אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

רוצים משפחה? סעו לאמריקה: האפלייה בהליך הפונדקאות - במספרים

12 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

12.
מה לעשות שלילדים גם יש זכויות, והרצון להעניק לגיטמציה לכל סטייה, הוא לא סיבה מוצדקת
לאמלל ילדים. אומלל ילד שנולד לזוג גברים, שגם עם עצמם הם לא ממש מסתדרים. אבל ההומואים לא יתנו תשובה לגבי זכויות הילד. הם יצחקו, יקראו לכם חשוכים, יגידו שהדתיים מוצצים את האנושות כולה. אבל לא יענו כך שילד שיוולד במצב כזה הוא אומלל.
יהודי | 27.07.18
11.
הדרישה למימון הפונדקאות לגברים מחוצפת, אלק "שוויון"
חוק הפונדקאות מעלה את חמת הלהט"ב, כי הוא מממן את תהליך הפונדקאות היקר לנשים עקרות ולא להומואים. מבחינתם, הומו שקול לאישה עקרה. כמובן שאין להשוות בין המחויבות ההדדית במדינה להגנה על זה על זה ממחלה (במקרה הזה עקרות) לדרישה לתת מתנה של ילד לכל דורש. זה כמו שהמדינה מממנת ניתוח פלסטי לשקם אנשים שנפגעו בשריפה, אבל לא תממן ניתוח פלסטי לכל מי שרוצה. האם יש בכך הפליה של הטראנסג'נדרים?
דג | 26.07.18
7.
אשדוד
אולי מישהו יכול להסביר (אני באמת לא מבין, גם מהכתבה שכאילו אמורה להסביר פרטים): אז מה בעצם קהילת הלהט"ב בישראל דורשת מהמדינה? שהפונדקאות בישראל תהיה חוקית - וזהו? טוב, יש בזה בעייתיות, אבל אני מניח שאפשר בסופו של דבר למצוא פתרונות. או שהדרישה היא מימון ע"י המדינה של פונדקאות לזוגות חד-מיניות? אם זו הדרישה - זה לא הגיוני, ולא משנה כמה אנשים תומכים בזה, אין ברעיון הזה אפילו טיפה של צדק.
ודים | 23.07.18
5.
לא מאמין שיש אנשים שאשכרה מאמינים לו
1. אף אחד לא מונע מהם לעשות ילדים - בשביל ילד צריך ביצית אז מה לעשות שזה לא נורמלי גנטית לעשות ילדים בלי ביצית, יתכבדו וימצאו ביצית ההומאים היקרים נגיד בהליך של הורות משותפת או על ידי נגיד.. דרך הטבע של כל היצורים החיים זכר + נקבה = חיים חדשים. 2. פונדקאות היא סחר בבני אדם איך שלא תסובבו את זה - שכירת רחם אישה למען ילד/ה, כמה עולה לקנות ילד? זה נראה לכם הגיוני בכלל שיהיה דיון שאנחנו צריכים לשלם לאנשים על לקנות ילד? 3. טיפולי פוריות - סבסוד של המדינה עבור עזרה בריאותית לאנשים עם בעיה בריאותית בדיוק כמו כל הסבסוד הרפואי לכל הטיפולים הרפואיים ולסל התרופות, להומאים אין בעיה גנטית ליצר ילדים הם פשוט רוצים ילדים בקניה (לבחור ביצית - צבע עינים,בריאות וכו שזה פשוט מטורף, כמו לקנות כלב גזעי) 4. לא יאומן איך שיקרו לאנשים ושטפו להם את המוח כאילו שחוקקו חוק לא שיווני, זה ממש לא מה שקרה פה - באה המדינה ואמרה:" למי שיש בעיה בריאותית אנחנו מוכנים להרשות לו לשלם למישהו שישא את ילדו" איך מבעיה רפואית עצובה מאוד עברנו להומופביות רק לאלוהים הפתרונות.
יענקלה | 23.07.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת