אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מכה לנתניהו: ועדת אפרתי פסלה את מועמדותה של עפרה ברכה לנציבת שירות המדינה

37 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

34.
ראש הממשלה חושב שהתאמה לתפקיד "לא בבית ספרו"
המינוי שלה הוא בבחינת "נזם זהב באף חזיר", לקחו בן אדם (במקרה זה אישה) שההתאמה שלה לתפקיד הוא נזם זהב באף חזיר, וראש ממשלתנו רוצה להוכיח שהוא מצפצף על כל מערכות הבקרה והשלטון העיקר שתתמנה עושת דברו (והמדינה שתלך לעזאזל)
הרמן שטאט | 24.07.18
29.
האנרכיסטים נעמדים על רגליהם האחוריות.
ברור שכל מינוי של נתניהו לא כשר ולא מוצלח וכל מה שהוא רוצה זה לשלוט במריונטות שיעשו כדברו. אצל השמאל כל מינוי זה פגז. זו בחירה מושכלת, מוצלחת ומיקצועית לעילה. אז...זהו שלא. הגיע הזמן שפקידים לא ינהלו את חיינו אלא נבחרי ציבור שנבחרו לייצגם. השמאל החמוץ מנסה בכל מאודו באמצעות המשרות הפקידותיות שהוא תופש לסרס כל מהלך או החלטה ממשלתית. וכאשר זה לא עובד פונים לבג"צ. הליכוד יבחר בודאות גם בבחירות הבאות ומה שהחל עם חוק הלאום המתחייב יימדך בחוקים נוספים למען מדינה יהודית ודמוקרטית.
ניסים | 24.07.18
25.
בתקופת BB הגענו לשיא של 43% עובדים במגזר הציבורי
BB שהבטיח להוריד את "האיש השמן" (=עובדי המגזר הציבורי) מעל כתפי "האיש הרזה" (=עובדי המגזר הפרטי) , עשה בדיוק להיפך. כך זה שרוצים לקנות ציבור בכסף (=מה שנקרא "הרחבה תקציבית") , ובשפה הפוליטית "מתן מתנות לכל מי שכדאי לי"
האי השמן חוגג | 23.07.18
5.
תזכורת לבבוני הימין
בסוף בסוף, יש אנשים שפויים ונורמליים שמנהלים את המדינה, יש חוק ויש דיין. נתניהו כמובן חשב שהמדינה שלו גם במקרה זה, והמציאות טפחה על פניו. זכרו: החקירות לא תסתיימנה סתם כך, מתאדות להן. ביבי יועמד לדין ככל האדם, גם אם זה יקח עוד 5 שנים ושתי זכיות בבחירות... בסוף הצדק מנצח
דני | 23.07.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת