
ל-11 ממש לא נכון
התפקיד של היועץ הוא אכן לייעץ ולחוות דעה אבל מעבר לזה תפקידו גם לשמש מחסום במידה והשרים מחליטים על דעת עצמם שהחוק לא מתאים להם, כמו למשל תיקון הבית הפרטי שלהם למרות שהנוהלים והחוקים אוסרים זאת. על כן, אם היועץ הוא מינוי פוליטי פרטי של השר היועץ באופן מיידי חייב את עבודתו לאותו השר ובכך יכול להשר להפעיל עליו לחצים לא ראויים, לא מדובר כאן בתפקיד אמון ולכן השר לא צריך להחליט מי מתאים לו, התפקיד הזה צריך להיות מוגן מפולטיזציה אחרת אין לנו שומרי סף במדינה.
ggg | 09.07.18
38.
״נראה לך הגיוני שהתלוש שלי מראה 22 נטו?״
יש לי גם הצעה - אדם לא יוכל לכהן כשר או חבר כנסת ללא השכלה אקדמאית ברמה של תואר שני לפחות. על מה בדיוק את חושבת שמגיע לשר להשתכר כמו שופט ברמת איכות האדם של השרים בממשלה הנוכחית? לאורי אריאל מגיע משכורת של 73 בחודש? לדרעי? ליצמן? חיים כץ? מירי רגב? אפילו כחלון? מה את חושבת שזה מקום לאגד את כל האנשים הטיפשים במדינה ולתת להם פרס על טיפשותם?? ביום שבו יהיה רף כניסה מבוסס איכות לכנסת אני אתמוך בהעלאת השכר.. עד אז שכל האורן חזנים יסתפקו במשכורת של 22 נטו וזה גם ככה הרבה יותר ממה שמגיע להם
עמית | 09.07.18
9.
הסירי דאגה גב' שקד, הצלחתם הדמוקרטיה גוססת, בית המשפט העליון בדרך להיות חותמת גומי, הצלחת
אבל תזכרי שהגלגל הוא עגול, מה יכתבו עליך ועל חבריך בספרי ההיסטוריה יקראו נכדיך, אבל נכדי לא יהיו פה כדי להגן עליך וכדי לתת לך את המסיכה הדמוקרטית. ההצגה נגמרה, אנחנו יורדים מהבמה ונותנים להם לרקוד עם חבריכם שליטי הונגריה ופולין
נירהוד | 09.07.18
8.
כל הכבוד. לא להפחיד אותנו עם יועמ"שים עם אג'נדה
שמעתי לפני מס' ימים איש שאני מעריך ביותר, אחז בן ארי, מפחיד אותנו עם נבואות שחורות של עקיפת היועמ"שים על ידי השרים. ובכן, מדובר על שטות שלא מתאימה לאיש הזה. היועמ"שים הרבה פעמים אומרים "לא" בגלל אג'נדה ולא בגלל החוק היבש. אדרבא, הם מונעים שינויים של החוק, וכך מנציחים כבמעגל קסמים, התנהגות פוליטית מוטה. מעבר לכך, בדרך כלל החלטות השרים נמצאות בתחום האפור, והיועמ"ש אינו שופט שיכול לפסוק מה מותר ומה אסור. עליו לייעץ, ואם יש צורך אף להילחם בבתי המשפט למען השר שלו. זה תפקידו. המערכ תהדמוקרטית היא נפלאה. ההמון בוחר את המחוקקים, המחוקקים אמורים לשרת ולשקף את רצון העם. על הפרעה באמצע של יועץ משפטי היא הפרעה. החוקים באופן הסטורי, נשענים על מנהגים ואורחות חיים, ואוי לו למי שיכפה אורחות חיים אירופאים על עם אחר. חבל שהציבור לא מבין עד כמה היועצים המשפטיים אינם אלא "גובי הכספים" של השמאל הפוליטי, מהלכים אימים, כפי שגובי הכספים הם שלוחת השוק האפור ומשפחות הפשע.
משה | 09.07.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת