אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מכירת תן ביס: חצי מיליארד לחצי דואופול

29 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

19.
כולם מפסידים כאן למעט בעל החברה שגוזר קופון מכולם בלי לעשות כלום
תפסיקו לשתף פעולה. אנחנו כל הזמן נכנעים לסחטנויות. כשבארה"ב מעלים את מחיר הדלק בסנט כולם שובתים ומייד המחיר צונח, וכאן כולם משלמים ובוכים. משלמים ובוכים. אנחנו זה הכח ולא החברות האלה שגוזלות אותנו.
דליה | 30.07.18
18.
קורעים את בעלי המסעדות
11% על משלוח ? אתם דפוקים בשכל, ועוד על זה טיפ. ועוד מכריחים מינימום הזמנה שתמיד גבוהה משמעותית מהזמנה של אדם בודד. וזה רק מה אתם לוקחים מצד אחד, אני יודע שגם מבית העסק אתם גוזרים קופון. רק הישראלים כאלה פראיירים. ישראל המדינה הכייי יקרה בעולם. תיירים בהלם מהמחירים שלנו. אבל לפי שחיתות ההגבלים העסקיים הכל "כשר".
מיקי | 30.07.18
14.
פתרון פשוט; ארגון המסעדנים היה מפתח
מערכת ללא מטרת רווח חזירי שתיתן מענה למעסיקים ולא תחנוק את המסעדות. למה לא להשתמש בדמי חבר או השתתפות לשלם לגמה מפתחים בחסות חברת אשראי שתשמח להנפיק כרטיס נוסף וכמובן לדאוג להגבלת עמלה . ככה גואגים לענף בלי לכרות אותו על מנת שרק חברה על כמה עובדיה יהנו מהחגיגה. אני לא מצפה ממשרד במסחר שיזום או יקדם מהלך כזה זה גדול עליו
אוכל עסקית | 30.07.18
13.
הבהרות נכונות ונדרשות
סה"כ פעילות כרטיסי ההסעדה בישראל - כ 1.5 מיליארד ש"ח ( ולא 4.8 מיליארד כמו שנרשם) פורסם שמחזור פעילות תן ביס כ 140 מ יורו - כלומר כ 600 מיליון ש"ח. מחזור של סיבוס כ 800 מ ש"ח. העמלות מהוואת בממוצע 7% . לאחר החזרים לחברות - כלומר כ 10 מיליון ש"ח ( כולל מע"). הרווח EBITDA - אינו הרווח התזרימי. אלא רווח לפני מס הפחתות ופחת בגין השקעות. הוא עומד על כ 24 מ ש"ח אצל תן ביס. אם מכניסים את כל הפחתים בגין ההשקעות החברה מרוויחה לפני מס כ 18 מ ש"ח . החברה הרוכשת שילמה מכפיל של 32-35 על הרווח המתואם וזה נראה מנופח. הרווח הנקי של תן ביס עומד לאחר מס בסך של כ 8.0 מ ש"ח בלבד. תידרשו לראות שומת מס עיתונאים נכבדים. אין רווח גבוה יותר. הנתונים של סיבוס מאוד דומים כנראה. בתחום התאגידים לסיבוס פלח שוק של כ 60% . תן ביס חזקים בשוק הפרטי בניגוד להתהרותיהם שרק 5% מהשוק הפרטי תן ביס מוכרת לשוק הפרטי מעל 30% ממחזור המכירות שלה בעוד שהיא מצהירה רק על 5% זאת כדי לרסן את כעס המסעדנים. אלא שזה רק נראה
ניתוח מסודר  | 30.07.18
12.
גועל נפש של חברה - תן ביס
תן ביס מעלה כל הזמן לחברות את העמלות - ומתוך זה עולה בהדרגה מחירי המנות. 38 ממוצע למנה ?? הצחקתם אותי, נסו אולי בכיוון של 49ש״ח ממוצע למנה !!!!! ביזיון !!! תן ביס, בגלל שהיא ״מתמחה״ בחברות - היא מנצלת את העובדה שהעובדים של אותה חברה יבואו להתמרמר אצל ה HR כדי לעלות את המסגרת החודשית של התן ביס - ובכך תממן את העלויות החדשות של המנות שעולות כל הזמן !!! אז אקזיט עשיתם ?! חכו חכו .. יומכם יגיע.
כלואי תן ביס | 30.07.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת