אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הצצה ראשונית לדירות המאוכלסות של הזוכים במחיר למשתכן

134 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

118.
המצב בפרויקט צרפתי על הפארק ברחובות דומה
ולא מדובר בדיוק למשתכן שש שנים וחצי לאחר אכלוס, ממשיכות נזילות המים בבניינים הפיתוח מסביב לקוי, החומה המקיפה את הפרויקט עדיין לא שלמה, הבטחות כל הזמן שיתרץקנו באים , עושים מריחה קטנה ואחרי כמה חודשים זה חוזר. תזכרו מחברת צרפתי מאשדוד.
משה | 18.07.18
116.
אוי כמה קנאים יש כאן
אתם מוזמנים לפתוח לוח יד2 ולראות שמי שזכה בדירה במחיר פצצה משכיר את דירתו בעפולה בשכ"ד נאה, ועושה תשואה נאה על הכסף. למה מי ימכור לכם דירה חדשה בעפולה ב 700 אלף? תביאו מיליון ונתחיל לדבר. אולי. אז יאללה, תרגיעו. כל מי שזכה בדירה יכול להשכיר את הדירה שלו במחיר נמוך יותר ממי שרכש בשוק החופשי והמנופח, וככה כל השוכרים קודם יבואו אליו ורק אח"כ לפראיירים שקנו ביוקר.
זוכה | 18.07.18
113.
נתון מעניין
קראתי את כל התגובות עד כה ומעניין לראות ש 95% מהאנשים שרשמו את התגובות הם בעצם מחזיקים בדעה הפוכה מהכתבה. זה רק מראה כמה שהכתבה איננה במקום ויתרה מזאת היא נגד דעת רוב האזרחים במדינת ישראל. מקום שאמור להציג את דעת הקהל מציג את ההפך זה כנראה באמת אינטרס כספי. מה גם ששתי הנשים נראות מאוד מאושרות וקשה לי להאמין שלא נחתכו כאן בהסרטה הרבה מילים טובות על הפרויקט. לכן גם הן לא אשמות ולדעתי האישית אין כל הצדקה להטיח בהן. מקווה בשביל כל הזוכים כניסה נעימה וישוב טוב.
ישראל | 18.07.18
110.
רציתם פחלון לא? קיבלתם שטרונגול
פחלון דפק את הזוגות הצעירים הרבה מהם האמינו לדפקט הזה וקנו דירות בתוכנית מחיר למסתכן בעפולה חריש ונתיבות לקחו משכנתא שישכירו את הדירות שמה ושהם ימשיכו להתגורר בשכירות באיזור המרכז אבל מה קרה הדירות עומדות ריקות כי אין להם ביקוש אז או שהאנשים יפשטו רגל או שהם יעברו בעל כורחם לעפולה או לנתיבות בקיצור רצו פחלון קיבלו שטרונגול
פיני | 17.07.18
109.
תגידו תודה
אנחנו קנינו דירה מקבלן במחיר מלא במשכנות האומנים וגם שם יש בניה גדולה, אבק, רעש וכבישים לא גמורים. גם בדירה מקבלן יש הרבה לקויים שבשלב תקון. כל בניה חדשה צריכים סבלנות והכל בסוף יסתדר. להפסיק לקטר. צריך ולהודות למדינה שדואגת לכם לדירות במחיר נמוך שיהיה לכם קורת גג ובית משלכם.
ישראל לפלר | 17.07.18
107.
ככה זה בדירות חדשות
בכל דירות חדשות בשכונות חדשות זה ככה. לא קשור למחיר למשתכן. לוקח זמן להקים תשתיות. התחבורה ציבורית דורשת אישורים התיאומים. כנ"ל תאורה ומגרחות ברחוב.מכולת זה עניין פרטי. קבלן לא יכול לפתוח מכולת. ברגע שיהיו מספיק דיירים בשכונה, תפתח מכולת. בית ספר לא מקימים ל10 ילדים. בהתחלה נוסעים לשכונה סמוכה ועם הזמן יפתחו בית ספר.העיקר לבכות ולהתלונן.
ענת | 17.07.18
104.
כתבה מגמתית של הקבלנים
הם בלחץ. מנסים בכל דרך לפגוע בפרוייקט הזה שפוגע בהם קשות. לא יעזור להם. כל החברים שלי קנו במחיר למשתכן. ומחכים בסבלנות. מי שרוצה להכנס ראשון יודע שהוא יגור באתר בניה כמה חודשים. וזה בכל בנין חדש בלי קשר למחיר למשתכן. כחלון אתה גדול אל תיכנע. הצלת את המדינה. בלי המחיר למשתכן חצי מהצעירים כבר לא היו פה.
מיכאל | 17.07.18
100.
האמת, דירות לא רעות בסה"כ, על פניו.
1) נראה מה יקרה בחורף. 2) סטנדרט הבניה הוא נמוך (ראו מזגן עם צינור בתוך הבית). 3) שינויי דיירים אני מניח שאין על מה לדבר. 4) אצל מי הפיתוח בכלל? איך נמסרו דירות ככה? לא ברור. 5) כל המנגנון של מחיר למשתכן כבר בזבז כ-2 מיליארד ש"ח רק על הקמתו וניהולו. נראה שעם ישראל שוב נפל בפח של ה"חינם". נ.ב זה מה שקורה כשמנסים תעלולי הנדסת שוק בסגנון קומוניסטי. מה השלב הבא? הגרלות לבעלות על רכב? הגרלת תלושי מזון?
עובד ניהולי בענף | 17.07.18
98.
אכלוס דירות חדשות
במחיר למשתכן יש הגנה ופיקוח בהקפדה מלאה , מי שקונה מחברות בשוק החופשי צריך להתמודד עם בעיות בסדר גודל אחר ולבד, כמו: הצפות בחניונים, ריחות מביוב , מרצפות שוקעות, מעליות חורקות ונתקעות, ריצוף שבור, קירות עקומים, דלתות עם ציפוי מתקלף, ארונות חשמל ללא סימון מדויק, פיצוצים בקירות, בעיית מים חמים, מערכות כיבוי ואזעקה תקולות , חיים בתוך אתר בנייה ,חסרון כיס גדול מאחר ושילם 40 אחוז יותר מזוכי מחיר למשתכן וסיכון שהמחירים ירדו ב 50 אחוז ועוד ועוד ועוד ,
רפי | 17.07.18
97.
הכתבה ערוכה כל כך בכבדות
הרי האישה הראשונה בקושי הוציאה מילה אחת רעה, וכל הזמן אמרה שיהיה בסדר בקרוב, ובכוח הוציאו ממנה שמשהו לא בסדר. השנייה שיחקה עם המיקרופון תוך כדי שאמרה כמה מילים (נדירות) לא טובות. הרי אם באמת היה לה משהו רע להגיד היו עושים עוד טייק נקי. העריכה בוקעת מכל כיוון: להוציא רק את הרע, לחתוך החוצה את הטוב, וכמובן הכותרת: "אי אפשר לגור פה". עצוב, הצורה שבה יש כוחות שילחמו במחיר למשתכן בכל... מחיר.
דוד | 17.07.18
85.
די תפסיקו להתייחס!!!
הגיע הזמן להפסיק להתייחס לכתבות הממומנות של הקבלנים והלוביסטים !!! פשוט אל תתייחסו. תגיבו רק לכתבות שנותנות סיקור חיובי לתוכניות של מחיר למשתכן! תכלס כחלון הוא זה שעוזר לנו ! אז בסדר לא הכל זורם על הדקה ולא כל דבר מסתדר 100 %... אבל עדיין מישהו עושה למען הזוגות הצעירים... כל הקבלנים שמשלמים על הכתבות האלו רק רוצים לשדוד אתכם .. מצדם תיקחו הלוואות של מליונים ותיחנקו מתחת לקו העוני. כחלון - העם איתך !!!!!! תמשיך לעבוד.. נצביע מקיר לקיר בבחירות הבאות
אלי - זכה במחיר למשתכן | 17.07.18
77.
מוכן עכשיו לרכוש מכל המתלוננים
כמה שטויות בכתבה אחת.."כאילו...כאילו..כאילו"..בחייאט חצי מדינה בבנייה גם איפה שדירות עולות 3 מליון...סעו לראש העין לחדרה לאור עקיבא לעתלית לעכו לאשדוד בכל מקום שבונים לא מסיימים הכל במכה...קיבלו אחלה דירות עם מרפסות שהלוואי בכל הבתים... אנשים משועממים אתם מוזמנים למכור לי במחיר שקניתם היום...ואתן לכם עוד שנה שכירות מתנה עליי...
יוסי | 17.07.18
65.
כאילו בשוק החופשי הפרוייקטים מושלמים
תפסיקו להוציא כתבות וכותרות לטובת הקבלנים, די. עם ישראל כבר לא מורכב מעולים חדשים ותמימים. גם בשוק החופשי הדירות לא מושלמות ועשרות אם לא מאות מקרים של דירות לא גמורות או בעתיות. לא יעזור לכם, הקללה כבר בשיאה והקבלנים וכל החזירים כבר יכתבו בספר דברי הימים של עם ישראל בשורה אחת עם כל מי שעשה רע לזוגות צעירים, קשישים ומעוטי יכולת (מי שהפך אותם לכאלה ועשה עליהם כסף גזלה) לא קונים דירה במחיר בועה
אופטימו | 17.07.18
64.
הבעיה אינה התקלות, אלא הקונספט!
הקונספט שמשכנע ישראלים חסרי ממון,גב, הבנה, לרכוש (בהנחה) נכס שיהווה את המקפצה שלהם אל עולם המשקיעים והנדלן, הולך להתברר כסיוט של דור שלם שנפל בפח. מלבד במרכז, רוב האתרים באזורים עם מעט ביקוש לשכירות, ההוספת מאות ואלפי יחידות , תמחק את התשואה באזורים האלו, אם בכלל יימצא שוכר. חכו, זה רק מתחיל, כשיימסרו מאות ואלפים נרגיש את זה. אבל זו רק התחלת הבעיה, השיא יהיה כשיעברו 5 שנים, וכל המשקיעים ינסו למכור, ולהתקדם בחלום הנדלני, ואז יגלו, שתשואה נמוכה, זו האחות של מחיר שוק נמוך, ועוד שאר מריעין כמו סלאמס והידרדרות סוציאלית . למה? ככה. מה שבטוח בסוף יקפצו מהגג.
רק התחילו למסור וכבר זה צף | 17.07.18
60.
אבל לשם כך קיים החוזה - שקובע מתי דברים צריכים להיות מוכנים
ואם לא - החוזה פוסק פיצוי ראוי. בנוסף, יש חברת בקרה מטעם משרד השיכון, שמתפקידה לדאוג לכך שהדירות תימסרנה לדיירים, כאשר הן ראויות לשימוש - כולל הפיתוח הסביבתי המינימאלי. האם ניתן למסור לקונים דירה בלי כביש? נשמע לי בעייתי משהו. גם אנחנו רכשנו דירה כנ״ל לפני כחודש, אמנם במחיר גבוה בהרבה, שכולה על הנייר, וצפויה להימסר בעוד שלוש שנים בקירוב. גם אנחנו במסגרת ״מחיר למשתכן״. אנחנו מודעים לכך שהאיזור הולך ונבנה, ובכמות וקצב גבוהים במיוחד - מה שאומר שכנראה נאלץ לסבול לפחות שנה-שנתיים ״חבלי לידה״ של שכונה חדשה. כמובן - שאם זה יהיה חריג, ואם זה יהיה מנוגד לחוזה עליו שילמנו וחתמנו - נתבע באופן ייצוגי את הקבלנים ואת החברה שמכרה לנו. זה הכל!
משה זוכמיר | 17.07.18
56.
העיקר שאפשר
לקחת סממן יהודי או כל פרט שגורם לך להוציא את הג׳יפה מהלב ולהשתלח ביהודים כמוך שבחרו לחיות חיי דת שהיא אבן היסוד להיות יהודי. תפסיקו עם השנאת חינם לא רוצים לשמור מצוות? עניין פרטי של כל אחד, ממש לא אמצעי מינוף או סיבה לבטא שנאה שאין לה שום הצדקה. אף חרדי לא מקבל את המיסים שלנו לכיס היינו משלמים אותו דבר בכל מקרה. תתחילו לחייך ולאהוב ומספיק עם השנאה לב רקוב זה לב מת עדיף לאהוב ולא לשנוא כל אחד ששונה באידיאולוגיה או במראה.
שגיא | 17.07.18
47.
אין הבדל בין הבעיות של דירה במחיר למשתכן ודירה רגילה מקבלן בעפולה
הייתי בשכונה, יש פארק יש בית ספר יש מכולת כן האזור נראה כמו אתר בנייה אחד גדול, כי זאת שכונה בתנופת בנייה. סתם כותבים תלונות מחפישות. תראו ליקויים מהותיים בדירות - משהו שלא רואים בכל דירה שנמספרת מקבלן.
ג | 17.07.18
46.
באמת שלא מבין את כל אלו שאומרים שכל הפרויקטים הפרטיים גם ככה
אם בפרטי זה גם ככה זה עושה את זה תקין? נראה לכם שאיפשהו בעולם המערבי עובדים בצורה כזו? לא פותחים שום מתחם מגורים אם כל התשתיות לא מוכנות כולל שטחים ציבוריים! בנוסף, לכל אלו שרושמים שהאנשים הללו "זכו". במה הם זכו? בלשלם משכנתא מנופחת של מליון ש"י על 4 קירות בחור בסוף העולם? לשונאים שלי מאחל לזכות. הקבלנים והעיריות חוסכים עד לדקה האחרונה כי תשתיות זה משהו שהם לא מרוויחים ממנו כמו מ"הפטרות" מכאב הראש של להחזיק שטח בבניה ולשלם עליו עד לרגע מסירת המפתח וכמובן שהעירייה מחכה לקבל ארנונה. לא יודע מה הדרך, אבל צריך למצוא אחת כדי להכריח את העיריות והקבלנים לטפל בשטחים הציבוריים לפני מסירת הבניין הראשון בפרויקט
גיא | 17.07.18
45.
מה עם סיקור נייטרלי
למה כל כתבה מצולמת או כתובה חייבת להיות תמיד ערוכה מגמתית? כל מה שאחת התלוננה זה אבק שאוטוטו כבר לא יהיה והשנייה גן משחקים שסביר מאוד שאוטוטו יהיה. בעצם אין שום בעיות עם הדירות עצמן שנראות מעולה אז למה לא להביא לידי ביטוי גם את ההצלחות של התוכנית של מחיר למשתכן או לפחות לנסות להציג תמונה מלאה ולא מגמתית... ממש לא מציאותי כאילו באתם לספק איזה יצר קנטרנות של כל הבכיינים שאולי יתבכיינו בתגובות פה
שגיא | 17.07.18
31.
ראינו אוכלוסיה חרדית באפולה שחרדית לשלום של ילדים חרדים
ואנחנו חילונים חרדים שכל המדינה מתחרדת ונהית חרדית לחילוניים וחרדית לשים את החרדים במקומם. ואוכלויסה העובדת חרדית לכספי המיסים שמממנים חרדים שמייצרים חרדים בצרורות מחרידות וקונים דירות בלי חרדה מסובסדות על ידי אותם אנשים עובדים משלמי מיסים שחרדים לעתידם במדינה חרדית.
ג'ין | 17.07.18
12.
מישהו חשב על אלה שמסתפקים במועט? ורק רוצים לשכור דירה במיקום נורמלי שאינה עבשה ואינה
מצחינה ואינה מעופשת ושאינה מצויה בסמיכות לאתר בניה? פשוט לגור במקום נורמלי בלי שאיפות לצבור נכסים? מדוע לא בונים להשכרה לטווח ארוך כמו בכל העולם המפותח? יש פרויקטים בודדים כאלה בארץ וכולם בתפוסה מלאה, מה שמעיד על ביקוש רב. אין צורך בדירות 5 חדרים ודירות גג במחיר מוגזם. גם 2-3 חדרים זה מספיק לרווקים ולגרושים ויש המון כאלה. פחלון נדבק למחיר למשתכן וחוץ מזה הוא אינו עושה דבר. אני מאלה שהצבעתי עבורו כך שאני ממש קיוויתי להצלחתו, אבל מחפשת דירה נורמלית להשכרה כבר חודשים (ולא בתל אביב) וכל הדירות פשוט דוחות ו/או בסמיכות לאתרי בנייה. כל תוכניות התמ"א גם מונעות מהבעלים לשפץ והוא משכיר as is כלומר בגועל נפש. פחלון נכשל בגדול בתפקידו ואת התוצאות יראו בקלפי.
גלי | 17.07.18
6.
כל שבוע כתבת הכפשה שקרית אחרת כנגד מחיר למשתכן!!!
לפני שבועיים כתבות שמספרות שלא מסיימים לבנות כלום והכל מתעכב ותקוע שבוע שעבר כתבות שמספרות שמסיימים אבל קבלנים מעגלים פינות ועכשיו כתבה שמסיימים, אבל אין תשתיות. שום דבר לא קשור למחיר למשתכן ובטח לא חריג בשוק הבניה, העיקר לשקר ולעוות נתונים כדי להכפיש ולהציל את הקבלנים והיזמים מירידת מחירי הדיור. מושחתים נמאסתם!!!!
כלכליסט נמאסתם עם השקרים!!! | 17.07.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת