אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

"אני רוצה להוציא את ממשלת ישראל מחדר המיטות שלנו"

105 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

95.
אבוי לכלכלה שבה יש יותר זקנים מצעירים
כל המודל הכלכלי בנוי על פרמידת גיל.הצעירים אמורים לייצר למדינה הכנסות והמבוגרים למשוך. מכת התרבות המערבית היא היפוך הפירמידה שנובע מפחות ילודה מחד ומעליה במשך החיים וזאת עוד לפני שטכנולוגיות להארכת חיים שנמצאות בפיתוח יכנסו לשוק. ביטוח לאומי כבר יודע את מועד קריסתו והנושא הלא פופולארי נידון. העיצה המעניינת של הפרופסור לא לוקחת בחשבון שאת הפנסיה התקציבית שלו יחתכו ו/או יעלימו כתוצאה מהיפוך פירמידת הגיל. כשפחות צעירים ייצרו פחות ביקוש לנדלן הזקנים, מה יקרה לבנקים? להכנסות המדינה ממסים? המגמה של ירידה בילודה קיימת, אפילו בקרב ערביי הארץ. ראו מה קורה ביפאן ובגרמניה, וזה מה שיקרה כאן. יהיה מעניין, זה בטוח.
הדמוגרף | 22.07.18
93.
להפסיק להביא ילדים כי יש פקקים
אנשים גם טובעים בים, אני לא רואה מישהן שמציע לייבש את הים. לעומת זאת, אפשר וצריך להוציא מהידיים של המדינה המון דברים (בין היתר מענקים למיניהים, ביניהם גם מענק ילודה). לא מפני שצריך חלילה שיילדו פחות, הרי זה אסון ידוע שכל מדינות המערב ערות לו היום, אלא בשביל שדברים ייעשו כמו שצריך. ואז לא יהיו פקקים, לא יהיו תורים במשרדים שאמורים לספק שירות בסיסי, הדואר יגיע בזמן וכו׳...
מאור | 21.07.18
92.
ילדים זו ברכה למדינה
ההיפך יא אהבל, צריך לעודד עוד ועוד את הילודה בארץ. העם קטן עם 14 מיליון יהודים בכל העולם. המצב הוא כזה מאז מלחמת העולם השנייה. אם נפחית את מס' המתבוללים בכל שנה, מס' היהודים ילך ויפחת, בלי הגבלת הילודה. אין שטות גדולה מזו, בהגבלת הילודה במדינה. פרופסור לך תעשה שיעורי בית, לפני שאתה פולט שטויות מבלי לקחת בחשבון, את ההשלכות החמורות מכך, כתוצאה מהגבלת הילודה.
גבי | 21.07.18
88.
ילודה מגדילה את הצמיחה
בדרך כלל מתפארים בצמיחה של המשק הישראלי, אבל כשמנטרלים את הילודה מהצמיחה, מגלים שהמצב פה לא כזה מדהים, והצמיחה לנפש לא כזו גבוהה. יש לנו עם לחוץ שכל הזמן דוחף את האף שלו, לוחצים את האנשים להתחתן, להביא ילדים ואז כשלא הולך, מנסים טיפולים... וכל זה בשביל להביא ילדים שאתם רק מנסים להיפטר מהם בכל הזדמנות.
אייל | 21.07.18
87.
קצבאות ילדים על 3 ראשונים, מותנות בהורים עובדים
ורצוי להוסיף הגבלות כמו הקפאת תשלומים עד גיל 21-22 לגיל האם כדי לעודד השכלת נשים ורכישת מקצוע (לפחות) ודיכוי נישואי בוסר כפויים . מצד שני גם לשלם הרבה יותר, אפילו מימון מטפלת, לנשים משכילות מאוד שמרוויחות מעט בזמן עבודת דוקטורט ופוסט דוקטורט שלא ידחו לידות לאחרי גיל 35 מסיבות של לימודים ומלגה נמוכה
רן | 21.07.18
85.
צמצום הילודה בעולם , הביאה לתהליך חיסול של צוויליזציות
אחת השיקולים של מרקל בהבאת המהגרים , היא חוסר בצעירים גרמניים עקב ילודה נמוכה .....זה המחיר שמשלמים כל הגרמנים והם לא היחידים עקב צמצום הילודה . בכלל , עשרות מדינות מתחננות לתושביהם בשנים האחרונות "הביאו ילדים "......אתה חי בעבר פרופסור , עם תפיסה שמאלנית קיצונית .
דן | 21.07.18
80.
פרופסור לא חכם במיוחד.....
בתיאוריה הוא צודק. אכן החרדים, הערבים, הפרזיטים ושאר מנצלי משאבי המדינה טוב יעשו אם יפסיקו להתרבות ואפילו טוב יותר אם ייעלמו מחיינו. אבל, זה לא יקרה לעולם ..... הבעיה שלי עם הפרופסור , שאיני מבין מדוע הוא אמר את מה שאמר. האם ניראה לו שלאותן אוכלוסיות באמת אכפת ממה שאמר ומחר יתחילו ליישם? האם הוא מאמין שממשלה שנשענת על קולות הדתיים והחרדים תיישם את משנתו? מספיק לקרוא את התגובות כאן להבין שהוא רק גורם נזק לאקדמיה, לאנשים חושבים ולשמאל. מעשית, החרדים (ברובם) מבחינתם לא צריכים את עולם השפע. הם ישמחו לחזור לחיים של חז''ל. הדתיים הלאומנים כידוע מאמינים בארץ ישראל השלמה מנהר מצרים עד הפרת והחידקל כך שצריך עוד ילדים כדי לכבוש את הארץ. לא צריך לגרש את הערבים והזרים כי הם יהיו עבדים. אני כאיש פרטי יכול לכתוב ולומר כל דבר, אך אדם במעמד שקולו נשמע בציבור חייב לשקול האם דבריו ייפלו על אוזניים קשובות או ערלות.
חיליק | 21.07.18
76.
עדיף עם כל הקושי
עדיף עם כל הקושי רמת ילודה גבוה מאשר במדרון חלקלק ומסוכן יקרה לנו מה שקורה ביפן באירופה ועכשיו גם בצפון אמריקה ,ילודה נמוכה מביא איתו דשדוש כלכלי אובדן האופטימיות של האוכלוסיה כמויות עצומות של אנשים מבוגרים לעומת צעירים בריכה של הצעירים מהפריפריה לכיוון העיר הגדולה ,ישובים פריפריאלים נהפכים לערי רפאים ובית זקנים אחד גדול .ובמדינה שיש בא 20% אוכלוסיה לא יהודית דבר כזה יגרום פה לאי שקט וסכנה מבפנים.
שחר | 20.07.18
73.
אני לגמרי בעד הפחתה בילודה
גם אני בעד שמי שבעד נוחות, קריירה ו"איכות" חיים, קרי החילונים, יביאו פחות. ככה המדינה תהיה בעתיד יהודית יותר. בינתיים החרדים יצטרפו למעגל התעסוקה בשיעור מקובל, מוסר העבודה יעלה, ולעומת זאת עלויות ותקציבי הבריאות (פחות סמים, שכרות, זנות וכו') והפשע ירדו, במקביל. תהיה לנו יופי של מדינה יהודית.
יאר | 20.07.18
68.
השאלה הנשאלת היא
נניח שתופסקנה קצבאות הילדים. האם "הגבלת הילודה תעצר שם" או שהממשלה תחזור לאותו מקום שממנו מנסה הפרופסור להוציא אותה ע"י איסור ילודה מעבר למספר מסוים או לקבוצות מסוימות? זה הרבה יותר חמור. מה גם, שבלי קשר לקצבאות, האם אין אנו חיים בעידן המדע, שבו אמור להיות פתרון לבעיות שמונעות קיום בכבוד לכל תושבי הפלנטה? קל מאד לקבוצה קטנה , היא מועדון ההון-שלטון הכלל עולמי, לדרוש מכל שאר האנושות להגביל את הילודה בגלל משאבים, כשהם שולטים במשאבים. יש הבדל בין פתרון אובייקטיבי לבין פתרון לבעיה שמי שנחשב אשם בה אינו בהכרח האשם היחיד או בעל היכולת לפתרון. בשביל מה משלמים כסף למדענים?
חילוני אתאיסט | 20.07.18
66.
אשריך זכית !....
יודע, פרופסור, זכית ! מעטים הפרופסורים במדעי האוויר שיכולים למדוד את התיאוריה שלהם מול המציאות בריל טיים: הנה אורובבבה המצטמקת, אוקראינה הנעלמת, ועוד ועוד.. גם הם הפעילו שיקולים כמו שלך.. גם כל התשקורת כאן ממש נשמעת כמוך.. צפוףףף.. איכסה פויה ועוד ביהודים מתרבים.. זיהום.. עכברושים. דרך צליחה פרופסור לפרס נובל, אני לא השתכנעתי.
לינוקס פותחן | 20.07.18
55.
צודק במאה אחוז.
הבעיה היא שהאינטליגנטים מבינים זאת לבד ומגבילים ילודה ואילו הברברים לא רוצים לדעת..ילדים זה ברכה.. וכו וכו והם אלה שמביאים הכי הרבה ילדים וגם מנצלים את הביטוח הלאומי עד תום. בסופו של תהליך הארץ תתמלא בחרדים, בערבים וברפי שכל.. הם יהיו הרוב והלכה הארץ.
בני | 20.07.18
54.
צודק במאה אחוז.
הבעיה היא שהאינטליגנטים מבינים זאת לבד ומגבילים ילודה ואילו הברברים לא רוצים לדעת..ילדים זה ברכה.. וכו וכו והם אלה שמביאים הכי הרבה ילדים וגם מנצלים את הביטוח הלאומי עד תום. בסופו של תהליך הארץ תתמלא בחרדים, בערבים וברפי שכל.. הם יהיו הרוב והלכה הארץ.
בני | 20.07.18
50.
ילודה מרובה
סין ששטחה ענק ורובה ריקה הגבילה את הילודה אבל זה לא עשה לה טוב וכיום מתירים להביא ילד נוסף לעולם. אין זה סוד שהילודה הגבוהה אצלנו היא אצל הערבים ואצל החרדים. כדי להקטין את התופעה הזו בקרב שתי האוכלוסיות חייבים לנקוט בפעולות פיננסיות ואחרות כגון :צמצום האפשרויות להרחיב מגורים. צריך להגביל אדמיניסטרטיבית ולא באמצעות חוק מפורש כדי לא לגרום לנזק פוליטי ומדיני.
הגדי | 20.07.18
47.
כספי השלמונים לחרדים מתחזקים קואליציה
כל זמן שחבורת הליכוד הנוכחית מרכיבה את הממשלה ויתכן גם בעתיד , כספי השלמונים שלא ניתנים מכיס חברי הממשלה אבל ניתן לתקצב על חשבון הציבור וכ' יתחזקו ממשלה שבפועלה מעודדת ילודה כבר היום בירושלים , הרוב חרדי , בית שמש הרוב חרדי - מגזר חילוני ילך ויצטמק , תגיע ההסתערות הגדולה של החרדים שיפעלו בשיטת ליצמן , לא מתערבים במדיניות הממשלה , תמורת שלמונים ע"ח כל תושבי המדינה . פרופ' אלון טל - זה המצב , שנוטה יותר ויותר לכוון החרדים שיהפכו את ישראל למדינת הלכה , החילוניים יהיו חוטבי העצים , שואבי המים , ויכלכלו היטב את החרדים .
ג'רי ברגדן | 20.07.18
46.
הסיבה לקריסת אירופה היא בדיוק רעיונות מהסוג שאומר הפרופסור
האנשים האלה חושבים שהם יודעים הכל והם מגיעים למסקנה - בניגוד לכל אינסטינקט ונסיון אנושי מאז ומעולם - להפסיק להתרבות. התוצאה היא קריסתן של מדינות שלמות ואירופה שמתפוגגת לנגד עינינו היא דוגמה חיה לכך. זה יותר ממאה שנים שזן מסויים של אקדמאים מכפילים מספרים ומגיעים למסקנות על קץ המזון או התפוצצות אוכלוסין או מלחמות בגלל רעב והם גוזרים על עצמם לא להתרבות. התוצאה - יכולת ההמצאה האנושית מתמודדת בהצלחה עם הבעיות של גידול האוכלוסיה אבל אלה המאמצים את הרעיונות האלה אינם אתנו כדי ליהנות מההצלחה.
ישראלי 1 | 20.07.18
41.
עומס בילדים דומה לעומס בכבישים...
נכון נכון ונכון, המדינה מתפוצצת...אבל בפועל, מספר הילדים יורד, גיל בו הורים מביאים את הילד הראשון מתאחר. אבל, אף ממשלה היום לא תיגע בתפ"א הלוהט הזה, כי יש קיבעון מפגר שאף אחד כבר לא מבין למה הוא נחוץ. כמובפתרון בעיות התחבורה, רק להוסיף ולהוסיף כבישים ומגרשי חניה עצומים, שברור שזה רק מחריף את הבעיה ולא פותר אותה. אין שום סיכוי שהממשלה של היום תעשה משהו יעיל בכיוון הזה.
אילן | 20.07.18
37.
קשקוש כזה עוד לא נשמע. הפקקים זה בגלל הילדים.
מי שרוצה לגור בברלין או מתכנן לעשות זאת - באמת לא צריך להביא ילדים. סעו לשלום. מי שאוהב את מדינתו וגאה בהישגיה הכבירים - שיביא כמה שיותר ילדים. ישראל תמצא פתרונות לצפיפות ולתחבורה. אדרבא - בזה היא הכי טובה: כשיש משבר מגיע הפתרון.
מגחך | 20.07.18
33.
זה לא מספר האנשים - זה ניהול כושל של המשאבים
היו יכולים להשקיע בתחבורה ציבורית ולפתור את הפקקים. היו יכולים להשקיע בבניית בניינים ולפתור את מצוקת הדיור. אוכל לא חסר לנו. מים - צריך לבנות מתקני התפלה, שאנחנו בהחלט יודעים איך לעשות. אוויר - לטפל בפקקים יקל על הבעיה, להזיז את המפעלים דרומה יקל עוד קצת. להעביר את המשק לחשמל מתחדש - יעזור מאוד. יש פתרונות - אין מי שיישם אותם בפועל - ועצוב.
יסמין | 20.07.18
26.
לעשות פחות ילדים?אולי קודם כל להכניס פחות עולים מכל מיני מדינות אשר ברובם הגדול אף אינם
יהודים. הם עולים לפה עם הסבתות והסבים הנכים שמציפים את בתי החולים ושירותי הבריאות. אין תשתיות מתאימות - לא של תחבורה, לא של בריאות, לא של חינוך ובעיקר ובעיקר ובעיקר לא של דיור לקליטת כל כך הרבה עולים. העולים הם האשמים ביוקר המחייה ובעיקר ביוקר הדיור. הם לא מפזיקים לזרום הנה, הם אפילו אינם דוברים עברית אבל דירות להשכרה מצחינות ומגעילות נחטפות על ידיהם בשנייה ממש מול עיניי. הם מדירים ממדינתם את הישראלים ששרתו ומשרתים בצבא, שילמו מיסים כולל מס בריאות כל החיים. הם אלה שהביאו לצפיפות ולעומס הבלתי נסבלים בכל התחומים ולהעלאת מחירי הדיור. זהו פשע נוראי שנעשה לילידי הארץ שגדלו והתחנכו פה וכמובן שרתו בצבא. ישראל הפכה לגיהנום בגללם ולי לצערי אין ארץ אחרת ואני נאלצת לחיות כאן.
גלי | 20.07.18
25.
פרופ' עם אג'נדה מבית-אילומינטי. "דילול אוכלוסיה"
אולי בכלל כדאי לדאוג להחליש אוכלוסיות - שיחלו ביותר מחלות - המדינה נפטרת מהמון יהודי- שהם בני אדם מצויינים, אך עפ"י תורת הגזע הציונית הם "נחותים". אין ספק ד"ר נורדאו וטהון מראשי הציונים היו מאוד אוהבים את האיש הזה, המתקרא "פרופסור". ממש פרופ' לתפארת התנועה הגזענית-ציונית. ואני, כיהודי, יודע תורה ומוסרי אומר לכם: תעשו ילדים בחוכמה ובאחריות, תידאגו לחנך אותם מצויין, למוסר ועפ"י תורת ישראל ללא פוליטיקאים. שבת שלום וצום קל!
יובל שי | 20.07.18
19.
זה לא אנחנו זה הם!
זה הכל בגלל החרדיות,הש'סנקניקיות,המתנחבלות,הכיפתיות ודומיהן אנחנו כולה מסתפקים ב 2-3 ילדים וזאת כדי שנוכל לגדלם לתפארת ולממן להם אוניברסיטה. אצלהן (הדוסיות שמנינו למעלה)אנחנו מממנים להן את השמירה בהתנחלויות,את ההתבטלות בישיבות,את ההשתמטות מהצבא,את גידול ובריאות פירמידות הילדים שלהם,למעשה כל משפחה מהמתרבות ללא הבחנה היא עול על צווארינו. יש פתרון והוא כסף!!!!!!בויטנאם לא היתה הגבלה בחוק על מספר הילדים,המדינה מימנה רק שני ילדים למשפחה ילד שלישי היה כולו מהלידה ועד האישפוזים והלימודים והכל הכל על חשבון הוריו ללא הנחות ובלי ויתורים רוצה ילדים תשלם אף אחד לא צריך לממן לך את יצר הישתרצונות.
מרינה שמעריצה את ברישניקוב | 20.07.18
13.
זה במקום להפעיל לחץ איפה שצריך.. אל תייצרו עוד אקדמאים!
אם מי שצריך להבין זאת היה מבין זאת, אז הדברים היו מסתדרים אחרת.. מי שצריך קודם להבין זאת היא 1 - הממשלה. היא לא אוכפת מדיניות שמראה למרובי הילדים מה הברירות שלהם, אלא נכנעת להם (אגב, משפחה גדולה ויצרנית היא ברכה גדולה יותר ממשפחה קטנה ויצרנית). 2- מי שעוד צריך להבין זאת הם האוכלוסיות מרובות הילדים וזאת על ידי שכנוע -מתאים- שמראה מה יהיה גורל ילדיהם וזקניהם בעולם התחרותי. 3 - מי שעוד צריך להבין את זה הם האקדמאים שצריכים להפסיק ללכת לחפש פתרונות היכן שנוח, להפנות את מאמציהם למציאת דרכים לחדור לראש הקשה של השלטון ודרכים לשכנע אוכלוסיה שלא מאזינה בזמנה הפנוי לפודקאסטים. האקדמיה צריכה לעבוד קשה לטובתינו האזרחים ופחות לטובתה (רעיון לפודקאסט).
מסכים בגדול אבל לא אאזין | 20.07.18
8.
מופרך.....
להקטין ילודה, מה אנחנו סין?! צריך לעודד דווקא ילודה יהודית עלידי תמריצים כדאיים .כל עם ישראל הוא 17 מליון בעולם!! עם ישראל כבר היום הוא "אור לגויים" בכל תחומי העתיד .רפואה ,התפלה.יזמות..שטח יש די והותר,הנגב פנוי לבניה .אפשר ליבש רצועה של 15 ק'מ מהים. כך שהמחקר הזה כדאי שישאר על הנייר של כותבו.
‪Chacham Yechezkel | 20.07.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת