אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מנכ"ל סודהסטרים: "התרגלנו להיות מושפלים, אבל קרה משהו וזה נגמר"

282 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

275.
אני מזמן מחרים מוצרי בד"צ
סוף סוף איש שקם ואומר את האמת בפנים. חילונים, החרימו מוצרים עם הכשר בד"צ! אנחנו הרוב. הראו לחברות הגדולות היכן באמת מונח הכסף! לאורך כל ההסטוריה, הקיצוניות הדתית כשהיו בשלטון תמיד חירבה את עם ישראל. כמו כל פנאט, הם לא יודעים איפוא לעצור. די לטרור החרדי!
ככה צריך | 25.07.18
273.
פופוליזם נחות
עוד צבוע חסר מוסר. סודהסטרים מוחרמת בגלל תעמולה פלסטינית, אז הגאון הזה חושב שאם ילקק לסוטי המין האלה פתאום יקבל נקודות זכות בדעת הקהל המערבית. אותו היגיון של שונאי ישראל שמשמיצים אותנו כדי לקושש קצת חיבה בקרב הגוים. מי שאין לו עמוד שדרה וערכים אמיתיים לא ייבנה מחורבן החברה בישראל.
דן | 24.07.18
270.
מברך את אדון בירנבאום
כל הכבוד מר. בירנבאום, מילים כדורבנות מקווה שתצליח לגרור אחריך מתלבטים נוספים בדרגים האלה. אכן מצב מביש מה שקורה במדינה, אני אמנם לא חי במדינה אבל כואב את חוסר היכולת של משפחתי לנהוג כמנהגנו ולכאוב את כאבם. אם יש לאירנים " רגעי סיפוק" זה שאנחנו מתיישרים על תרבותם וחוקיהם ובסוף נהיה כו ארדוגן הכלבלב נשנה חוקים ואורכות חיים לפי מצבי הרוח של " מנהיגנו" הלוואי שהיה מנהיג ושם את הכל בפרפורציה נכונה. תהיה מבורך ושתמשיך להצליח בעיסוקך שזה פרנסה לרבים. כל הכבוד
דודו | 24.07.18
267.
חוק הפונדקאות הוא פגיעה בזכויות האדם הבסיסיות
אם יש זכות לשעבד גוף של מישהו למשך שנה, כאילו הוא היה חפץ ,תמורת כסף, רק כדי לספק את המאווים של משלם הכסף, זו בעיה מוסרית מהדרגה הראשונה ויכולה להביא לשיעבוד של נשים בתמורה לכסף. מוזר לי שאחרי כל המהפכה הפמיניסטית, הגענו למצב, שיש נשים שתומכות בשיעבוד נשים חלשות בתמורה לכסף. החוק היחידי שסביר ומוסרי הוא פונדקאות ללא תשלום.... לכולם.........
יוסי | 24.07.18
266.
תרומת ביצית ופונדקאות רק מאלטרואיזם
קודם כל חייבת להגיד שאני הכי בעד שוויון זכויות מלא להומואים מכל הבחינות ומאמינה שאכן יכולים להיות הורים מופלאים לילדים שיגדלו מאושרים. צריכים לשנות את חוק הפונדקאות עבור כולם לכך שתרומת ביצית ופונדקאות יהיו אלטרואיסטיות תמורת תשלום סימלי שרק מכסה את ההוצאות סביב זה, כמו כן לאפשר גם לנשים שעברו רק לידה אחת טבעית וגם לחברות ובנות משפחה לשמש כפונדקאיות (מה שאסור כיום מסיבות טיפשיות לדעתי). תרומת ביצית והריון זה תהליכים שכרוכים בהמון סיכונים וקושי רב (מדברת מידע וניסיון) ולכן ימשכו אליהן בעיקר נשים במצוקה כספית (כפי שזה כבר כעת), כמו קנית איברים מעניים.אני בטוחה שיהיו הרבה בנות משפחה וחברות לזוגות הומואים שישמחו לעשות את זה עבורם משיקולים אלטרואיסטיים.
אחת | 24.07.18
263.
המשך
הדתה בצהל? חשבתי בדיוק הפוך- לפי מה שאני רואה הקרן לישראל החדשה שולטת ברמטכל. חרדים לא הולכים לצבא? הכללת המון סוגי חרדיםזה הכי קל. כדי שחרדים יתגיסו כולם לצבא הצבא צריך לעשות שינוי אי אפשר להתלונן מצד אחד על הדתה ומצד שני להתלונן למה חרדים לא מתגייסים איך כל חרדים יתגיסו עם מחייבים חיילים לשמוע שירת נשים? איך אם המטכל כולו מזלזל בתורה? איך אם מאלצים חיילים להתגלח? כנראה לא עשית מילואים מימך העיקר לכתוב דברים מפוצצים ולהגיד ססמאות ריקות בלי לבדוק בלי שום דבר אני מקווה שאת החברה שלך אתה מנהל בצורה קצת יותר טובה משליפה מהמותן
======================================= | 24.07.18
262.
אתה איש קטן דניאל בירנבאום
איש קטן מכליל מליון דברים ופוטר את הכל במוסר מזויף חוק המרכולים ממש לא לחרדים עומדים מאחורי החוק הזה בכלל לא שומר שבת. מכיר אותו אישית אבא שלו שכן של ההורים שלי כל מה שהם רוצים זה ישום החוק עבודה ומנוחה בשבת הם רוצים לנוח אין להם כסף והם לא יכולים להרשות לעצמם להעסיק משהו שיעבוד. בנוסף מה עם סולידריות - למה הם צריכים לעבוד בשבת ושאר המשק לא- למה אתה לא עובד בשבת למה הילדים לא הולכים לבית ספר בשבת? יש חוק עבודה ומנוחה וכל מה שהם רוצים זה שיקפידו עליו. מה מוסרי בלקנות רחם? בזה שאישה שאין לה כסף תשכיר את הרחם שלה לשני פלוצירים אוכלים בתחת שיש להם כסף?
======================================= | 24.07.18
252.
חלאת אדם
לרגע לא היה לי ספק, כי הרעיון להעניק תינוקות חיים כצעצוע לאלה שלא רוצים להקים משפחה טבעית, הוא רעיון שיקבל דחיפה מן התקשורת למטרת-על אחת: עוד ועוד הסתה נגד החרדים, ונגד נתניהו. כל פשע אנושי יקבל תמיכה אינסופית בתקשורת כדי להשיג את המטרה ההזויה והבזויה, להכות בחרדים וכך להכות בנתניהו. כמה מגעיל לשמוע את המילים הצבועות על 'אפליה', כדי להכשיר שימוש בילד חי כשפן נסיון, יתום חי.
אלמוני | 23.07.18
247.
פונדקאות זה ניצול,גם בחו"ל. היו בתיילנד בתי בושת עם בנות שיש- עד שהורד הפגע...
ומה כבר הבדל בין גבר שאין לו רחם ובין אישה שאין לה רחם ? ולמה לא מאמצים ילדים גדולים הממתינים כל חייהם להורים בבתי יתומים? רוצים הורות או רוצים לספק את דחף בלי לעשות את הדבר עצמו - לתת חיים.
אף אחד | 23.07.18
244.
לדירקטוריון סודה סטרים
האמת שבדיוק באתי לקנות סודה סטרים אבל אחרי הכתבה הזאת אין סיכוי. חברה שבוחרת בגלוי להדיר קהילה שלמה בהכללה כה גזענית לא ראויה לראות שקל נוסף. טוב תעשו אם תחליפו את המנכ״ל הגזען ״הנאור״ למישהו שלפחות יודע להבחין במה כדאי לשמור בבטן. ביזיון
לא אקנה יותר סודה סטרים | 23.07.18
231.
איזה איש מזעזע. הוא חושב שהוא ברא את העולם. מעסיק ערבים
איש מגעיל וחסר מוסר בסיסי. למה העביר מפעל מהשטחים ? כי הוא נכנע לשמאלנים הקיצוניים? נכנע לגויים? או בגלל שהוא לא יודע להתנהג כמו יהודי גאה? הוא מפחד, הוא מפחד כי עוד כמה שנים, אנשים כמוהו יהיו מיעוט קטן באוכלוסיה והיהודים האמיתיים ישלטו פה שנים רבות..
יהודי | 23.07.18
199.
שהחרדים יחזרו למקום שלהם,לגטו בבני ברק ומאה שערים ושישארו שם
חבורת פרזיטים שחיה על חשבון כולם,חבורת פדופילים סוטים, רק שלשום התפרסם הסרט של הרב שמתעלל מינית בילד בן 5, ולפני זה האמא החרדית למופת שהזריקה אינסולין לילדים שלה, ולהומואים אתם קוראים סוטים? חברה שלמה שמדירה נשים ובשבילם היא רק מכונה לעשות ילדים ,פתאום רחם האישה כזה חשוב להם, חולירות. כל הכבוד למנכ"ל ,אלה הפנים הנכונות של ישראל ולא החושך של החרדים.
Balehadesh | 23.07.18
192.
וזכאי לאמא!
שלילת האם מהתינוק היא לראות עיניי אלימות פושעת. ממש כך.זכות היילוד לאם קודמת לזכות האבות הגאים ההומואים. זו גם הדעה המקצועית בנושא--שהרי אף אחד לא באמת רוצה לפגוע בכוונה ולהפלות ללא סיבה אמיתית את ההומואים.וזו הסיבה האמיתית--כל ילד זכאי לאם!! עם כל הכאב של ההומואים..טובת הילד קודמת!
כל ילד צריך ורוצה | 23.07.18
185.
יפי הנפש צאו להפגין למען הנכים
לחברות ההיטק, ליפה הנפש שמילאו את הכיכר לאן נעלמתם כאשר התקיימה הפגנת הנכים?! אלה שביבי גזר עליהם עוני מכפיר - על ידי שינוי ההצמדה. אלה שהקצבה שלהם הם עלות סיגר אחד שגם עליו ביבי לא משלם. פרצופה של החברה בישראל הוא כפרצופם של הנכים המתאבדים בצמתים!
נכה מתוסכל | 23.07.18
183.
חברה צבועה...מאיפה צצתם כל הצדיקים עם הטיעון
שהאמהות הפונדקאיות מסכנות מנוצלות ומושפלות... יש דרכים גרועות יותר להתפרנס בעולם, במיוחד בעולם השלישי. הן בטח מעדיפות לשאת תינוק מאשר למכור את גופן לזנות לדוגמא. אני אישית חשבתי לא פעם לעשות זאת. להתפרנס בכבוד ולעשות מצווה גדולה עבור אחרים - מה בדיוק העוול הגדול בזה?
מלי | 23.07.18
178.
ל-174 אני דווקא מכיר כמה וכמה ילדים כאלה. הם חיים טוב ובכלל אינם מסכנים. נהפוך הוא.
הם עם הבת שלי בבת-ספר, עם הבן שלי בגן, הם ילדים נורמלים ויש להם משפחות אוהבות. לעומתם, אני מכיר ילדים למשפחות "נורמליות" עם אב מכה לא עלינו, או סתם עם זוג הורים שלא אכפת להם מהילד ושהמורים כבר יחנכו אותם. זה קורה הרבה פחות במשפחות הומוסקסואליות, סטטיסטית.
רואה נכוחה | 23.07.18
173.
זאת לא היתה הפגנה למען זכויות אדם
ההפגנה אתמול לא היתה הפגנה למען זכויות אדם. לפחות לא עבור אלו שמחשיבים אישה כאדם. אפילו לא הפגנה למען זכויות נשים לסביות או טרנסיות. ההפגנה אתמול היתה הפגנה פוליטית של ארגוני השמאל שתפסו טרמפ על הקהילה ההומוסקסואלית. הפגנה שנועדה לתמוך בקפריזות של הומוסקסואלים עשירים ומפונקים שרוצים שאיזו שיפחה תייצר להם ילדים לפי דרישה ובזול.
נו באמת | 23.07.18
164.
בדיוק כמו המוצר שהוא מוכר-
מים עם גזים, שמייצרים עקצוץ קל בפה , נפיחות בבטן וגרעפס להקלת המצב. מה בדיוק מאוס עלייך? שמשלבים בנות ביחידות לוחמות, עם אוכלוסיה דתית, וטורחים לשים מגבלות שגם יכבדו את הדתיים? שבתכנית שח"ר מתגייסים חרדים (ולאחרונה לתפקיד מכונאי בש-13, שאתה מכיר מרחוק?) ששמים סייגים לקבוצות טרור שמאלניות ולא סותמים להן את הפה או אוסרים את חבריהן, חלילה, אלא אומרים שהמדינה לא תממן אותן? שלא מאפשרים לקבוצת מיעוט לעשות כל מה שבא לה על חשבון הציבור? למה בכלל המדינה צריכה לממן פונדקאות? שבחוק הלאום כן מדובר על מחוייבות המדינה לאזרחיה? זה מאוס עלייך? פופוליסט זול. לך לאסוף עוד כמה בקבוקי פלסטיק ולייחצן את חברת הבועות שלך.
גזוז בטעמים | 23.07.18
162.
בינינו לומר שהחרדים הם האשמים
בינינו לומר שהחרדים הם האשמים זה מצחיק.. אין ספק שאתה צודק בגישה , אבל אם לביב היו ביצים כמו שמצופה ממנהיג , שיוביל ולא יכנע , שיהיה בעל מוסריות ורצון לשפר את פני השדור.. ואז ורק אז יהיה פה שינוי אמיתי יש פה ממשלה של פחדנים . שמענו את מירושקה .. "שכחנו" .. פשוט עלובים
גלית גוטמן | 23.07.18
159.
ילד עשירי לחרדי שרק מתפלל ואמא שרק יולדת יותר טוב?
איזה ילד יקבל יותר אהבה, יותר השקעה, יותר השכלה, יותר ערכים, יותר כלים להתמודד עם חיים מודרניים?איזה ילד יהיה יותר מאושר? איזה ילד יתרום יותר לכלכלה ולביטחון המדינה? מחקרים מראים שבנים לשני אבות לא פחות בריאים בנפשם, ולמרבה הפלא, 90% מהם סטרייטים.
א | 23.07.18
154.
החוק למען הצדק לא מפלה בבסיסו! להיפך, החוק מוסיף קהל אמהות יחידניות.
ההתלהמות לא במקום, החוק מתקדם אומנם לאט... המאבק מובן המחאה לא. במקום לקדם בברכה את ההתקדמות ולהיערך להתקדמות רצוייה נוספת, הפעילים מגבירים את ההירתעות של נבחרי הציבור להמשיך במגמה שהחוק מסמן. לדאבוני הרב הדבר כנראה יצור אנטגוניזם בקרב המחוקק הליברלי ויחזק את הלובי הדתי.
נמצא בפרטים | 23.07.18
140.
צודק
צודק מאה אחוז. יש תחושת מיאוס כללית מהממשלה. לפי דעתי, הם סומכים על זה שמה שיכריע בבחירות הוא היחס למצב הבטחוני, אבל הם טועים. לאורך הזמן, לא היה הבדל גדול בין השמאל והימין ביחס למצב הבטחוני. מה שהכריע היה תמיד המצב עצמו ולא הצד הפוליטי. גם השמאל וגם הימין עשו טעויות לאורך הזמן. מה שיכריע הוא תחושת המיאוס וההחלטה באיזה מדינה אנחנו רוצים לחיות : אירן היהודית או ישראל הדמוקרטית.
אפי | 23.07.18
138.
חלק ממשהו גדול יותר
שיכבה קטנה שאיננה מוכנה לשאת בנטל האחריות - מפרידה עצמה מכלל החברה: יש לה מערכת משפט נפרדת החלה על כולם, כם מי שאיננו נמנה עליה, מערך פיקוח ושיטור, מערכת חינוך נפרדת, מערכת נציגי ציבור בכל יישוב במדינה, מיליציות צבאית משלה ועוד. ולמרות שכל זה אך ורק שלה, רק חבריה נהנים מזה, רק הם יכולים לעבוד במערך הזה, רק הם קובעים מה יהיה בו - דווקא אלה שאינם שייכים - הם הממנים העיקריים שלן! והשיכבה הזו, משתמשת בכוח העצום שלה. לרדיפה, אפלייה לכפייה דתית - ועוד באמצעות חוקים אנטי דמוקרטים. בכוחה מונעת מאנשים זכויות בסיסיות, החופש להתחתן, להקים משפחה, להקבר בכבוד, חופש תנועה, חופש דעה, חופש בחירה באיפה מתי ועם מי מבלים. הבה נקווה שאת כל זה נוכל לתקן במחאה הזו - ובהקדם.
רועי | 23.07.18
136.
ישר כח - אתה מבטא את מה שאני חושב
אף פעם לא תמכתי "בקהילה" אפילו סלדתי מהמוחצנות שלהם. אבל כיום אני נושא את לפיד המרד. לא יתכן שהחברה החילונית תהייה אסכופה נדרסת בפני דעות החרדים. מספיק לוותר - להתחיל מרד. אני לא מעוניין להתפייס עם החרדים, לא מעוניין לתמוך במפלגות שנכנעות לחרדים, לא מעוניין לרכוש מוצרים עם כשרות בד"צ, וצריך לשנות את תקציב המדינה שיורידו לחרדים את כל הכספים העודפים שהם קיבלו מממשלת הליכוד. ורק אז ההגמוניה החילונית תחזור עם הפרדת דת מדינה, עם קבלת כל הזרמים ביהדות, עם ביטול ההדתה. ובא לציון גואל.
שביט | 23.07.18
131.
אני בן-חופש ומזדהה עם עקרונות החופש והשיוויון של הקהילה הלהט"בית
כל הנושא של המשיכה המינית הוא סקלרי לחלוטין. יש יותר ממצאים המעידים על תפקיד מכריע של הגנטיקה בקביעת הנטייה המינית (הנכד של גדול הדור). מעל ל-15% מהאוכלוסיה היא בעלת נטיות הומוסקסואליות ברמות שונות ואולי אף יותר כשבודקים מה קורה בישיבות חרדיות, בחברותות למיניהן ואולי אף במקוואות "הטהורים". להומואים יש חיים נורמטיביים כמו כולם, ולא סוטים כמו שהרגילו את החרדים לחשוב בכדי להסיט אותם מהבעיות הקשות הקיימות במגזר לרבות בעיות מיניות קשות שכל כך מתאמצים לטאטא מתחת לשטיח. יעידו על כך קווי הסיוע לנפגעים העמוסים לעייפה, ואתרי הפורנו האקזוטיים החביבים על הקהילה החרדית. הומואים ולסביות ראויים להיות הורים ככל אדם, כל אדם באשר הוא ראוי להיות הורה באותה מידה. זה מה שיהיה בסופו של דבר, אתם צריכים להחליט אם אתם רוצים לזרז את היום או להשאר בחשיכה. ראוי לבחון את היחס לאורתודוכסיה, המחזיקה בדעות חשוכות כלפי כל מי שהוא בן-חופש ומזדהה עם עקרונות החופש והשיוויון של הלהט"ב. יש אלטרנטיבות!!! אל תתחתנו ברבנות, יש אלטרנטיבות!!
ניר | 23.07.18
124.
אפליה
האפליה הזאת הייתה שנים על שנים ולא עוד..מספיק ונגמר...אתמול כולם מבינים וגם ראשי המשק הכלכלה והמדינה..הם מבינים שאין כאן חלשים ואין כאן מסכנים יש כאן את טובי בנינו ובנותינו..אתמול הבינו שהמחאה כאן בשביל להשאר ואל כל הקהילה הצטרפו בהמונים גם ההורים האחים האחיות..אמהות ואבות אין יותר מאבק של סקטור יש מלחמה של עם שלם שמיתוכו צמחו בנינו ובנותינו היקרים אני אימא גאה שרוצה שגם הבן שלי יהיה אבא ואני אהיה סבתא..עכשיו אנחנו ההורים אחים אחיות הצטרפנו למלחמה ולמאבק הצודק שיסיים את העוולות שבאות מכוחנות
סימה | 23.07.18
121.
בולשיט
גם אצלנו באילת היה מנכ"ל מלון ואותו מנכ"ל ניסה להיות גיבור ואמר אני לא צריך תעודת כשרות ולא משגיחים ובסוף יתקפל ועד היום לא שומעים עליו אתם תיראו שגם בחברת סודה סטרים מספיק שיפיצו דבר אחד על החברה לא רק הדתיים בעולם לא יקנו גם החילונים כולם מאמינים שכל מוצר בעל הכשר הוא יותר טוב יותר נקי נכון שזה בולשיט אבל חברות מפחדות כל ההומואים והלסביות צריכים להבין נכון שצריך שיוויון אבל צריך גם היגיון אם כל הכבוד אני אבא לשני בנים ואתמול העלו פירסומת של מברשת שיניים חשמלית אם שני אבהות מבחינתי החברה פסולה
שרון | 23.07.18
108.
די עם הכזב והמיאוס
אני חרדי ששירת בצה"ל (וגם נפצע). דבריך על הקהילה שלי שקריים, נבזיים ומאוסים. מעתה אשתדל להמנע מקניית המוצרים שלך, אינך ראוי. לענין החקיקה - אינני חושב שיש כאן חקיקה מפלה. אין ללהטבי"ם שום זכות לפונדקאות - סחר באברים ואנשים - בודאי כל עוד הם בעלי יכולת ביולוגית ופיזית להביא ילדים, להבדיל מנשים שאינן יכולות להרות או ללדת. רק במדינות מסוימות בארה"ב ובקנדה יש הכרה בפונדקאות לגבר יחידני, אבל לא ברוב המקומות שם ובארצות האחרות, ואפילו לא באירופה המאוד ליברלית - ולא בכדי. פונדקאות לגבר יחידני היא עיוות, ואין שום הצדקה שנעתיק עיוותים כאלה אלינו. בכלל, הטענה שלך ושל קהילתך לאי "שוויון" - אין לה שחר. חברות בין גבר לגבר או בין אשה לאשה אינה יוצרת "משפחה" ("משפחה חדשה"). מדובר ביחסים גרידא, יחסים חברתיים הכוללים יחסי אישות ואולי גם שיתוף ברכוש, אבל לא את הפוטנציה לילדים משותפים ולא את התא המשפחתי התקני והבריא שתמיד עמד ועדיין עומד ביסודה של כל חברה אנושית בעלת הפוטנציה לקיום בקנה מידה היסטורי. לכן אין מצב ל"נישואין" של גבר עם גבר ושל אשה עם אשה ולהכרה בהם, ולכן גם כאן אין "הפליה".
יאר | 23.07.18
78.
עוד אופורטוניסט לאוסף...
גם הוא מבין מה קורה כשאתה בצד הנכון של המפה כשזה מגיע לחונטה השלטת בתקשורת אבל גם הוא אחד נוסף שלא הבין שהעולם השתנה והליברלים המטורללים שהרסו את העולם ב20 השנה האחרונות נעלמים והולכים,פשוט עבר שמנם.כל מילה כזאת תחזור אליו כבומרנג ואז נשמע את העלוב מתנצל כי דבריו הוצאו מהקשרם.אם הייתי רואה את כל החלאות קופצים לדום נגד החרם שהיה על המפעל שלך דיינו אבל תזכור שביום הדין הם ישתינו עלייך שוב.פתטי...
לא עוד | 23.07.18
76.
ל"ע" מתגובה 3
אני חושב שבהתאם למה שכתבת יש באמת להשוות את תנאי האישה והגבר, ויש לאסור על כל אישה לבצע הפרייה מלאכותית מתורם, אלא היא צריכה לחתום על הסכם הורות משותפת עם גבר זר ולעשות איתו ילד. זו ההשוואה הנכונה. כיום אישה בריאה יכולה להיות אם מתורם זר ללא מחויבויות שלו או כלפיו. לעומת זאת בשביל להיות אבא גבר חייב לקבל ביצית מתורמת זרה, פלוס פונדקאית. מה לעשות? הוא לא יכול לשאת את התינוק ברחם שאין לו.
נביא בעירו | 23.07.18
69.
אתה מנכל...מעניין מה עובר בראש...
אתה חושב שתמכור יותר תוצרת אם תרכב עליהם ? וזה לא ניצול ציני בעיניך ? או שאתה מביע דעה פרטית כאדם, ואז מה עניין שלי בדעה שלך ? הרי אתה לא איזה הוגה דעות חשוב...ובסופו של יום זה עסק...מה עניין הפוליטיקה כאן ? זה טוב לעסקים ? מה עם שאר המחאות ? למי איכפת איזה מנכל תומך באיזה רעיון ? מה הולך כאן ? זה כמו שמנכל הובר ידבר על זכות השיבה...למי איכפת ?
שגיא | 23.07.18
63.
קצת דיוק בעובדות לא יזיק
"תחושת מחנק ומיאוס ( מהכפיה הדתית)" 1- חוק הגיוס - בהתחשב שיש כל כך הרבה חיילים דתיים קרביים, וכל כך הרבה חיילים חילוניים, שלא מסכנים עצמם במשך כל שרותם הצבאי, אזי מותר קצת לבלוע את הרוק. בסופו של דבר הדתיים מאזנים את החרדים. בכל מקרה גיוס חרדים זו בעיה סבוכה. אם כל החרדים יתגייסו, תווצר בעיה קשה בתוך הצבא. 2- אל על - נכון. ועדיין זו לא בעיה שגורמת "למחנק". 3- חוק המרכולים- כמה אנשים בישראל באמת רוצים לעבוד בשבת ? בכל הארץ מרכולים סגורים, וחיים עם זה בלי שום "מחנק ומיאוס". 4- הדתה בצה"ל -יש בעיה מסויימת, ועדיין זה לא "מחנק". גם המרצים של חיל חינוך יוצרים לא פעם מיאוס. 5- כשרות - תאכל טרף יש את טיב טעם. 6- קבורה - יש פתרונות. 7- נישואין - אף אחד לא מגביל אותך. לכל היותר יהיו לך ילדים ממזרים או גויים.
משה | 23.07.18
56.
מוחלט
א- אפשר לחשוב שישראל הרחק מאחור וכל העולם כבר הטמיע נישואים חד מיניים ופונדקאות לכולם ( ממש לא רק 2 מדינוצ בכל העולם אז תנוחו) ב- פונדקאות זה פשוט פשע ג- אם ממש רוצים ישאפשרו להם בחוק לאמץ (תכלס לא צריך שום חוק רק תקנה שתעביר אותם את מבחן הכשירות והופ יוכלו להקים משפחה ) כל היתר זה סתם רעש על כלום ומפגן כוחניות שזה הדבר היחיד שהקהילה הבזויה הזו יודעת לעשות
קשקוש | 23.07.18
37.
למס' 27 - על ההבדל בין פונדקאות לזנות
כולנו עובדים בשביל כסף. זונה גם "עובדת", אבל באופן שמשפיל ופוגע בה פגיעה נפשית אנושה. הרוב המוחלט של הזונות מגיעות לזנות על ידי סרסור שמאלץ אותן לכך. בין אם פשוט בכוח, ובין אם על ידי שנותנים להן סמים בחינם עד שהן מכורות ואז דורשים מהן כסף או שרותי זנות שירויחו את הכסף עבור הסמים. כל מי שמספר לך שרוב הזונות עושות זאת מבחירה משקר. בפונדקאות המצב שונה. רוב הפונדקאיות אמנם זקוקות לכסף, אבל הן לא מרגישות שמשפילות את עצמן אלא להיפך, הן עושות מצווה גדולה עבור זוג חשוך ילדים. נכון שקשה הרגשת הריקנות אחרי הלידה, אבל אין מה להשוות זאת להרגשתה של זונה שחיללו את גופה. חוק הפונדקאות בא בדיוק להסדיר את הנושא. בין השאר כדי שנשים לא תנוצלנה, וגם כדי שנשים שלא מספיק חזקות נפשית לעמוד במשימה לא תגענה למקום הזה. מצד שני החוק צריך לדאוג שגם הזוגות חשוכי הילדים לא ינוצלו. אם אתה חושב שזה שיש להם כסף פותר את כל הבעיות, אתה טועה. מרגע שהפונדקאית נכנסת להריון, העובר שלהם אצלה בבטן, ופעמים רבות היא מנצלת את זה בכל מיני שיטות, ועד שהם מקבלים את הילד אין להם דקה של שקט נפשי. מאחלת לך שלא תזדקק לשרות הזה.
ד | 23.07.18
36.
ואז יהיו אלפי ילדים לא יהודים כשהאבא יהודי שיגדלו
ויתחנכו במדינה יהודית. את ההומואים הדת לא מעניינת, מבחינתם זה שהם יהודים זה עול. אם החוק הזה יטושר עבורם אז בעוד 50 שנה תהיה כאן אוכלוסיה שלמה של לא יהודים, עשרות ילדים מאותה הפונדקאים ולאבות שונים. אסון. מי יפקח על זה. מי יממן את זה. הומואים יקרים, ליבי אתכם תעשו לכולנו טובה ותביאו ילדים עם לסביות בהסכם הורות. תשמרו על הצביון היהודי של המדינה.
מוטי | 23.07.18
33.
אני נגד הממסד החרדי אבל בעד הילדים: האם ילד יכול לגדול בלי לומר פעם בחייו "אמא"?
מה אנו יודעים על ילדים שגדלים ללא "אבא" או "אמא"? במשטרים קומוניסטים ניסו לטשטש את ההבדלים בין נשים לגברים, לגדל ילדים ללא אבא ואמא, (זוכרים את בית הילדים אצלנו?) והתוצאה היום ידועה לכולם. הפסיכולוגיה של הילד היא דבר מורכב שידוע עליה עדיין מעט מאוד. יש דברים יותר חזקים משיוויון: טבע האדם.
זהירות: כולם שווים = קומוניזם | 23.07.18
31.
מי שמשווה בין פונדקאות לזנות כנראה לא יודע דבר על פונדקאות
יש גם כאלה שמשווים לסחר בילדים. אז כמה עובדות: 1. פונדקאיות ישראליות הן נשים ממעמד הביניים ומעלה, שכבר ילדו בעצמן ובוחרות לעשות טוב למשפחה אחרת. 2. הפונדקאית הישראלית מקבלת סיוע כספי קטן במיוחד שבא לפצות אותה רק על הפסדי הכנסה והמאמץ שהיא מפגינה כלפי העובר שהיא נושאת ברחמה. 3. העובר ברחמה של פונדקאית אינו קשור אליה מבחינה גנטית. הוא נוצר מהפריה של ביצית זרה וזרע זר ומכאן גם נגזר השם של התהליך. בבדיקה גנטית שנעשית לאחר הלידה נמצא קשר להורים הביולוגיים אך לא לפונדקאית. למעשה, אסור לאם הפונדקאית לתרום ביצים לצורך התהליך בדיוק כדי למנוע מצב של קשר ביולוגי לעובר. 4. כשמדברים על סחר בגוף הנשים, שוכחים שכמעט כל עבודה מהווה סחר בגוף האדם. גם מי שאוספים את הקפה והאורז הם אנשים שמוכרים את גופם. גם סבלים שעוסקים בהרמת משאות כבדים מוכרים את גופם. אבל הכי חשוב - אם פונדקאות היא פסולה, אז היא פסולה. ואם היא מותרת אז היא מותרת. ברגע שאומרים שהיא מותרת לאנשים מסוג X ואסורה לאנשים מסוג Y מתחילה הבעיה.
יודע | 23.07.18
30.
לא ראיתי שהקהילה יצאה להפגין עבור המפעל שלך כשהסתבר שהוא "בשטחים כבושים" וכל העולם
לא ראיתי שהקהילה יצאה להפגין עבור המפעל שלך כשהסתבר שהוא "בשטחים כבושים" וכל העולם החרים אתכם.... לא ראיתי שכל פמיניסטיות יצאו לטובת הקהילה.. ואיפה מירב מיכאלי מסתתרת? נדמה לי שקוראים לזה צביעות.......
הילה ברק | 23.07.18
15.
ואוו...כל הכבוד...
תיאר בחדות ובתמציתיות את תחושת המיאוס המציפה את הרוב היצרני והשפוי במדינה אל מול התנהגות הפוליטיקאים בישראל שנכנעים שוב ושוב לקבוצות לחץ בישראל שגוררות את כולנו מטה אל התהום. איפה שאין חשיבה חופשית ואדם מכניע עצמו למחשבה ולממסד אוטוריטריים ומאמין ביציר דמיון שנקרא אלוהים, שם מתגלה הצד המכוער של האדם.
אזרח מן השורה | 23.07.18
7.
על איזה שוויון את מדבר?
נשים הולכות לפונדקאית רק כשהן לא מסוגלות להביא ילד בצורה טבעית, להומואים יש אפשרות ללכת עם אשה שרוצה ילד או זוג לסביות ולעשות ילד שידע מי הוריו הביולוגיים, זו זכותו המובנית. ילד זה לא צעצוע שלוקחים ביצית ממישהי ודוחפים לאשה אחרת רק כי בא לכם ילד, מי נתן לכם את הזכות לנתק אותו בכוונה מאימו הביולוגית? תנסו קודם כל להביא ילד עם אשה בצורה הרגילה ואם זה לא ילך אותה אשה תוכל להיעזר באם פונדקאית. אתם מעוותים את המציאות ויוצרים מצג שווא כאילו מפלים אותכם, פשוט אנשים חסרי מוסר וחסרי רחמים לילד שנולד ללא אם. אף אחד לא נותן לסטרייטים ללכת לפונדקאית מלכתחילה.
את תצנזרו | 23.07.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת