אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

אל תגידו שלא ידעתם: אלו דרישות החוק להעסקת עובד זר

5 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

5.
העסקה עובד בניה זר בשיפוץ דירה פרטית
האם עובד בנין זר יכול לקבל גם אישור לעבודה בשיפוצים פרטיים (גם אם זה בבית פרטי של בעלי החברת בניה או אצל קרוביהם) ? אם זה לא חוקי, מי בודק ומוכיח דבר העבירה: משטרה, פקחי העיריה , אחר? מי / איזה גוף רשאי להטיל קנס. על מי, אם כך: על המעסיק או על בעל הבית, איפה מעסיקים עובד זר שלא כחוק?
מרים | 10.01.21
3.
שלום יהודה 25 תלפיות ירושלים
אכן הגיע הזמן לעשות סדר שטח פרוץ לחלוטין ואיש הישר בעניו ייעשה.בעקר בין העובדים הזרים שמשום מה מרגישים מוגנים לחלוטין לעומת הקשישים ובני משפחותיהשמרגישים מנוצלים ושהקשיש הפך להיות כלי לעשיית כסף בין התאגידים לחברת הסיעוד שכל אחד פועל לפי ראות עינו. ללא פיקוח , עובדים נשלחים ללא המלצות ואם המשפחה אינה מעוניינת הם מנסים לשכנע אותך לייבא עובד זר. אם אתה מביע התנגדות הם מפסיקים לתת לך שירות.העובדים הזרים מפעילים מניפולציות על המשפחה לעלאת התשלום ומעבירים אינפורנציה בינהם חברי הקהילה שלהם כיצד לה
אלגרה אלקיים | 15.07.18
1.
מה ללגבי שכר אחיד לעובד סיעוד ואי חיוב העסקה בשבת?
תחון העסקת עובד זר בסיעוד כל כך עניין של היצע וביקוש ולפי זה הדרישה של העובד לשכר לצערי. וכן עובד זר חמייב אותנו להעסיקו שבת בעל כורחנו אחרת עוזב. כל כך מורכב נושא העסקת עובד זר בכלל לא פשוט . עלות ההעסה גדלה והתמורה ירדה. כל כך מתסכל .
מזל צומעי | 14.07.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת