אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

7 השנים הטובות נגמרו: עליות המחירים מרימות את הראש

63 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

62.
עליית מחירי הבתים מתממשת .
המתנתי שנה וחצי כדי למכור נכס במחיר הנכון , לבסוף מכרתי את הנכס במחיר נמוך יחסית . לפני שבועות מעטים , לנכס זהה ,הציעו מחיר גבוה ב- 8%+ לא הסכמתי , ממתין לעליה של 12%+ שבוא תבוא . תלכו לכחלון וביבי , הם יספקו לעם ישראל דירות במחירי חלומות באספמיה .
ירמי גרישן | 18.07.18
55.
לעצור את החזירים
הגיע הזמן שמישהו יעצור את החזירים. מי הם החזירים? נתחיל ביבואנים שמרווחים בטרוף, לא סתם דובר על קולגיט ודומיה. כל הטואלטיקה נמכרת במחירי חזירות. הן היבואנים והן הקימעונאים מרוויחים בטירוף. ונמשיך ברשתות המזון הרדילות, שופרסל לדוגמה. מחירי הפירות והירקות יקרים בכ- 20 עד 60 אחוז ממחיריהן ברשתות המוזלות. הם מנתלים את ציבור הקונים השבוי מסיבות שונות וחונקים מחירים. הגיע הזמן להוקיע את כל אלו ולהציג את החזירות שלהם קבל עם ועידה. להפגין נגדם ולהחרימם.
חכם ציון | 17.07.18
49.
מעולם המחירים לא ירדו.
המחאה ב 2011 לא עשתה שום שינוי. כלום לא ירד. נהפוכו רק עלה ועלה ועלה. אז שלא יספרו סיפורים. בנוסף שר האוצר הוא כישלון נחרץ. תכניסו לכם טוב לראש, מחירי הדירות לא ירדו לעולם באופן מהותי משמעותי אמיתי. המחירים בכל המוצרים ימשיכו להרקיע שחקים. מדינת ישראל היא מדינה יקרה ביותר למחייה. כל ממשלות ישראל לדורותהן אשמות. זה לא ישתנה. לצערי הרב זו מדינה שחרא לחיות בה.
אזרח | 17.07.18
43.
הכל בסדר. אנשים יפרשו תשלומים באשראי, יקחו הלוואות מקופות גמל
ואם זה לא יספיק - גם מהשוק האפור, יגדילו אוברדראפט, וימשיכו לחיות ברמת חיים שאולי היתה אפשרית ב-2007, אבל כבר לא ב-2011, ובטח שלא כיום. אז לבועת הנדל"ן הולכת ומצטרפת בועת אשראי משקי הבית... טובות השניים מן האחת.
חוני המגלגל | 17.07.18
40.
מחיר למשתכן איזה בולשיט לא מאמין שהצבעתי לאפס הזה
800 אלף שקל לדירת 5 חדרים בפאקינג דימונה חור עלי אדמות זה מחיר שצריך להיות לדירת 5 חדרים בגוש דן כן כן בגוש דן,יש בארץ כזאת בועת נדלן שהפוליטיקאים מתים מפחד לגעת בה או אולי לא רוצים כי הם שייכים לקבוצה שמרוויחה מהמצב הקיים,צריך להוריד מכת גרזן על שוק הנדלן וזה לא יבוא מהממשלה רק העם יכול להביא לשינויים דרסטים אם זה בדיור המחייה הבריאות חלוקת העוגה התקציבית ועוד אבל בשביל זה צריך לקום כמו ב2011 רק במקום שירים בכיכר צריך צמיגים בכיכר.
ניר | 17.07.18
35.
כחלון שוב יאשים את החקלאים
כמו פוליטיקאי מצוי יטפל לחקלאים החלשים, החלוצים האמיתיים, בטענה כי הם הגורם ליוקר המחייה. הוא ייבא פירות וירקות מטורקיה אהובתנו וישקר מול המצלמות כי זה בתאום עם החקלאים. ברור, ככה יותר קל להראות שעשית משהו במקום להודות בכישלון שלך, ושל כולנו, לשנות אץ המציאות הבלתי מתקבלת של יוקר המחייה. סעו, סעו לנגב ולערבה ותראו את החלוצים האמיתיים של מדינת ישראל. שומרים על הגבול בהתיישבות ומייצרים מזון לעם בציון.
כחלון חברתי? | 17.07.18
34.
כחלון יזכ ככשלון
הורדת מחיר דיור רק עלי ידי שיחרור מגרשים ובנית ערים נוספות כגון מודיעין מערב ראשל"צ בשנת 1991 כחלון עשו הכל לגרום למיתון הוא מיבש את הקבלנים והדבר יגרום למיתון שנה הבאה ולאחר מכן עלייה של 20 אחוז במחיר הדירות אין לו נסיון והעקשנות שלו תהרוס את המשק.
אבי | 17.07.18
32.
העלאת שכר המינימום גרמה לחד-גדיא של עליות מחירים
כאשר מפעל צריך לשלם לעובדיו שכר מינימום שתעריפו עלה, בהכרח עליו גם לייקר את מוצריו בכדי לשמור על רווחיות. זה מה שאנחנו רואים בטבלה. עליית שכר המינימום=התייקרות של רוב המוצרים במשק. וזה רק בטווח הזמן הקרוב. בטווח הזמן הרחוק, יצרנים יעדיפו לעזוב את ישראל היקרה ולהקים מפעלי ייצור במדינות בעלות כוח עבודה זול וכך גם שיעור האבטלה בישראל יעלה (ראו מקרה 'טבע'). ובסופו של דבר, מי המפסיד העיקרי מעליית שכר המינימום?: מי שמשתכר בשכר נמוך-עובדי שכר המינימום!
א.ט. | 17.07.18
29.
זו התוצאה של המדיניות החולה של שר כחלון שמחלק קרקעות בחינם פיצויים לחברת חשמל הבריח משקיעים לחול
ידענו שזה מה שיקרה נגמרה החגיגה אין כסף בקופה קרקעות חינם פיצויים לחברת חשמל , מיסי עתק למשקיעי נדלן , קבלנים לא בונים כבר הרס את המשק חד משמעית להעיף אותו מהאוצר מייד כל מה שבנו פה במשך שנים הרס
איילת | 17.07.18
23.
אוי ואבוי אם אלה "שבע שנים טובות". כול עם ישראל נאבק (גם) בהן בכדי לשרוד
היחידים שיוקר המחייה לא פגע בהן הן קבוצות מיעוט כמו: עובדי המדינה וביניהם החכי"ם, השופטים, עובדי צה"ל, מקורות, רכבת ישראל וכדומה. שאר החופשיים מדאגות הם בעלי נכסים (יש ביניהם המון יוצאי צה"ל), "אנשי עסקים" וכמובן ביניהם ה"טייקונים". אנחנו הם "שאר העם". חושבים 7 פעמים לפני כול רכישה בסופר, חוסכים על תיקונים או מוצרים חדשים, ואפילו "מדלגים" על ארוחות וגם טיפולי שיניים ותרופות. כול זה לא מעניין, לא מזיז ואפילו משעשע את "הנבחרים" שמצפים מכולנו לרוץ להצביע בעוד כמה חודשים. אני כאן בכדי להזכיר לכם את כול זה. הם מושחתים ואין לנו למי להצביע. בוודאי שכול הנהנים ממהטבות ילכו להצביע - אבל זה בטח לא אתם ולא אני. תודה
יוסף צ. | 17.07.18
13.
כחלון אפילו לא מבין
כחלון נכשל וזאת עובדה. הבעיה שלנו שהוא והפודלים הלקקנים שלו לא מבינים את זה. הוא יסביר ויסביר כמה הוא הצליח ויתהדר בירידות בשבבי אחוז..האם לכך ציפינו? האם זוג יכול לרכוש דירה???? זוכרים את הבטחותיו והביקורת על לפיד ושטייניץ קודמיו???האם השתנה משהו? יש ביטחון כלכלי?
בעיה | 17.07.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת