אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

קיה סטוניק: להסתכל על השכנים מלמעלה

29 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

29.
רכב נהדר עם מצגת עלובה
קיה סטוניק עם מנוע 999 סמ"ק הוא רכב נהדר, ממש כך. הערת אגב: רק בישראל מופיע "מומחה" הבוחן את הרכב בבגדים מרושלים, התאמת צבעים ירודה ועוד כהנה וכהנה. תנו הצצה בבוחנים מחול ותבינו. ראבק אתה בא להציג משהו!, אתה פרזנטור!!!. הערה נוספת: הקקופוניה המלווה את הסרטון בזמן הדיברור איומה, אין הגדרה אחרת. הפסקתי את הסרטון די מהר. חבר. רק לא להיפגע הכל מכוונה טובה.
הדלאי ככה | 28.02.20
22.
לא משלם יותר מ40 אלף
דרך אגב, זה באמת המחיר, כל השאר זה מס, על מס, ועל הכול משלמים גם מע"מ. ואז צריך לשלם על הדלק, ששם גם 70 אחוז מהמחיר הוא מס. בקיצור מישהו צריך לממן את כל המדינות שמסביב למדינת תל אביב. ישראל=תל אביב, כל השאר פריפריה. וביבי עושה שהכל יהיה יקר, במיוחד בל אביב, כדי שאנשים ישבו בפריפריה, אבל באמת ישבו, כי אין עבודה. דרך אגב כאן בפריפריה, משגורת ממוצעת עומדת על 6000 נטו, כרן אין מס הכנסה, כאן משלמים מינימום, וצריך לעבוד במשמרות כדי להשיג את ה6000. מ6000 תוריד מחיה חודשית,ואקנה קיה בעוד 256 חודשים
מחיר הזוי בשביל רכב | 25.09.18
20.
אתם שקרנים. למה?
בקיה סטוניק זה לא לשבת מלמעלה.. ראיתי אותה, זה קיה ריאו עם קצת נפיחות. מלא מלא פלסטיק. מרגיש ככה. אני ממש לא מבין אלא אם גולש לי ההבנה שבכל זאת אתם מתפרנסים מהם איכשהו. לא נחמד לקבוע כך מבלי לדעת עובדות. אבל אי אפשר להימלט מכך לנוכח ההתקדמות האישית שלי. יש ככ הרבה רכבים טובים ומעניינים כמו. סיאט ארונה. כמו סיטרואן איירקרוס הסקסית בעיני. כמו מזדה cx3 המושלם.
יאנוש קורצא'ק | 07.09.18
13.
לא יכולה להיות מלכת מכירות
חבל שכתב שכנראה מקבל כסף מקיה שכח פרט קטן שימנע מהסטוניק מלהיות מלכת המכירות. כמות הרכבים, מדגם זה, שתגיע לארץ קטנה מאוד, וכל מה שיגיע יופנה לשוק הפרטי בלבד ולא לציי רכב. מכאן שניתן אולי להתווכח על איכות הרכב אבל לא ניתן להתווכח על כך שלא תהיה מלכת מכירות ואפילו לא קרוב לזה.
אליהו | 18.08.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת