אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

כך המציאו הנאצים את מעבורת החלל האמריקאית

29 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

25.
בשבוע הבא: אין אני המצאתי את הרקטה "פלקון 9" של ספייס-X
בלב הגילוי יעמוד ציור שציירתי בכיתה ג' ובו מצוייר טיל עם להבה יוצאת מהזנב. מי שיבחן בעיון רב (מאוד) את הציור יווכח כי ללהבה יש תשע זנבות. כמו כן בראש הטיל יש מעין "אזניים" המייצגות נאמנה את מייצבי האוויר העליונים של הטיל. אין שום ספק שכל ה"מדענים" וה"מהנדסים" וה"טכנאים" של ספייס-X פשוט העתיקו את התכנון הגאוני שלי.
נו,, באמת | 16.07.18
22.
11, חצי מהמדענים הם יהודים ולא גרמנים
וזה לא משנה אפילו אם חלק מהם ראו עצמם כגרמנים, עובדתית הם לא היו כאלו. ולא סתם הגרמנים ניסו לחסל אותם, הם לא יכולים להגיד היום "אה, טעינו, הם משלנו". הם לא. ואגב, גם רוב מדעני ספרד במאה ה15 ורוב המדענים הגדולים בארה"ב הם יהודים. וזה נכון לעוד כמה מדינות. גרמני הוא בן לאומה הגרמנית מבחינה אתנית, לא טורקי דור שלישי ולא יהודי דור שלושים בגרמניה.
קליציוס  | 15.07.18
20.
פצצת אטום נאצית
מצוטט: "ב-1942 היה להיטלר פיתרון חימוש יחיד - פצצת אטום והגרמנים עבדו עליה במלוא המרץ". זאת הצגה מופרכת של המציאות. עד סוף המלחמה המדענים הגרמנים לא פתרו את בעיית המסה הקריטית לפיצוץ פצצת אטום מאורניום 235. הם סברו שנדרשת לכך מסה במשקל כמה טונות ואין על פני כדור הארץ כמות מספיקה של אורניום גולמי. לפיכך מסקנתם היתה שפצצת אטום כלל לא תיתכן. להיטלר ולשר החימוש אלברט שפיר הם הסבירו שדרושה עדיין עבודת מחקר עצומת היקף ונתנו להבין שאין סיכוי להגיע לפצצת אטום בלוח הזמנים של המלחמה. לפיכך הם עבדו על הפרויקט בתשומה מזערית בהשוואה לתשומה האמריקאית, לא היגיעו לכלום ובודאי לא "עבדו עליה במלוא המרץ".
אהוד | 15.07.18
9.
ובן גוריון הסתפק באייכמן. צביעות ישראלית אופיינית
למי שלא הבין עדיין, תהליך הדה נאצפיקציה היה פיקציה אחת גדולה ,ומיטב המרצחים זכו למשרות מכובדות ופרנסה למרות שכולם ידעו, ובכלל זה ישראל, שמדובר בגרועים שבנאצים. ובשביל ההצגה והתמרון הפוליטי ישראל הסתפקה באייכמן (שיש לו זכויות, ובכל זאת הוא היה בסה"כ במקום מחבוא) על מנת לא לזעזע את הקשרים עם גרמניה ה"חדשה" וארהב. צביעות
כלכלן | 14.07.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת