אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

המגדל שמקשר בין פוטין, טראמפ ומכבי ת"א

33 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

29.
עדות ממקור ראשון
טראמפ לא היה בעלים של המלון. רק קיבל 10% בשביל השימוש בשם טראמפ והרשת שלו ניהלה את המלון וקיבל על כך דמי ניהול. המלון פשט רגל ונמכר לקבוצה חדשה ששינתה את השם לאדלייד הוטל. שניידר היה רק משקיע והניהול והמכירות נעשו בידי משפחה רוסית יהודית מקומית. בקיצור, פייק ניוז.
קנדי | 13.07.18
25.
הדלפה מכוונת!! מעניין שההדלפה מגיעה בדיוק שטראמפ האשים את גרמניה ונאט"ו
בעסקת ענק של התקנת צינור גז מרוסיה בזמן שהם מבקשים מארה"ב להגן עליהם מפני רוסיה ואפילו לא מוכנים לשלם את החלק שהם התחייבו לשלם לנאט"ו שזה 2% מהתוצר. ברור שזו הדלפה מכוונת בעקבות הפסגה והמשך ההשמצה של טראמפ שהחלה בשניה שחשבו שיש לו סיכוי לנצח ובעיקר לאחר מכן. העובדה היא שאין שום כתב אישום והוכחות אחרי שנתיים של חקירות בעקבות קונספירציה של אנשי שמאל הזויים אבל המטרה הברורה היא להשמיץ את טראמפ כדי למנוע ממנו לבצע מדיניות לטובת ארה"ב ולהפסיק את הניצול מצד מצד אירופה, סין, קנדה ומקסיקו. ברור שזה מאיים על הכוח והכסף וההון שלהם מלא אנשים ומדינות מחוץ לארה"ב. לכן אין ספק שזו הדלפה מכוונת ולמען האמת גם לא כזאת חכמה, פשוט הדלפה שקופה. וזה כמובן לא יעזור להם כי לכולם ברור מה קורה כאן
tom | 12.07.18
18.
כבר נקבע ע"י CNN עצמה, שלא לפירסום, כי כל הנושא הזה הוא "כלוםבורגר"
המטרה ברורה - לקעקע את הלגיטימיות של נשיאותו של דונאלד טראמפ, בין אם ע"י הגחכתו/גידופו/איחולים לרציחתו של הנשיא או מקורביו ע"י עלובי הנפש של הוליווד או ע"י תחקירים שאולי מדווחים אמת, אולם מנסים לשכנע כי התמונה אחרת לגמרי. ע"י זה הם מקווים לגמד את כל הישגיו של טראמפ, שגורמים למשיח השקר שלהם, אובמה ולמורשת שלו בכל התחומים להיראות בדיוק מה שהיא - כלום ושום דבר: אהדה בלתי מתפשרת לערבים, מדיניות חוץ הרסנית (במקרה הטוב) ו PC עד כדי הרס המדינה ומוסדות החינוך שלה.
שטח | 12.07.18
16.
אתה ממשיך לקרוא לזה שמאל. אבל זה נקרא מערכת אכיפת החוק ומערכת המשפט
ביבי 10 שנים בשלטון ועדיין כל מערכת המשפט הפרקליטות המשטרה כולם שמאלנים? גם אלשיך? זה עם הכיפה שביבי מינה? גם מנדלבליט? זה עם הכיפה שביבי מינה? גם גרוניס? שופט במינוי הבית היהודי, גם שמאלני?
כולם שמאלנים? | 12.07.18
11.
ולא ידע שהוא הולך לרוץ ולנצח
תחקיר חדש חושף: כך סייע הקרמלין למימון מגדל טראמפ בטורונטו, כמובן בלי ידיעתו ולפני 11 שנה אף אחד לא תיאר שהוא ירוץ וינצח אלא שעכשיו השמאלנים הדמוקרטים נוברים בכל פיסת מידע מהעבר, זה סתם מעניין איך התגלגלו דברים מלמעלה אבל אין כל קשר להיום ועדיין הם מנסים להיאחז בכל דבר....
לפני 11 שנים הוא בעצמו לא חשב | 12.07.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת