אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

אין גבול לציניות: דוכן של משרד החוץ במצעד הגאווה בברלין

27 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

25.
מגיב 24 אתה בכלל מבין על מה אתה מדבר?
מעל ומעבר? הקהילה הגאה היא לא שוות זכויות במדינה וזו הבעיה, אי אפשר לחוקק חוקים המעגנים אפליה במדינה דמוקרטית, זה לא חוקי ולא חוקתי. על הדרך עברו חוקים נוספים המפלים את הדרוזים, הצ׳רקסים... והם לא יהודים אבל נושאים בחובות חברתיות שוות. זו מדיניות אפרטהייד!
מלי | 29.07.18
22.
לא רק להומואים מגיעה פונדקאות.
דוגמניות מתפרנסות מגופן, פרנסה שמוגנת על ידי חופש העיסוק. ידוע שהריון הורס את הגוף ולכן זכותה של כל דוגמנית לקבל פונדקאית על חשבון המדינה. מה, לא? אם כבר מדברים על ציניות- מאוד ציני לנצל נשים עניות, להזריע ברחמן ביצית שנלקחה מענייה אחרת ולהחזיקן במכלאות בנפאל או הודו. בישראל יש כמה מאות נשים עקרות, אחרי כריתת רחם, ופחות מעשירית היצע של פונדקאיות מתנדבות. כשעושים עליכם ספין, תבדקו עובדות ותבינו שההומואים דורשים מימון מדינה לניצול נשות עולם שלישי.
מחאת הדוגמניות! | 29.07.18
15.
מה הציניות? יש מה להתגאות בישראל
בישראל יש להומואים ביטחון וזכויות יותר מרוב המקומות בעולם... הם שולטים בתקשורת... אז יש וויכוח על פונקאות לגברים, זה לא הופך הכל לשחור, יש לנו במה להתגאות בארץ שלנו... בטח אל מול הפלסטינאים צמאי הדם שמוציאים להורג הומואים ומעל הכל מוציאים להורג את האמת
ארצי | 29.07.18
14.
למה ציניות? מדינת ישראל מציעה זכויות רבות לחד מיניים
זה שיש פה כמה שרוצים להפוך את המדינה למדינת סחר ברחם תמורת כסף, דבר שקורה בעיקר במדינות עולם שלישי, אז זה לא אומר שהמדינה לא תומכת בחד מיניים עד היום. מעניין שבתקשורת מחביאים את הנימוקים של הוועדה שניסחה את החוק הזה.
שמעון | 28.07.18
9.
אתם מתעלמים מהעובדות
קהילת הלה״טבים מתעלמת מהעובדות. העובדות הן שוועדה מקצועית שלה אין שום קשר לפוליטיקה קבעה שלא נכון לאפשר לזוגות גאים להביא ילדים בפונדקאות, בגלל ההשפעה הרחבה על שוק זה בישראל, שמנצל מדי שנה עשרות נשים מהשכבות החלשות שמוכרות את גופן (אי אפשר לתאר את זה אחרת - זו צביעות) למטרה זו. חבל על ההתגייסות העיוורת ומתן הבמה התמידי לקהילה, גם בנושאים בהם אוכלוסיה נוספת נפגעת באופן קשה
אזרח | 29.07.18
2.
הצביעות היא שלכם!
זה שיש מחלוקת בעניין הפונדקאות לא אומר שישראל היא עכשיו מדינה רודפת קווירים. יכול להיות יותר טוב? בהחלט-אבל אם נדמה לכם שבכל מקום אחר הרבה יותר טוב-אתם חיים בסרט, אם תבדקו את אחוזי ההתאבדות של קווירים באירופה-תגלו שהם גבוהים מבישראל, למרות שכאילו יותר טוב שם.
אבי | 28.07.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת