אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

"יש לחייב את רה"מ במס על מימון הוצאותיו הפרטיות במעונו"

8 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

8.
ירבעם השני היה המצליח במלכי יהודה
ירבעם השני היה המצליח במלכי יהודה. הוא קיבל ממלכה חלשה ובעלת כלכלה נחשלת. ירבעם הפך את הממלכה למשגשגת והרחיב את גבולה עד בואכה דמשק. למרות ההצלחה האדירה, הנביא עמוס ביקר אותו בחריפות בגלל השחיתות שפשטה בממלכה. ועל ירבעם השני כתוב "ויעש הרע בעיני ה' "
ירבעם השני | 01.08.18
6.
ראש ממשלה-בזוי וחסר בושה
שלחנו תביעה למוסדות האו"ם ולבית הדין בהאג+התנועה לאיכות השלטון בדרישה לפתיחת חקירה כנגד ראש ממשלת ישראל בגין-פשעים כלכליים כנגד העם.3 מיליון עניים-באשמתו הישירה של ראש ממשלה כושר וחצוף זה-יהיו העדים.מעולם לא היה ראש ממשלה כה חוצפן וכה חסר בושה שמתקריס ומזלזל בגולנו ומסדר לעצמו פטורים ולכל משפחתו.הגיע הזמן לחקירה ולהפסקת ההפקרות.שרותי הבריאות הרווחה הקשישים -בקריסה ופשיטת רגל בגין העברת עשרות מיליונים למימון מנגנון רקוב זה ומשפחה בהפרעה-שיש לחייב אישית החזרת 50 מיליון ש"ח שבזבזו על איפור צבע תספורת שמלות סטייקים טיולים שמפניה וקולה-שבוזבזו ב-3 השנים האחרונות
בגדדי | 30.07.18
5.
למה מאפשרים לו לארח בקיסריה?
המעון הרשמי הוא בירושלים. הוא לא אמור בכלל לבקר בקיסריה. הוא אמור להיות במעון הרשמי. גם אם היתה לו דירת 3 חדרים ברעננה היו צריכים לשים שם בידודוים ולמגן אותה לירי ? כנראה היו אומרים לו שהוא לא יכול לבקר בדירה שלו. אז למה אני צריך לממן את זה בקיסריה? כי זה גדול ? כי זה יותר נוח למגן ולאבטח שם ? אז מה ? זה שיותר קל, לא אומר שמותר או הגיוני.
מיקי | 30.07.18
3.
אני בכלל לא מבין מה פתאום מס? הוצאות פרטיות צריכות
צריכות להיות משולמות במלואן על ידי ראש הממשלה, לא שהמדינה תשלם והוא ישלם אח''כ 50% מעלות ההוצאה כמס. מחר אני כמנהל בית ספר אוכל גם להכניס את השיפוץ שעשיתי בביתי הפרטי על חשבון בית הספר, ולדרוש לשלם רק מס על השווי? פשוט הזוי, אין מילה אחרת
חיים | 29.07.18
2.
מדוע מעלימים אנפורצציה?
כולם יודעם שפרס הוציא פי שש מנתניהו ללא בעיות ותלונות. מישהו מאמין שריבלין לא מזמין ארוחות במסעדות או בתי מלון? שיקום! אם ניצן לא היזמין ארוחות במסעדות או בתי מלון הוא היה מדגיש את זה בראיונות שנתן. ברור שאסר על המראינים לשאול על 'מה עושים פקידים' - רק נתניהו. אתה הבנת את זה ברוך?
גרשון | 29.07.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת