אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

נתניהו סוף סוף הכריע – וקבע ששדה דב הוא היסטוריה

42 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

24.
ל 15
שדה דב הוא נכס חיוני לתל אביב. לגבי התלונה שלך לגבי מטרדי רעש וכו' - אתה ידעת את כל זה כשקנית את הדירה. אז על מה אתה מלין? אם לא היו את המטרדים, לא היית יכול לקנות שם דירה כי היתה עולה פי 3. ברור שכל מי שיש לו דירה באיזור, האינטרס שלו שיפנו את השדה כי כך השווי של הדירה יזנק. אם הרעש כל כך מפריע, מדוע לא מכרת ולא עברת משם?
י | 31.07.18
23.
קצרי רואי ומושחתים...כמה כסף יגרפו מקורבים????
ממשלת האשפה ואז בחקירה...."לא ידעתי" לא ידעתי שבן דוד שלי מעורב בעסקאות בטחון לא ידעתי שהעורך דין שלי שותף לא ידעתי ולא ידעתי ועאלק לא ידעתי מכת מוות לאילת מכת מוות לטיסות הפנים מוות לרצועת החוף מוות לנוף הפתוח בצפון תל אביב אם היו מגבילים את אחוזי הבנייה במתחם הקבלנים ובעלי הקרקע לא היו דורשים כלום. אבל צריך לתת אחוזי בנייה גבוהים כדי שהחברים יהפכו עשירים ככה זה בארץ השחיתות והטמטום הלבנטינית! אם היה אכפת להם מאילת היו סוללים רכבת
שי | 31.07.18
15.
התנגדות מצד עריית ת"א והעומד בראשה מדיפה ריח הולילנד 2 במיוחד נוכח החברות הפועלות בשדה
כתושב שכונות הצפון שסובל יום יום מהמראות בשעות המוקדמות של הבוקר של מטוסי סילון ומהעובדה שהדרך לים חסומה ע"י השדה ההיסטורי מהימים ששוכונת רמת אביב הישנה היתה השכונה היחידה בצפון תל אביב לא ברורה לי התנגדות חולדאי להזזת המטרד הנוראי הזה באם באמת ובתמים דואג האיש לרווחת תושבי עירו או לאינטרסים של החברות הפועלות בשדה במיוחד כשעיקר המיסים לערייה מגיע משכונות אילו.
ו | 31.07.18
11.
זה היה הכרחי להוסיף ביקורת על ביבי?
בתוך אחד הלא תומכים הראשיים של האיש המעייף הזה, לא מצאתי שבב של הגיון לכתוב משפט כמו "אלא שהפעם עשה נתניהו את מה שמבקריו טוענים שהוא ממעט מאד לעשות – וחתך.". מה הערך בביקורת? הסיפור הוא על השדה וההחלטה ולא על היכולות של ביבי לקבל או לא לקבל החלטות.
ASD | 31.07.18
6.
כל הכבוד
נתניהו חכם מעשי ויש לו יכולות מטורפות יש לו אינטואיציה מטורפת והחלטות נכונות. כך כשהציל את המדינה מנפילה כלכלית בהיותו שר האוצר כך כראש ממשלה שחיזק את הביטחון ואת הקשרים של ישראל וכך גם בהחלטה על פינוי שדה דב. זאת החלטה נכונה. כל הכבוד ישר כוח ופינוי השדה במהרה.
כל הכבוד | 31.07.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת