אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

"הביטוח הלאומי יפשוט רגל ב-2037? אוסף של קשקושים וספינים"

44 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

40.
עיצה צודקת
להפסיק לשלם קיצבאות זיקנה באופן אוטומאטי לכלל הציבור אנשים שמשתכרים פנסיה מעל 8000 שקל לא לשלם להם קיצבה זה שהם שילמו ביטוח לאומי הם שילמו לאין ספור מטרות לאוו דווקא לקיצבת זיקנה ולאדם שאינו משתכר שכר מינימום להשלים לשכר מינימום הרבה מאד אנשים עשירים מקבלים קיצבת זיקנה צריך לסבסד את הנצרך לא את העשיר והמסודרים תתעוררו
יחיאל | 01.08.18
16.
משרד האוצר עובד עלינו - רק עצמאות פיננסית
האוצר עוסק בגניבת והסחת הדעת. שלא נדבר על גניבת הכסף. באשר לגמלאות ביטוחיות - המוסד מתוכנן לגבות ולשלם ולהישאר ברווחיות. באשר לגמלאות שאינן ביטוחיות - אלו מגיעות מהמדינה, מהאוצר והביטוח הלאומי משמש רק כצנרת ומסננת בדיקה. אילו האוצר לא היה מתערב ולא משחק עם כספי הביטוח הלאומי, הכל היה טוב. הביטוח הלאומי אינו גוף ממשלתי אלא תאגיד ציבורי מיוחד בשותפות בין המעסיקים, ציבור העובדים והממשלה. כך, לפי חוק ביטוח לאומי, הוא אמור להיות עצמאי לחלוטין.
רוני | 31.07.18
15.
הביטוח הלאומי יפשוט רגל
כל ההשערה שהביטוח הלאומי יקרוס.זה אוסף קשקושים וספינים בכדי להעלות מיסים.דבר שאין לו אחיזה במציאות.הביטוח הלאומי הוא כמו חברות ביטוח שמשלמות מהפול שלהם ואין חשש לקריסה או לפשיטת רגל.הביטוח לאומי ישלם קצבואות עד מאה ועשרים לכולם.הסירו דאגה מליבכם.בריאות שלימה לכולם.
אבי | 31.07.18
7.
8 שנים הבדל בין התחזית לדוח האקטוארי...
תפסיקו לספר סיפורים ופשוט תחתכו בבשר החי - הקצבאות המיותרות שעולות הון אדיר. העלאת ההפרשה למוסד כמו גם העלאת מיסים, יחנקו את האנשים שגם כך קורסים כל הכלכלה כאן מושתתת על נדמה לי שאני חי טוב כי קניתי בית יקר אימים,רכב ונסיעות לחול רק חבל שהכל ממומן באשראי והלוואות שחונקות את הצורה לתקופות ארוכות מדי יש בקרבנו יותר מדי אוכלי חינם שהגיע הזמן אם לא הבנתם לשלוח אותם לעבודה לאנשים שעובדים נמאס מהסבסוד ההזוי הזה!
עידו | 31.07.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת