אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

קיבלתם כסף בפפר פיי או ביט? שלמו עמלה מהשקל הראשון

94 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

81.
בעולם הוירטואלי של הכסף תמיד יודעים להמציא דרך לגזור עמלה שמנה
המרת מט"ח לפח אחוז שלם וזה המון בבתי השקעות זה חצי מחיר.בקניית ניירות ערך עד 1% על כל פעולה, כולל באינטרנט..דמי הפצה בקרנות - שערוריה שלא מטופלת..הלוואות ב 10% למה לא? אז יש כמה ( מעט מאד )בנקים חכמים שלוקחים מיליארדים כל שנה.
יודע | 13.07.18
63.
הקם לעוקצך השכם לעוקצו. פפר נתנו לי 400 שח מתנה.
קיבלתי זימון לפתיחת חשבון בפפר. נתנו לי 400 שח מתנה. הביאו לי את הכרטיס במשלוח עד הבית. בזבזתי את הכסף הזה וזהו, לא מתכוון להשתמש בזה יותר. חבל שאי אפשר לפתוח עוד חשבונות ולקבל 400 שח מכל חשבון. הקם לעוקצך השכם לעוקצו.
עלי הם יפסידו | 11.07.18
56.
כותרת שקרית. העמלה אינה על הפעילות באפיקציה. נסיון לקדם את פייבוקס בסילוף האמת
מדובר בעמלת שורה שנלקחת על כל פעילות שנכתבת בחשבון אלא אם יש שיוך לתכנית ללא עמלות. איזה אינטרס חבוי יש כאן לקידום פייבוקס שמאפשר שמירה של הכסף בחשבון פייבוקס ולא מעביר את הכסף לחשבון הלקוח.
ליהי | 11.07.18
51.
שוב פייק ניוז
זאת עמלת שורה. משלמים את העמלה הזאת על כל שורה - גם על המחאה שפדיתי. עיתונאות ברמה ממש נמוכה! הרי סתם גרמתם נזק לאפליקציות של הבנקים. רק מי שקורא את כל הכתבה כולל האותיות הקטנות מבין את זה. ההעברה היא כן בחינם. זה חלק מתכנית העסקית של הבנקים להיות תחרות לחברות הכ"א שהם מחוייבים למכור) דרך אגב, לא כולם משלמים את אותן עמלות ועמלות שורה בפרט. תלוי איזה מו"מ כל אחד ניהל עם הבנק שלו ואיזה תנאים הוא השיג. רחלי בידמן - סתם כדי למלא עוד כתבה, הוצאת את הבנקים שקרנים וגנבים (על שיזמו שירות טוב ובחינם, שלא היה מקודם) והטעית את האנשים שקוראים רק 80% מהכתבה. ממש מדכא לקרוא בארץ חדשות.. לידיעתך - אפשר להעביר כסף גם בפיי-פאל. שם יש עמלה (אמיתית לגמריי של כ 5% שמושכים את הכסף)... לכתבה הבאה בטח תרצי לכתוב שזה בחינםץץ
שרון | 11.07.18
50.
ל39 paybox לדיסקונט..
מהכתבה : "אפשרות שלישית קיימת רק בפייבוקס של בנק דיסקונט, שהיא היחידה משלוש האפליקציות שפועלת כארנק דיגיטלי אמיתי. כשמשתמש באפליקציה מקבל סכום כסף, הוא לא חייב להעביר אותו לחשבונו בבנק ולשלם עמלה, אלא יכול להשאיר אותו באפליקציה כדי לשלם באמצעותו בעתיד. לחלופין מציעים לו בדיסקונט לקבל את הסכום ללא עמלה כזיכוי בכרטיס האשראי."
רותם | 11.07.18
48.
מגבלת תקבולים
בביט (אינני יודעת מה קורה באפליקציות אחרות) קיימת מגבלת תקבולים עד 40 אלף ש"ח בשנה, לטענתם בכפוף למפקח על הבנקים. הם כמובן אינם טורחים לידע את הלקוחות בכך. בנוסף מגבלה זו אינה מסתדרת עם הטענה שאפליקציות אלו פותחו על מנת לשמש ארנק אלקטרוני מול בתי עסק שהיקף הפעילות העסקית שלהם גדולה בהרבה. כנ"ל לגבי מגבלת התשלום למשלם של עד 1500 ש"ח
הילה  | 11.07.18
39.
פעם בנק, תמיד בנק.
איזו צביעות בין הרושם שמיוצר בפירסום ונאומי הבכירים ובין ההתנהלות האמיתית. מענין איך היה מתנהל מגזר הבנקאות אם לאזרחים היתה באמת היכולת להשפיע ולבחור. לא רק לבחור את הפוליטיקאי שיבחר את הנגיד שיבחר את המפקח שבכלל...... עבד/ה בבנק או יצנח אליו בסיום הקקדנציה. העיקר שאנו בני חורין.
אני | 11.07.18
35.
יש כבר מטבעות דיגטליים ללא עמלה בכלל
ככה זה שהכסף מוחזק במקום מרכזי אז החזירות עולה לראש ואם הם לא יקחו עמלה הם ימכרו את כל המידע האישי על העברות הכספים שלך. העברות ועמלות שורה הם גזל בעולם הדיגיטלי של היום, המחשבים חוסכים לבנקים כל כך הרבה כסף וכח אדם העברת כסף היום זה בדיוק כמו העברת אימייל. אבל הבנקים התרגלו להרוויח מילארדים
עידו | 11.07.18
24.
חשבון בפפר - הבנק הדיגיטלי
מי שיפתח חשבון בנק בפפר, יוכל להעביר ולקבל תשלומים בפפר פיי בלי לשלם שום עמלה על העברה או קבלה של כסף באמצעות האפליקציה וחשבון הבנק פטור מעמלות שורה. למה לא ציינת את זה? למה רק להעביר כל הזמן ביקורת על הבנקים. בנוסף, מרבית המשתמשים הם צעירים שכפי שציינת, אינם משלמים עמלת שורה בחשבונם.
עמית | 11.07.18
21.
העברתי כסף בפפר פיי שלא הגיע ליעדו וגם לא חזר אלי
הם מתעקשים שהוא חזר ותקוע "אצל חברת האשראי" כאילו שזה אמור לעניין אותי. אני השתמשתי באפליקציה שלהם, אז שהם ידאגו שהכסף יגיע כמו שצריך. ואז ניסיתי למחוק את החשבון אצלהם. תופתעו, אבל אי אפשר. הם טוענים שהאפשרות לא פותחה. באמת? אתם מעדיפים לשמור את הפרטים שלי אצלכם? כולל חשבון הבנק והאשראי. איזו הפתעה בקיצור, אני מתרחק מהם ומשכמותם.
ניר | 11.07.18
6.
כרגיל, הבנקים גונבים אותנו, ואנחנו שותקים
על דבר כזה היה צריך לקום קול צעקה, וחרם על כל אפליקציה שאינה ארנק דיגיטלי אמיתי, וגובה עמלת שורה על כל העברה. למשל, 10 חברים העבירו לכם 15 שח כל אחד על מתנה משותפת, שילמתם בין 1.35 ל 1.85 כפול 10 ז"א בין 14 ל 19 ש"ח בסה"כ! ויותר מ10% עמלה. אלה סכומים של שוק אפור! גניבה לאור היום. תמחקו את האפליקציות האלה, תפרסמו ברשתות החברתיות ותתייגו: #לא_ביט_פפר_פייבוקס
גדי | 11.07.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת