אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

חולדאי: "סגירת שדה דב נעשית בניגוד לכל חוות הדעת. השיקול היחיד - לחץ נדל"ני"

55 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

50.
חולדאי עובד אצל הקבלנים.מבטל תוכנית למנהרה שאושרה בשד' המעפילים.פקק ענק כל בוקר.
חולדאי ביקש וקיבל אישור למנהרה בפינה לה גרדיה ושדרות המעפילים צפונה. אבל היום מבקש לבטל. איך יגיעו הנהגים ליגאל אלון הפורחת עם מגדלים 40 קומות. יש רק שתי כניסות מאיילון. לה גרדיה ודרך השלום.
תא לה גרדיה | 18.07.18
49.
לא ממעריציו אבל..
הוא כתב יפה ונכון - עיר שמקבלת את כולם ,השקעה בבילויים בשימור האופי היחודי של העיר בחיי הלילה והתרבות הוא זה שבאמת גרם לתל אביב להיות עיר מספר 1 בישראל . ראו את ירושלים לדוגמה ,בדיוק ההפך ! כל הצעירים ברחו ממנה . בגלל שלא ניסו לשמור על מה שהיה בעיר.
אזרח | 18.07.18
46.
פינוי שדה דב - חובה למי שאכפת לו מתושבי העיר!
חולדאי, האם אני קוראת נכון? המבקשים את הפינוי (דהיינו בערך כל תושבי האזור) הם הנכנעים לנדל״ניסטים? תתבייש לך. אתה אמור לדאוג לנו תושבי תל אביב העיר שלך. לאויר שלנו, לתשתיות שלנו, לבריאות שלנו. ברמה הכי פרטנית שיש. להיות בעדנו. לא בעד עריית אילת, ואחרים.
שירלי שפר | 18.07.18
45.
השדה - נזק בריאותי וסיכון התושבים
אני גרה מעל השדה, ילדיי לומדים בנופי ים. אנחנו סובלים מרעש, ריח של דלק, ויותר גרוע הסכנה הבריאותית והזיהום שנובעים מכך. בנוסף בנחיתות והמראות ליד בנינים גבוהים יש סכנה ברורה. הגענו בידיעה שזה זמני, ועכשיו חולדאי במחטף מנסה לשנות את ההחלטה ואף להגדיל את נפח הטיסות. בזיון! והכל כי באילת רוצים שהשדה יישאר, אבל הם את שלהם הזיזו רחוק מהעיר!
תושבת למד החדשה | 18.07.18
43.
תושבת שכונת אזורי חן
חולדאי שכח כמה עניינים חשובים: 1. בתכנית החדשה שמנסה לקדם לא תישאר רצועת חוף לשימוש התושבים בין חוף תל-ברוך ועד רידינג. 2. הזיהום הסביבתי, הרעש הנוראי של המטוסים והפגיעה בבריאותנו ובבריאות דורות ההמשך. 3. כל זה לא מפתיע נוכח העובדה שתל אביב - הופכת לעיר עולם שלישי. אתה לא מטפל בדברים אקוטיים כמו ריבוי האופניים החשמליים. כמויות כאלה של רוכבים ממונעים שעושים בכביש ובמדרכות כבשלהם ללא כל רגולציה או אכיפה רואים רק בעיירות נידחות בתאילנד . סע קצת לאירופה. מבטיחה לך שלא תראה דבר כזה בשום עיר מערבית. אז לפני שאתה מוכר לנו לוקשים על כמה טוב להשאיר את הפגע הרע הזה בקרבנו- לך ותתקן את העיוותים הנוראיים האלה שאפשרת. ובעודי חולמת....ממרפסת ביתי באזורי חן אני צופה בכל 2 דקות במטוס ענק נוחת מעל ראשינו ברעש אדיר. מהכביש שמתחת לבית נשמעות יללות סירנה של אמבולנס שבא לפנות הולך רגל שנפגע מרוכב ממונע. ממשיכה לשלם אלפי שקלים בחודש על ארנונה שאפשר לשקול בזהב- ואתה מאוד מאכזב. מה הבעיה למצוא חלופה הולמת לשדה התעופה הזה? אין מספיק מקומות באזור?? חייב להיות בלב השכונות ???
תל אביבית מאוכזבת  | 18.07.18
42.
מגיב 38
יש בידי בדיקה של מהנדס מוסמך שבצע בשכונתנו בבית הספר בנופי ים ומצא חומר מסרטן ברמות גבוהות ומסוכנות. אז אתה מנסה לעשות רושם של בר סמכא אבל אתה טועה ומטעה גם קביעתך שמרבית תושבי השכונות בעד השארת השדה טועה ומטעה רובם המכריע מתנגד לשה ורוצה בפינויו! השכונות כמרקחה. יש לי הרושם שנשלחת להגיב מטעם מי
דין | 18.07.18
41.
חולדאי או אבד שפיות או מושחת
אחרת אי אפשר להסביר את הזגזג שבצע שנים קדם את פינוי השדה ןלאחר החלטת ממשלה ופסיקת בג״ץ לפנותו עשה פליק לק לאחור 180 מעלות? אנשים קנו דירות על סמך זה! זה מסריח זה ביזיון ואיפוא טובת אלפי הדיירים סביב השדה שסובלים מרעש, זיהום אוויר וחוסר גישה לחוף ים של 2 ק״מ? הון שלטון במיטבו לפתוח ועדת חקירה ולפנות למבקר המדינה לא לשכוח להחליף את הבוגד בתושביו בבחירות השנה!
דין | 18.07.18
40.
שדה מיותר לגמרי בחיים לא טסתי משם, על מה כל המהומה נתב"ג זו חלופה מצוינת.
שדה מיותר שצריך להתפנות, אנחנו מדינה קטנה ויש לנצל שטחים אלו לטובת כלל הציבור. העיר אילת הוציאה את שדה התעופה משטחה(בצדק) אז מה ההתעקשות להשאיר את שדה דב? צריך לבדוק את העניין לעומק על מנת להבין מי מנסה לבצע מחטף.
תושב תל אביב | 18.07.18
36.
ועכשיו העובדות!: (זה מכוון אליך מגיב 3)
1. ממשלת ישראל אמנם קבעה כי יש לפנות השדה אבל וועדה מקצועית(וועדת בודינגר) מטעמה קבעה הפוך!-אין לפנות את שדה דב! 2. דס״ל(הלא הוא דלק סילוני) הינו נפט פראפין וככזה הוא לא נדיף ולכן לא מזהם ולא ״ננשם״ בניגוד לבנזין מכוניות אז הטענה שזה מסוכן לשכונות היא מופרכת! תחנת דלק רמת אביב או פז גשר הירקון הקרובות מטרים לבתי מגורים ולא 200-300 ולא שמעתי לובי לפינוי התחנות האלו. 3. ״היו אירועים של מטוסים קלים שהתרסקו בקרבת השדה וזה מסוכן??.... בכל שנות קיומה של המדינה-לא נפגע זבוב על הקרקע מפגיעת מטוס טס! 4. אני מניח שאתה ״יורש קרקע״שלא חי שם או שאתה לא מתואם עם וועד השכונה המתנגד נמרצות לפינוי השדה.
ארז | 18.07.18
33.
פינוי שדה דב
ראש עיריית תל אביב מונע מאינטרסים נסתרים שלו ושל טייקונים אחרים לגבי שדה דב. נמל תעופה בן גוריון הוא פיתרון מצוין לתושבי גוש דן כולל תושבי ת ל-אביב ולא שדה דב שנמצא בצפון תל אביב ומשרת את חולדאי ועשירי צפון העיר. בתחילה טען שהעברת הטיסות לנתב"ג מאריכה את זמן הנסיעה ותפגע בעיר אילת. ומה לגבי שדה התעופה רמון החדש שהתרחק 20 דקות נסיעה מאילת? על כך לא אמר מילה. חפשו אינטרסים ותמצאו את חולדאי, האחים נקש, ועוד חברים מעשירי הארץ שרוצים שדה תעופה פרטי ליד הבית.
אריה  | 18.07.18
30.
יקר לתיירים? תוריד ארנונה
תדאג לתחבורה ציבורית בשבת, גם לשדה התעופה. אבל במקום זה יותר קל למכור נכסי ציבור ליזמים ולשתף איתם פעולה בהזנחה מכוונת על מנת ליצור "לחץ ציבורי" (שם קוד להפעלת לחץ מדומיין בתקשורת על מנת להרדים את ציבור הבוחרים בזמן שעושים את זה) כדי להרוס ולשנות ייעוד.
א | 18.07.18
29.
מסכים עם כל מילה,
חזירי נדל"ן רוצים לקחת את השטח האחרון שנשאר לנו בתל אביב, תשאירו קרקע לדורות הבאים, עוד עשרים שנה הקרקע הזאת תהיה נכס שיכול לשנות את העתיד של תל אביב, היום מוקדם מדי לגמור את השטח האחרון ויחד איתו את השדה, נתב"ג מסריח ורחוק, אל תתנו ידיכם לניצול הקרקע הזאת כעת, הקפיאו אותה לעוד עשרות שנים קדימה בכל מחיר, רכים אוטונומיים, תחבורה חדשה ציבורית משוכללת, יש עוד המון הפתעות בפתח הטכנולוגי וחבל יהיה לא לחכות
יניב  | 18.07.18
28.
שדה דב
ההגיון מחייב את המשך קיומו ואף הרחבת הפעילות של שדה דב כל מטרופוליטן מודרני יש מספר שדות תעופה. ללונדון לדוגמא יש ארבע שדות תעופה בין לאומיים ועוד כמה קטנים / מקומיים. למה לא בתל אביב? כי אלילי הנד"לן אכפת להם משדה התעופה? לא כי אכפת להם מכיסם. אין זו אלא שחיתות הונית ושלטונית. בא ניקח בכח את מה שנכון וטב לעיר וניתן זאת תמורת כסף. זו החלטה הכי מושחתת שיכולה להיות. כן, יש להרחיב את שדה דב ולא ההפך. את השדה של הרצליה כבר מכרו תמורת השחיתות האם לא הספיק??? קורא להתנגד לסגירת השדה.
ישעיהו ליבוביץ ז"ל | 18.07.18
26.
הבטחות יש לקיים
מר חולדאי היקר רכשתי דירה בשכונת למד החדשה השיקולים שהנחו אותי גישה חופשית לחוף הים פחות זיהום אויר ופחות רעש המראות ונחיתות. כעת אתה מנסה לבטל החלטת ממלה ובג"צ מנימוקים שאת דואג לתירות ותושבי אילת. ומה עם דאגה לתושבי תל אביב שרוצים קצת ים וקצת שקט. שדה התעופה בלוד קרוב מאד לתל אביב יש רכבת מעולה בתדירות גבוה. ואפשר גם להקים מסלול בים אז זה בטח יקח עשרות שנים.
דני ב. | 18.07.18
12.
ברור שהוא חבר של ארקיע
מצאו דרך לשכנע את כולם בלהשאיר שדה מיושן וזה ש"זה צינור חמצן לאילת". אילת בכלל לא מעניינת רבים מאיתנו בכל מקרה ואם ניסע לאילת מה שלא ייקרה בשנים הקרובות,זה יהיה ברכב אבל לא..תודה יש מספיק מקומות יותר אטרקטיביים..זה הצינור חמצן למקורבים ולחולדאי וכן לעובדי השדה לצורך מזמוזי נערות לאחר העבודה בחוף תל ברוך.
ראש עיריית תל אביב | 18.07.18
11.
מעולם לא טסנו משם
מי צריך בכלל את השדה הזה..סתם משרת את ראש העיר שלא סופר את כולם ואולי מקסימום קורא תגובות וצוחק. השדה עולם חמישי הזה על חשבון פיתוח הארץ משרת את חברי ארקיע,המו ש ח. תי ם והמקורבים וכן את ראש עיריית אילת וכמה בודדים מאילת. לאילת מגיעים ברכב..שדה דב נמצא בצפון ולא משרת אף אחד בטח לא מי שגר בפתח תקווה. שבית המשפט יפצה כבר את בעלי הקרקע .
ש ק ר נ | 18.07.18
10.
מה עם האזרחים שרוצים גישה לים
מר חולדאי היקר רכשתי דירה בלמד החדשה וזאת בהנחה כי שדה דב יפונה ותהיה לי גישה חופשית לים לא אסבול מזיהום אויר ורעש מטוסים מה שהניע אותי לרכוש דירה באזור כי ישנה החלטת ממשלה לפינוי שדה דב אי אפשר להטעות את האזרחים על פי קפריזות חדשות לבקרים. יש שדה תעופה בלוד יש רכבת מעולה ואפשר תוך 20 דקות לטוב לאילת.
דני ברזי | 18.07.18
9.
חייבים לסגור שדה דב
חצי הדרומי של חוף הים בתל אביב מוזנח וחצי צפוני חסום ועוד יותר מוזנח . שכונות סמוכות לשדה דב סובלות מרעש יום ולילה .אי אפשר לפתוח חלון , אין חמצן לנשום . ואתה אדון חולדאי דואג לצינור חמצן לאילת ותיירים . ומה איתנו ?????? תושבי תל אביב ?????
תושבת שכונה נופי ים  | 18.07.18
8.
פופוליזם על חשבון בריאות תושבי צפון העיר.
ממשלות ישראל קבעו שיש לפנות את השדה וכך גם בג"ץ. הוצעו חלופות ודבר לא נעשה למימושן. אך תוכננו שכונות ובהן בתי ספר וגני ילדים הסמוכים למסלול ההמראה ולעמדות תדלוק המטוסים. כל זאת בידיעה שהשדה יפונה. אי פינוי השדה כמוהו כזילות בממשלות ישראל ובבג"ץ. ובוודאי שמהווה זלזול ופגיעה חמורה בתושבים. הן באיכות החיים והן בריאותית. בל נשכח כי היו אירועים של מטוסים קלים שהתרסקו סמוך לשדה באמצע וסוף שנות ה 90. ראש העיר מוכן לקחת סיכון של מטוס שעלול להתרסק בגן ילדים או בית ספר. רק אם "יפספס" את המסלול ב 200 מטר..
שי | 18.07.18
7.
סוף סוף ראש עיר אינטליגנט ואמיץ!!! הלוואי שימשיך א
בימים אלה ״פעילי״ שכונות, ובעיקר יזמים מפעילי נצגים פוליטים חדשים כאלה ואחרים מחפשים במה ומרמים את הציבור הכל על גבו של חולדאי! כמי שטעה - בחר במרץ אני מבטיח, שבבחירות הבאות לא אטעה וננקה את תופעת התמיכה בנדלניסטים המכוערת אותה מובילים אנשי מיטל להבי העלובה!
תושב נופי ים | 18.07.18
6.
שדה דב ותל אביב
עשרות שנים מדברים על מציאת שדה תעופה חלופי ושום דבר לא נעשה. העיר אילת יכולה לפעול ולקדם טיסות ישירות אליה מכל רחבי העולם בזכות שדות התעופה החדשים שלה. היום אף היתה כתבה שטוענת ששדה רמון שנחנך השבוע יהיה פיל לבן. צריך לצאת בפרסומים של משרד התיירות בדבר טיסות ישירות לאילת ואף מעבר לירדן. ההתנגדות לקיומו של שדה דב התעוררה בקרב התושבים הנושמים יום יום את הרעלים שנפלטים מדלק המטוסים, הסובלים מהרעש והדואגים לבטחוננו בגלל ההשקה הצמודה של בניינים ומוסדות חינוך למסלולים..
רבקה אורה | 18.07.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת