אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

עבר בקריאה ראשונה: הח"כים יוכלו לקבוע את היקף שעות העבודה של עובדי הכנסת

13 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

12.
מוסד בזוי-שיש לחקור
ההפקרות וחוסר הבושה שברו שיאים.המוסד הבזוי הזה הפך לגיבנת ולקללה המרוקנת את כספי המסים למימון מחלה ממארת.לוחצים אותנו לקיר.3 מיליון עניים-ובית המרזח הזה והאידיוט העומד בראשה חוגגים על הגב השבור שלנו.עלינו להתקומם-ולפזר חבורה זו ולדרוש משטר נשיאותי+קבינט 10 שרים-ולסגור את אורוות הכנסת.מעולם לא היה מוסד הכנסת בשפל ובסלידה כה רבה מהציבור המרומה.
אליפז | 12.07.18
11.
בית מרזח ארור
מוסד בזוי זה שהפך לקללה של כולנו ממשיך להתנתק מהציבור,ממשיך להמציא תנאי הפקרות בלתי נסבלים בלתי אפשריים ומקוממים.100 ימי הפגרה.\חופש בשנה-במימון שכר מלא של כל ערימת הפח -הינה נטל תרמית והונאה שמנצלים את כולנו.יש חוק שעות עבודה במדינה-שכולנו מחוייבים.למה מוסד כילאיים ארור זה -מחריג עצמו?למה המשך ההזנייה של מוסד זה -שנמצא בשפל המדרגה בדרוג הציבור שרואה במוסד זה-קללה עונש והזנייה רבתי של תנאי הפקרות החייבים להפסק ומיד.ח"כ ושרים חוגגים על מכוניות חינם דלק חינם פלפ תרופות תחבורה ציבורית-הכל בחינם ועוד משכורת 42,000 ש"ח???????????????..על מאה ימי חופש?רק מרי אזרחי-ירתיע חבורה מופקרת זו והעומד בראשה שהפכו אותנו לעבדים.לפזר את הממשלה המנוונת והכנסת העלובה מיד ולהפסיק מימון מחלה.נמאסתם
בגדדי | 12.07.18
2.
הגנה לבנים
אני מבקש לבדוק למה במדינה חוגגת בשיטת מצליח כל דבר מנסים לעכב לשנות ולהקשות . להביט כיצד אזרח מבקש ודורש עזרה על מה שמגיע לו על פי החוק של מדינה ישראל. פוחדים להשיב עזרה זאת מדינה ריבונית יהודית דמוקרטית. הצילו הצילו בבקשה את הפושעים האמיתיים טוענים שהכל על פי החוק. הפירורים האלו על חשבון הילדים שלנו קודם-כל משלמים את הכל ואז מה שנשאר אולי אפשר לבזבז על הילדים .
אבא | 11.07.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת