אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

גוגל רומזת: הקנס יקשה עלינו להשאיר את אנדרואיד חינמית

26 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

17.
אבל הם לא מהססים להשתמש באינטרנט, שהמחוקק האמריקאי נתן במתנה לעולם
הם צריכים לגבות תשלום רק מיצרנים, מפתחי אפליקציות, משתמשים וחברות אירופים, אחרת מוסדות האיחוד הארופי לא יבינו שהכוח של רגולציה הוא הבלם של העתיד האירופי - והסיבה למה אין חברות אירופאיות בחזית כלכלת האינטרנט.
פרקליט השטן | 19.07.18
16.
ל-9 אתה צוחק נכון
גוגל לא תעזוב את אירופה אם היא תקבל קנס של עשרות מליארדים מהסיבה הפשוטה בשנה אחת שם הם מרוויחים את הסכומים הללו, רק המידע שנאסף ע"י אנדרואיד בשנה שווה יותר מהקנס שהם קיבלו. עכשיו נעבור לנקודה החשובה, כן חייבים לתת לגוגל קנס החברה עוברת על חוקי המנופול וזה שהמערכת היא חינמית לא משנה, באותה המידה יכלה מיקרוסופט לטעון ש-internet explorer הוא בחינם ולכן מותר לה לדחוף אותו לאנשים בכח (מה שהיא עשתה שנים, עד ש-firefox הצילו אותנו) וגם היא חטפה קנס רציני והיום כל windows באירופה מאפשר לך לבחור את ה-browser שיותקן במחשב.
ggg | 19.07.18
14.
הרתעה חשובה!
לגבי הסכום - נראה גבוה מדי אבל לגופו של עניין - צריך להעמיד את גוגל במקום זה ברור ושלא תבינו לא נכון, אני אוהד את המוצרים שלה מאוד. אבל אם היא היתה יכולה היא היתה מחסלת את אפל כמו שחיסלה את וינדוס פון ומנעה שיחרורי אפליקציות לפלטפורמה שלה. מזלה של אפל הוא שיש לה עדת משתמשים נאמנה ואולי גם עיוורת קצת. בכל מקרה, צודקת גם גוגל בכך שהיא מספקת תשתית עבור ספקיות טלפונים ואת זה אפל לא עושה. הקנס היה צריך להיות נמוך יותר ואין מה לפחד מאמירותיה של גוגל ....
ארז | 19.07.18
4.
איומים
תפסיקו לאיים בגביית תשלום עבור אנדרואיד. עם הידע שקיים היום קיימות הרבה חברות שישמחו מאוד לתפוס את מקומכם ויעבדו על תוכניות הפעלה חדשות, מעבר לזה שאם תגבו כסף מהצרניות והסלולר יתייקר אז נעבור לאייפון. היה עדיף שאת הכוחניות תשאירו לפיתוחים נוספים ולא לאיים על צרכנים.
יוסי | 19.07.18
2.
לא הגיוני
מה שנכון לגבי IOS, נכון . חוץ מזה מה מונע להתקין אפליקציות אי מייל אחרות ?. הטלפון שלי הגיע עם facebook ו evernote כטמועות בתוך מערכת ההפעלה ללא יכולת להסיר . גם במקרה הזה אני יכול עדיין להקפיא אותם . מי שהוא technology illiterate ולא יודע להחליף מנוע חיפוש זה בעיה שלו וגוגל לא צריכה לשלם על זה . אני אומנם השגתי את cortana בתור עוזרת וירטואלית וחיפוש קולי אבל לפני שהצלחתי להשיג אותה לא מזמן פשוט אי אפשר היה להוריד אותה כי היא הייתה בבטא אינסופית . מי רוצה אותה בכלל, שווה ל ... . גם גוגל קילקלו לעצמם את העוזרת עוד לפני שנה בערך.
AGS | 19.07.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת