אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מנהל רשות מקרקעי ישראל: "הקבלנים יפנימו שמחיר למשתכן כאן כדי להישאר"

24 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

24.
מחיר למשתכן - עבודה בעיניים
מחיר למשתכן זו עבודה בעיניים. דירות פיציות, פרויקטים שלא יוצאים לפועל, הגרלות בירוקרטיות ועוד ועוד. היום יש אפשרויות שפויות אחרות. יש פרויקטים במיקומים מתפתחים כמו פרי בסט בלוד, גם אם רוכשים לא לצורך מגורים אז השקעה של 1.19 לדירת ארבעה חדרים זו אחלה השקעה.
יואב | 11.07.18
21.
שקר
איך הוא מסתדר עם העלייה של מחירי הדיור בחודש שעבר שפירסה הלמ"ס? איך הוא יסתדר עם העלייה שצפויה החודש? די לבלבל את המוח לציבור, מחיר למשתכן עד סוף 2018 תיהיה אחכ כבר לא תיהיה רלוונטית מה גם שאיבוד ההכנסות מהתוכנית יגיע ל20 מיליארד ויותר ואת זה יחשוף המבקר במרץ 2019 (הוא כרגע בודק את התוכנית) כך שהבחור האינטרסנט שבכתבה הוא איש כחלון ואין לו דעה משל עצמו
שקרן פתולוגי | 10.07.18
20.
אין אמת -באמירה שהממשלה רוצה להוריד מחירי דיור=ההיפך הוא הנכון
קבלנים סינים ניפגשו בירושלים עם רהמ - והציעו בנית 100 ממר ב 1100004(ללא הקרקע) ורהמ סילק אותם ואת השגריר הסיני יתרה מכך- החודש הממשלה לא חידשה אישורי שהייה לעובדי בניה סיניים באירופה מחירי הדיור עלו ב 33% ב10 שנים- בישראל עלו ב 121% לפי דברי הנגידה מדוע באירופה 32- ובישראל 121%=האם בעלי קרקע וקבלנים והשלטון שם לא אוהבים רווח?!! גם עייר גידם פיסח עוור וחירש היה מבין את גודל ההונאה יש הוראה מנומקת- של בובו השק-רם והנגיד - להקטין הבניה = בשנית להקטין הבניה= יש הוראה- המייבא כסף מחול- לא ישלם מס = ולא ידווח= לשלטונות- במשך 10 שנים- זה תמריץ מכוון לייבא כסף "כחול" לשירקההה ולהרויח פי 3 מאשר באירופה ובארהב זה לבד גורם לחיזוק השקל -לירידת המטח-ונזק והפסד במליארדים לבנק ישראל בוועדת חקירה- הנושא יזעק לשמיים - שימו לב שאין שר ואין חכ שקמים ודורשים לתקן המעוות = המסקנה- לקורא
כותב | 10.07.18
17.
הקבלנים הגדולים חולשים על שוק של 400 מליארד ש"ח בעוד הקטנים מתפרקים ועל סף פשיטת רגל
נראה עד מתי יצליח ארגון הקבלנים (שמתנהל לכאורה בתיאום מחירים!) להחזיק את הסכר! המחירים יורדים וקבלן שלא עושה מבצע או מוריד במחיר לא מוכר! נתון מדהים שפורסם בנוגע לאשדוד בתחילת החודש מלמד כי נמכרו רק 17 דירות חדשות מקבלנים בחודש מאי! ממאות הדירות אשר עומדות למכירה מקבלנים בעיר. זאת אינדיקציה ועוד נתון סופר חשוב. המצב דומה בראש העין ובנתניה, השוק לא מוכן לשלם מחירים כאלו יותר, ובצדק!
דלית | 10.07.18
16.
מחיר למשתכן היא רק ניסיון להחיות את המת ולהשאיר את המחיר כמו שהוא
כאשר למעל 90% מהאוכלוסיה אין אפילו אפשרות היום ללכת לבקש משכנתא מהבנק, לא יהיו קונים לא משנה כמה ישכנעו שהמחירים יעלו. אין להם לאן לעלות כי אין מי שישלם את המחירים הללו. גם בנק ישראל שותף לפשע כאשר מותיר את הריבית פעם אחר פעם על 0 כדי להמשיך לנפח את הבועה. הם יודעים טוב מאוד מה יקרה ברגע שהריבית תגיע ל1%, עשרות אלפי משפחות לא יוכלו לעמוד בהחזרי המשכנתא שלהם כי הם ממונפים עד לאגורה האחרונה ללא שום אפשרות לחסוך שקל לטובת מקרה של מיתון\מלחמה\פיטורים וכו'. הזעזוע הכי קטן שיהיה פה במדינה ישאיר את האנשים ללא כלום ועם חובות אדירים לבנק.
גיא | 10.07.18
12.
כחלון רוצה משקיעים זרים אך לא ישראלים ובכך גורר את המשק למיתון.
שוק הנדל"ן הוא אחד ממנועי הצמיחה הגדולים. הרחקת משקיעים ממנוע הצמיחה הזה מפנה משקיעים לשווקים בחו"ל. אותם משקיעים משלמים מיסים במדינות זרות ומשפרים שם את הכלכלה. זוגות צעירים הם לא מנוע צמיחה עכשווי ולכן קבלנים רבים וחברות השקעות פונים לשווקים זרים ובוודאי שלא ישקיעו בפרוייקטי כחלון. מכיוון שרב הפרויקטים של מחיר למשתכן הינם בפריפריה וידוע ששם השכר נמוך יותר, ההשקעה בבריאות פחותה, בתי הספר ברמה נמוכה יותר ואפשרויות התעסוקה מצומצמות - זוג צעיר הקובע את מקום מגוריו בפריפריה כי שם מצא דירה זולה , דן את משפחתו לחיי עוני ותלות בפוליטיקאים. כחלון יחזיר צעירים למעברות
נחום | 10.07.18
11.
אף אחד לא מאמין לבלוף הזה
מורידים מחירים אבל המפרטים על הפנים, אנשים מתחרטים על זה שקנו קופסאות סרדינים ומתים להפטר מהדירות. רק העלאת הריבית על משכנתאות ויבוא חברות בניה זרות יפתרו את הבעיה, כמובן שמנהל מקרקעי ישראל חייב לשחרר קרקעות אבל אנחנו יודעים שזה לא יקרה.
יוסי | 10.07.18
10.
עבודה בעיניים. עדיף לקנות דירה באופן רגיל
ההגרלות האלו הן עבודה בעיניים. חול בעיני הציבור. פרוייקטים ברמה ירודה. דירות צפופות בסטנדרט נמוך עם כיוון אוויר אחד ומלא שכנים ונוף לכביש שומם או בית עלמין. שכונות משקיעים שלמות ולא ניתן יהיה למכור את הדירות לעולם!!! שומר נפשו ירחק. והקבלנים לא טפשים. עוצרים או מעכבים קצת את התחלות הבנייה. הביקוש יעחה על ההיצע והנה ... עלייה של 40 אחוז בתוך שלוש שנים מהיום. קנו דירה נורמלית. ביישוב טוב. משהו מרווח ומואר. אל תתפתו להתפשר על החיים שלכם. אין מתנות חינם. שיתעוררו כבר באוצר ויירדו מהשטות הזאת.
אחד סתם | 10.07.18
3.
רואים שאינך מבין דבר כרמי גת עיר רפאים של משקיעים
מסכנים הזוגות הצעירים שהסתערו לקנות דירות וחשבו שיוכלו להשכיר אותם.לקחו משכנתאות במינוף וחשבו שהשכירות תשלם המשכנתא. כרמי גת,חריש,עפולה,ועוד...הפכתם משפחות צעירות לאביונים.מחיר הדירה פעם במכירה לא יכסה את עלות המשכנתא אפילו.
עמית | 10.07.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת