אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

פקטור חדש: 94% מהנבחנים בבחינת ראיית החשבון השנויה במחלוקת יקבלו ציון עובר

34 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

34.
כל הכבוד לעותרים
אז בז לאנשים פה שרושמים שמריכים לשנות את מתכונת הבחינה לאמריקאית בלבד או שרואי החשבון אינם מקצועיים כתוצאה מהעבר. תשנו על האף ותאכלו את הלב שלכם. אתם מקנאים שאנשים עברו את הבחינה ומגיעה להם ?? אתם תעשו הכל כדי לרמוס את הנבחנים שעומלים קשה לבחינה הזאת וזה רק כדי לא להציף את השוק. השוק כבר מוצף אז תרדו מהעץ ופרגנו לחברה שעברו פה. אני גאה בכם והייתי רוצה לקבל רואי חשבון כמוכם במשרות בכירות במשק! ולכל הקנאים פה , לכו לעשות חמוצים! שבת שלום
בועז | 13.07.18
30.
כל מי שמזלזל וחושב שהם קיבלו "מתנה" פשוט בור לחלוטין
אנשים לא מועדים איזה סבל רואי חשבון עוברים וכמה קשה רק עצם הלימודים עצמם. המבחנים הסופיים ברמת הבלתי אפשריים, שגם כל מי שצקצק פה על 36 היה יורק דם כדי לקבל במבחן הזה אפילו 6. המבחנים הסופיים באמת מזעזעים, פי 100 משל עורכי דין וכו' (ובטח שגם הלימודים עצמם!). הביקוש למתמחים עלה לאחר ירידה של כמה שנים ולכן יש צורך להעביר יותר. חוץ מזה, אם בית המשפט (שלא נוטה להתערב בדברים כאלו) אשכרה החליט לתת להם פקטור כזה, כנראה שיש סיבה מספיק טובה. בהצלחה לכולם.
דניאל | 12.07.18
28.
עותרת
יש פה תגובות כל כך סתמיות כמו איזה רו"ח הוא אם הוא קיבל 36 ומעלה אז, מועצת רואי חשבון צריכה להגן על הציבור.... מבחן סופי של המועצה הוא אחד מהרבה הרבה מבחנים שחייבים לעבור אותם על מנת להגיע למבחן האחרון. אז תרגעו, הדרך היא בכלל לא קלה ומבחן הנ"ל לא משקף כלום במיוחד לא מבחן של המועד יולי 17, מה שקרה שם אי אפשר להסביר במילים, מישהו שלא חווה זאת כנראה לא יבין. תודה לאל סוף סוף עברתי אבל נשארו חברים שלא עברו ואין בסיס לכך. בבחינה הזו היו אמורים להעביר את כולם או את אף אחד.
עותרת | 11.07.18
13.
היו צריכים להעביר את כולם!
סוף סוף נעשה תיקון לשיטה השגויה שהייתה בבחינה. אבל תשימו לב ישנם סטודנטים שכבר עברו את הבחינה אבל בפקטור החדש הם לא היו צריכים לעבור. ברור שאי אפשר עכשיו כעבור שנה להודיע להם שהם נכשלו. לדעתי היו צריכים להעביר את כל הסטודנטים שמעל הציון הכי נמוך שעבר אז בזמנו . עדיין יש כאן חוסר שויון. איך ייתכן דבר כזה?!
רננה | 11.07.18
6.
פניה לאמי פלמור
במקום לסיים את הפרשה ולהעביר את כלל הנבחנים עקב שורה של מחדלים שאושרו אפילו על ידי בית הדין, המועצה מחליטה שוב להנדס את הנתונים כך שיתאימו לה. ישנם נבחנים בבחינה הזו שקיבלו פקטור של 36 ו-33 נק' על ציון הבסיס ועברו את הבחינה. במקום לתת לכולם פקטור כזה המועצה החליטה להנציח את המחדלים וההפליה ושוב לשחק עם הנתונים. למה להעמיד מספר זעום כל כך של נבחנים במצב כזה?! אני פונה לאמי פלמור שתיקח אחריות ותסיים את הסאגה הזו ותחליט על מעבר של כלל הנבחנים. לכולם כבר נמאס מההתנהגות של המועצה.
עומר | 11.07.18
5.
המועצה שיחקה עם הנתונים !
התוצאה החדשה עדיין מפלה. מועצת רו"ח פשוט גוף בזיוני וחסר מקצועיות. משחקים לנבחנים בחיים ולא מעניין אותם כלום. פשוט בושה. במקום לקחת אחריות על שלל הטעויות והמחדלים שהיו בבחינה המדוברת ולהעביר את כלל הנבחנים, הם החליטו שוב ללכת ראש בקיר ולהפקיר מספר זעום של נבחנים שנותרו ללא מענה. נבחנים שעזבו עבודה ומשפחה לחודשים רבים עכשיו נאלצים שוב לספוג את האטימות של מועצת רו"ח. הנבחנים שלא עברו ונודע להם על כך רק היום כבר אינם יכולים להירשם ולהספיק ללמוד לבחינה הקרובה שתערך ממש בשבועות הקרובים. פשוט ביזיון.
טל | 11.07.18
3.
כיסתוח
איך בדיוק זה משרת את ''ההעמקה'' שדיבר עליה השופט? פקטור מקובל? הוא היה מקובל לפני הפקטור המפלה הראשון. עכשיו כבר לא לדעתי האישית, גם הציונים הנמוכים מאוד לא משקפים חוסר ידע. למבחן הזה יש היבט פסיכולוגי הנובע מחשיבות, מאורכו וממורכבותו. ברגע ששינו את הפורמט ללא הכנה מוקדמת זה הוציא נבחנים רבים מאיזו. מבחנים, שלא שינוי הפורמט היו עשויים לעבור גם בלי פקטור, אבל בגלל שינוי הפורמט לא הגיעו אפילו לרף מינימלי. את העוול הזה הפקטור החדש לא מתקן
אורי | 11.07.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת