אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

"הממשלה מכרה 60 אלף איש עבור בצע כסף"

195 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

195.
אילת
אדוני ראש עיריית איילת.איפה היית עד עכשו?.מאיזה חלום התעוררת?עוד לא הבנת שביבי מה שמעניין אותו .חבריו הקבלנים שיתעשרו יותר .בעלי הכספים יהיה להם היכן להשקיע.תושבי שכונת ל רוצים שקט.מי אתה מאילת ? במקום לחשוב להשקיע באילת באטרקציות כדי לפתח את העיר .להגדיל את הפרנסה לתושבי העיר הדרומית.הוא עסוק בטיולים בעולם.תושבי ישראל ממנו והלאה.רק לפני הבחירות יבטיח הבטחות סרק כדי להבטיח לעצמו את הכסא.עם ישראל תתעוררו תבינו מה הבאתם על עצמכם שבחרתם אותו.
אביבית | 30.08.18
193.
הלו? יש פה משהו חושב?
את שדה התעופה של תל אביב רוצים לסגור. (תיירות פנים , החמצן של תושבי אילת...) את שדה התעופה של הרצליה רוצים לסגור. (טייסת האש, בית ספר לטיסה... ) 1. כל אזור דן ללא שדה תעופה פנימי. 2. עשרות אלפי איש, עשרות אלפי רכבים נוספים (תושבים, אורחים, ספקים..). תוספת עומס אדירה למערכות הכבישים והרכבות הקורסות. - הגיוני? תכנון של חילופים? מדיניות לנושא הטיסה במאה ה 21? לא לא ולא. - שחיתות? שוחד? טמטום? מחדל נוסף? בורות? גם וגם וגם וגם. מתי כבר נתעורר? אחים ואחיות, המדינה בוערת ואתם ישנים.
יוסי מ | 11.08.18
190.
נמל תעופה בצפון תל אביב
סתם נמל תעופה עולם 3 שתופס שטח ימי ומונע פיתוח איזורי תיירותי..ראש עיריית תל אביב דואג לעצמו ולחברים שלו יחד עם ראש עיריית אילת . ראש עיריית תל אביב ירד מהפסים,חושב שמילה שלו זה מילה ..לא מעניין אותם שהמדינה נתבעת והמשלם מיסים ישלם לבעלי הקרקע בשדה דב מיליארדים אם לא יפנו את השדה..חשוב להם האינטרסים לעסקנים המוש חתי ם שלא בוחלים במילים ואמצעים . ככה זה במדינה שמישהו מקבל עמדה כלשהי ולא יודע מה הגבולות שלו. חולדאי שמלגלג על הסיפור הזה ומנסה לשטוף את המוח לכולם עם ההתבטאויות שלו "איוולת" יהיה אם יפנו את השדה אבל האחרים יגידו "כרישי נדלן" וראש עיריית אילת יעשה את ההצגה שזה "מכה אנושה"רוצים פיתוח הארץ ולא אינטרסים של כמה אנשים..טובת הציבור קודם ..נמאס מאילת אני לא רוצה מאילת שום דבר
אילת? | 04.08.18
187.
כותרת מרושעת
הקרקע היא פרטית ואף אחד לא מכר 60 אלף תושבים. ראש עיריית אילת וחבריו הטייקונים בוכים בדמעות של תנין. מה הם עשו בשביל לקדם את הנגב? למה אנחנו ב2018 ואין רכבת לאילת:? למה אין בית חולים נורמלי באילת? הכי קל לקחת לקונים את הקרקע אחרי ששילמו ממיטב כספם, הרי את הפיצויים גם ככה משלם המיסים ישלם להם. שחיתות זו מילה פושרת יחסית למה שעושים ראש עיר אילת וחולדאי
אביחי | 02.08.18
184.
טובל ושרץ בידו
מר הלוי מדבר על נתונים שקריים ועל תושבים המגיעים לקבלת טיפולים רפואיים במרכז. לידיעתך מר הלוי קל בהרבה להגיע למרכזים הרפואיים הגדולים שיבא, בילינסון, ושניידר מהמסוף לטיסות מקומיות בנתב"ג מאשר משדה דב. עקב הימצאותו של שדה דב באמצע שכונת מגורים רוויה יש מעליו מיותר מגבלות שעות המראה (ונחיתה) מאשר בנתב"ג. בנוסף מנתב"ג יש שרות רכבות ללב ת"א ולירושלים מה שאין בשדה דב.
ישראל | 02.08.18
178.
תשובה ל 162
מדוע אתה מונה את כל המחדלים של ראש העירייה שלך ומפיל אותם על ההחלטה לסגור את שדה דב??? תפנה בכל השאלות החשובות האלה למר יצחק הלוי- מדוע אין אפשרות לקבל טיפולים רפואיים מעולים באילת? מדוע אין מוסדות חינוך גבוה ברמה לתושבי אילת? מדוע מחירי הטיסות כל כך גבוהים? מדוע לארקיע יש מונופול? מדוע הוא לא דורש מבתי המלון להוריד מחירים של בתי המלון כדי למשוך יותר תיירות פנים וחוץ? מדוע הוא לא משקיע בפיתוח העיר? מדוע דואג לכל חבריו שתרמו לו לבחירות במקום לדאוג לתושבי אילת?
רחל | 02.08.18
176.
שיתחיל לשדרג את אילת בשטח אילתי, שהפך למפעל מלח
לגבי העומס בנתב"ג: מצחיק לקרוא לקצב הנחיתות/המראות הנוכחי "עומס מקסימלי". מספיק לעמוד מחוץ לטרמינל בשדה תעופה עמוס באמת, למשל בשיקגו, ולספור כמה מטוסים מחכים בתור באוויר שיתפנה להם מסלול. יותר פשוט, לבדוק את הנתונים הסטטיסטיים שמשקפים מצב זה. ואף אחד בשיקגו, עיר קצת יותר גדולה ומרכזית באמריקה, מאיים עם מאבק ברחובות. נכון, כבר מזמן לא טסתי לאילת, אבל הסיבה היא התדרדרות העיר שנעשצה יקרה וחסרת ייחודיות אמיתית. אם ראש העיר רוצה להשביח את אילת עליו להעביר תוכנית פיתוח לאומית, שהפקיע את ברכות המלח המטופשות ותחליף אותן בארכיפלג של איים מקושרים בגשרים בין אגמים ותעלות מי ים, עליהם ייבנו בתי מלון אטרקטיביים באמת, לא קוביות בטון צפופות כמו שיכון עולים משנות ה-50.
יהודה אלידע | 01.08.18
173.
תדאג למקומות חנייה לתיירים ללא תשלום , בגלל שאף אח
עיר שלא אוהבת את התיירים ,אוהבת רק את כספם ,מחירים מופקעים בכל מקום , כל חושה הפכה לריזורט ,בתי מלון שהיו 3 כוכבים בקושי ,נהפכו ל5 כוכבים פיתאום ,בקיצור ,ברגע שתיירות החורף פורחת ,כבר לא זוכרים את התייר המקומי ,גם בחורף מחירים מופקעים ,בשנים קודמות התחננו לתייר הישראלי שיגיע בחורף ,היום כבר לא צריכים אותו ,ביי ביי מצאנו מקומות שאוהבים את התיירהישראלי
אבי  | 01.08.18
172.
תושבי אילת דורשים הקמת בית חולים עדכני ומשוכלל על
תושבי אילת היקרים-צאו לרחובות ותפגינו נגד ראש העירייה שלכם שעד היום לא דאג להקים בעירכם מערך רפואי הולם. זה פשוט מחדל נוראי. לקרוא בעיתון ש-60 אלף תושבי אילת צריכים לטוס לתל אביב כדי לקבל טיפול רפואי זה דבר שלא נשמע. אם חלילה צריך להגיע לסידרת טיפולים - המצב הרפואי יכול להידרדר רק מהנסיעות המייגעות האלה.
רבקה | 01.08.18
170.
אולי סוף סוף הראש עיר הזה
יתחיל לטפל בתושבי אילת ולא בתושבים מבחוץ. הוא רק רוצה את הכסף שמביאים התיירים לא כלום מעבר,אם תסעו 5 דקות ממרכז אילת תראו שם שכונות שלא נגעו בהם 50 שנה..הבן אדם הזה אכפת לו רק מכסף לעיריה וקומבינות לחברים שלו בענף התיירות והמלונות. לא אכפת לו מאף תושב אילתי
שחר | 01.08.18
169.
תל-אביב אינה שבוייה של אילת
העיר תל-אביב לא צריכה לספק לאילת שירותי תחבורה.תשתמשו בש"ת העיקרי-נתב"ג.ברכבת מגיעים בשלוש תחנות לת"א מרכז.בשתי תחנות לקרייה,תחנת השלום.כשיורדים לאילת אני משלם 7 פי 3 על כוס בירה למרות העדר מע"מ וכך גם המחירים במסעדות.תפסיקו לאיים על כל העולם.אתם בכל זאת חור בקצה המדינה.לעיר ת"א תכניות בנייה והתפתחות משלה,אל תנסו להחזיק את ת"א בת ערובה של העיר שלכם.
noam | 01.08.18
167.
בתור תושב אילת אני מובך מראש העיר
למען האמת אין לי מושג על מה הוא מדבר! רצה שדה תעופה קרוב, לחולי דיאליזה אילתים ומה עשה? העביר את השדה באילת רחוק מהעיר. עכשיו מאלץ את תושבי תל אביב לסבול מה שהוא לא היה מוכן לסבול. להשאיר את שדה בתוך העיר. לצערי מדובר בליצן או שמדובר בבחור שמשמנים אותו היטב.
יוסף | 01.08.18
164.
בעלי קרקעות
מדוע להיות צרי עיין בבעלי הקרקעות שרכשו אותם מעבודה קשה בזמנים שאף אחד לא רצה לשמוע על המקום הזה. העלי הזכויות בקרקע רכשו אותם או אבותיהם לפני 70 שנה אבל השדה לא התפנה. השדה הוקם באופן זמני והיה צריך להתפנות תוך שנה וזה נמשךמעד היום. מי היה רוצה שיקחו לו קרקע שקנה? המדינה היתה צריכה לשלם הרבה כבף לכל בעלי הזכויות על השימוש בקרקע ולא עשתה זאת. מדוע הרוע וצרות העין. גם הם יצליחו לבנות שם אולי זאת תהיה תשואה על השקעה מלפני עשרות רבות של שנים. מדוע לא לפרגן? פשוט ארץ אוכלת יושביה.
רבקה | 01.08.18
163.
לסגור את שדה דב
מר יצחק הלוי היקר, במקום לנהל מלחמות עבור ארקיע ולשמר את המונופול שלהם בטיסות לאילת - תשב בשקט ותחשוב על המצב של עירך. ארקיע היא מונופול. 70 אחוז מהתיירים לאילת טסים בארקיע שמנצלת את המצב ומייקרת את הטיסות. בתי המלון הם מהיקרים בעולם. אתה צריך לבוא אתם חשבון על כך שנם מדרדרים את התירות לאילת. היום משפחה שאוצה להגחע לאילת לא יכולה להרשות זאת לעצמה והם טסים ליעדים הזולים בהרבה באירופה.
רבקה | 01.08.18
162.
החלטה קטסטרופאלית ומבישה
מדובר ביריקה בפרצופיהם של תושבי אילת ובני משפחותיהם. מי יממן להם את עלויות הנסיעה מבן-גוריון לבתי-החולים, למוסדות לימודיים למיניהם, ולבתי בני-משפחותיהם. לא די שתושבי אילת והערבה אינם מקבלים באילת את מלוא הטיפולים הרפואיים והבדיקות הרפואיות שמגיעים להם, עכשיו יקשו עליהם עוד יותר. איך יגיע חולה מבן-גוריון לקבלת טיפול בביילינסון או בשניידר? איך הוא יגיע מבן-גוריון לבדיקות במכון מור?איך הוא יגיע ללימודיו בטכניון? איך הוא יבקר את קרוביו ברעננה למשל? הרי כל מהלך כזה יצריך הון. מי זו החבורה המטורללת שיושבת לה בחדרים ממוזגים, זוללת בורקסים, וגוזרת בהינף יד את גורלה של עיר שלמה להכחד?
דפנה | 01.08.18
149.
לכו תלמדו קצת מחו"ל....
עיר תירותית בלי פארק מים שמכבד אותו ולא גיגית קטנה כו שפיים וכאלה...הינו בבולגריה מחירים שפויים (שמתאימים למשכורות שם) לא קורעיםומנצלים במזון ובשתייה....החניה באילת אפילו בשבת בכחול לבן ליד המלונות בתשלום....בושה....בבורגס מי שהיה יש את הסאני ביץ...תוססת...חנויות...מסעדות....דוכנים.....בקיצור חגיגה תירותית.....
זוהר | 01.08.18
142.
השאלה אם אילת התנגדה לשדה רמון החדש
או שנוח היה לה אז לקבל את כל הקרקע היקרה של השדה. כי רמון מכה אדירה לעיר לא פחות ואולי אף יותר משדה דב. הוא רחוק. מאוד מאוד מהעיר. 30 ק"מ. המרחק שלו אף יותר גדול מת"א לנתב"ג. במידה רבה יותר זול להגיע לנתבג ולהמריא מאשר לשדה דב שלרוב מצריך מונית. אין ספק שהשילוב של השניים מכה לעיר אילת.
תוהה | 01.08.18
137.
מכר לעצמו את העיר! כל הנדל"ן של מבוזבז ולא מנוהל נכון!
העיר תקועה עמוק בשנות ה80 ומסרבת לצאת משם! חופים מוזנחים, טיילת מוזנחת, אין פעילויות חוץ ממסחר, אין אטרקציות, לכלוך, אין חידוש במלונות, פיקוח על המלונות לא קיים (תמחור, משרד הבריאות, שיטת דירוג כוכבים - הכל קומבינה), שכונות ותיקות מוזנחות, פיתוח עיר אפסי (פארקים, צל, גנים ובתי ספר), אפשרויות תעסוקה אפסיות-נטישה של הצעירים, פשיעה וסמים בעליה...הבנאדם ראש עיר ותיק שלא עשה כלום בשביל העיר שלו...מבעס כל פעם לחזור
ד | 01.08.18
127.
אני נוסעת להדסה בירושלים, נתב״ג מעולה! ועדיף רכבת
אני נוסעת להדסה בירושלים, נתב״ג מעולה! והייתי מעדיפה רכבת! למה אתה לא דואג לרכבת ? מי צריך את השדה בתל אביב ??????? רב הטסים מאילת ממשיכים לטוס לחו״ל או נוסעים לערים אחרות!!!! גם לת השומר יותר קרוב להגיע מנתב״ג! כנראה שאתה ראש העיר דואג לאינטרסים ממש לא של תושבי אילת אלא אינטרסים אישיים שלך, אחרת היית נלחם לרכבת לבית חולים באילת
נווה מאילת | 01.08.18
120.
ההתנגדות והפעולות שאותן מבצע חולדאי כנגד פינוי השדה בניגוד להחלטת בית המשפט דורשת בדיקה של הרשויות
קבע בית המשפט שהשדה צריך להתפנות לאלתר. פעילות ראש עריית תל אביב כנגד החלטת בית המשפט והכספים שביזבז מקופת הערייה לצורך נקיטת פעולות, הגשת תוכניות חלופות, על מנת למוסס את החלטת בית המשפט דורשת בדיקה של הרשויות.
ו | 01.08.18
119.
הנה עוד דמגוג נולד...
עוד דמגוג קפץ מאילת. אפשר לחשוב שכל תושבי אילת הם חולים סופניים שכל מה שיש להם לעשות זה לטוס לאיכילוב. ממתי זה נהיה בכלל מדד? מאתם יודעים כמה זמן לוקח לתושב חולון או בת ים להגיע לאיכילוב.? מר מאיר יצחק הלוי, בשם השקיפות אנא גילוי נאות מי מממן את המסע הציבורי שלך? מה גובה התמיכות הכספיות שאתה והמסע שאתה מנהל מקבלים מהטייקונים בעלי ארקיע ובעלי נכסים אחרים באילת? מי עוד תורם כספית לקמפיין שהציבו אותך בחזיתו? בקיצור, גלה לציבור מי עומד מאחריך ובשם מי באמת אתה מדבר.
עבד | 01.08.18
106.
לאלון מתגובה 47 באמת חשוב שיהיו דירות לדור הצעיר
השאלה באיזה מחיר ???אלון היקר אתה באמת חושב שיאפשרו לצעירים לקנות דירות במתחם שדה דב במחיר שפוי??הדירות יעלו הון ומי שירוויח יהיו אלו הקבלנים והצעירים ישארו ללא דירות .בקשר לסגירת שדה דב אני קורא את התגובות ומבין שלכל אחד יש דעה משלו ואין אחדות דעים ,לכן אני לא יודע מה להגיב ומה טוב יהיה ומה לא טוב .אני יודע מניסיון של השנים האחרונות שמחירי הדירות מטפסים כל הזמן ולצעירים בורחת היכולת לרכוש דירות .והם משלמים מחירים מופקעים על שכירות במיוחד בעיר תל אביב .
צבר וותיק | 01.08.18
105.
עובד על כולם בעניים
ראש העיר אילת התאהב בתקשורת ובפרסום! הוא העביר את השדה ממרכז העיר אילת אילת לרמון , למה ? זה במרכז העיר שלו קרוב לתושבים , חוסך זמן . הבחור מניפולטיבי וחושב שכולם טיפשים. מעניין מה ארקיע וישראר נתנו לו . זה עוד יתברר. הקרקע שעליו הוקם שדה דב הופקע שלא כחוק לפני ישרות שנים מבעלי קרקע פרטיים ששילמו במיטב כספם!! שלא יספרו לכם שקרים בן גוריון מתפקד מצויין הושקעו מיליונים לטובת אילת!
יודע דבר | 01.08.18
103.
שיתחילו תכנון של המסילה לאילת וידחו סגירה ל2021
את המסילה אפשר להשלים בשנתיים אחרי התכנון והמכרז כבר ב2024. ואפשר להביא חולים לסורוקה בשעה וחצי. מעבר לזה שישפרו את השירותים ביוספטל. אם תהיה מסילה לאילת היא תגדל בעצמה ב25 אלף איש ואיזור הערבה ב30 אלף נוספים, אז כדאי להשקיע את הכסף בעיר להביא לה תעשייה ושירותים ולשדרג את בתי המלון, להביא לשם את האירוויזיון. המדינה תרווי 10 מליארד מפינוי שדה דב אז קדימה להשקיע ברכבת, בית חולים, השכלה גבוהה ושדה תעופה בינ"ל במפרץ חיפה. והפיכת לב המפרץ לבית חולים ענק בצפון מטר מהרכבת ושדה תעופה.
אסף | 01.08.18
94.
בצע כסף ובריאות
הלוי טוען שמוכרים את תושבי אילת בעבור בצע כסף. האם בעבור בצע כסף גדול מזה, לא מוכרים את תושבי השכונות הצפון מערביות של תל אביב? העתקת שדה התעופה של אילת לתמנע ופתיחת שדה בינלאומי שם, לא תגדיל את התיירות לאילת? בוודאי שתגדל. פינוי שדה דב לא יפגע בתיירות לעיר. נסיעה של משפחה עם רכב לאילת לחופשה, הרבה יותר כדאית מטיסה! הלוי היה צריך להשקיע בבית החולים שבעירו במקום לתזז את החולים לשדה תעופה, טיסה, שדה תעופה, מוניות וכו'. נסיעה לרמון ומנתבג לא תשנה דבר. להיפך, החולים יוכלו לבחור בין עוד בתי חולים.
שי | 01.08.18
92.
שדה דב
עם כל הכבוד לראש העיר אילת, תל אביב אינה עירו, ובעיות תושביה אינן בראש שמחתו. סגירת שדה דב לתעופה אזרחית תשפר את איכות חיי תושבי השכונות הצפוניות ונתן מענה למחסור ביחידות דיור. תושבי אילת יגיעו לנתבע, ומשם ברכבות לרחבי הארץ. כולל לתל אביב. זה לא נקרא ניתוק. זה נקרא שינוי.
תל אביבית | 01.08.18
90.
מהלך אימים במקום יצירתיות ויזמה
מה חושב לו ראש העיר של אילת ? שדה תעופה קטן בתוך מטרופולין צפוף הוא אבן המסד לקיומה של העיר אילת? מוטב שיפנה את מקומו לאדם עם נסיון ויכולת ניהולית שימצא פתרונות יצירתיים יותר מלאיים באלימות נגד מדינת ישראל. שיסע לערי חוף ותיירות בעולם ויתפלא איך הם מביאים אלפי תיירים בשנה כשפתרונות ההגעה אפילו מורכבים יותר. שוב אנחנו חווים בנסיון להלך אימים בהעדר מחשבה חכמה אחרת.
יגאל | 01.08.18
88.
תדאג לרכבת ת״א-אילת! תדאג לבית חולים באילת!
ראש העיר שקרן ורמאי, אתה מנצל את כספי ציבור על האינטרסים של טייקונים מארקיע ובעלי מטוסים פרטיים שחונים בשדב דב, אבל אתה ממש לדואג לתושבי אילת!!!! כמה כסף שילמו לך בשביל כל התעמולה הזאת??? הרי אתה נוהג בחוסר הגיון, מוציא שדה מאילת ודואג להשאיר שדה בתל אביב???? הציבור עדיין אוכל את זה באילת??? תדאג לרכבת מהירה מתל אבי לאילת! תדאג לבית חולים טוב באילת!!!!! אתה ראש העיר אינטרסנט, שדואג לכיס הפרטי!!!
אלי | 01.08.18
80.
לכל ה"מבינים" - נסיעה לרמון לוקחת 10-15 דקות. מנתב"ג לתל אביב לפחות שעה
אין בכלל מה להשוות. הנחיתות בנתב"ג הם בטרמינל 1. משם צריך לחכות לשאטלים לטרמינל 3 ואז לחכות לרכבת. טרטור של לפחות שעה כולל מעבר של כמה כלי תחבורה. לקשישים, משפחות עם ילדים קטנים ולחולים זאת ממש התעללות.
ניר | 01.08.18
74.
אילת שופכת מליוני שקלים מכספי הציבור על זה
זה פשוט שערוריה, היא הוציאה את השדה שלה ונלחמת על של תל אביב. הרבה כסף מגיע מהטייקונים שם, ארקיע והמלונות, אבל הרבה כספי ציבור גם. העיריה פשוט יצרה אגף מלחמה בזה. שדה דב לא שלכם לא של חולדאי או של האחים נקש, זה שטח מדינת ישראל. הים של כולם וגם פה יש סיכון וזיהום בדיוק כמו שהוצאתם את שלכם. זה שיהיה שם דיור בר השגה ממש כואב לכם
תותח | 01.08.18
72.
סגירת שדה דב זו איוולת ובכייה לדורות
ראש העיר אילת צודק לחלוטין. עם זאת האיוולת שבסגירת השדה הינה לא רק עקב הפגיעה האנושה בטיסות לאילת. מצער לראות שהאחראים לתעופה הפנים ארצית כמו שר התחבורה, ר, מנהל תעופה אזרחית ופונקציונרים אחרים, כולל צה"ל בכלל וחיל האויר בתוכו, מחרישים ומועלים בכך בתפקידם. שאפו לחולדאי שהצטרף למאבק הצודק. חובה לעשות כל פעולה, הפגנה וצעקה גדולה שימנעו את סגירת השדה ונצחון הנדלניסטים. אנחנו נבוא להשתתף בכל מחאה שתהיה.
עם ישראל | 01.08.18
69.
מאיר יצחק הלוי
הכל דמגוגיה.למה מעבירים את השדה באילת.זה נדלן יקר.כבר הרבה זמן רוב התושבים נוסעים ברכבם לצפון בגלל שלא טפלתה בזלזול של ארקיע וישראיר .הכביש מרמון לאילת יהיה הפקק הכי גדול בארץ.היתה צריך לדאוג לרכבת קלה או כביש שלא יהיה קשור לכביש הישן זה היה פוטר את בעית הבטחון. והפקקים במקום זה שנה שלמה מצחיקים את הכביש ואף אחד לא מבין היחדים שצוחקים זה הקבלנים בדרך אל הבנק
אקי | 01.08.18
68.
השקרים של ראש עירית אילת
להלן כמה מספרים על שדה דב, התחבורה מאילת לתל אביב, והאפשרות להסיט את תנועת המטוסים משדה דב לנתב"ג: זמני נסיעה לפי הוויז: - זמן נסיעהה מנתב"ג  לבית חולים איכילוב, בכל שעות היום: 18 דקות , זמן שיא 34 דקות. -זמן נסיעה משדה דב לבית חולים איכילוב, בכל שעות היום: בין 10 דקות לזמן שיא של 19 דקות. - זמן נסיעה משדה תעופה רמון לאילת 18 דקות. מספר נוסעים בנתבג ב 2017  היה 20 מיליון. מספר נוסעים בשדה דב מקסימום מליון לשנה. כלומר תנועת הנוסעיםהשנתית בשדה דב היא 5% מזו שבנתב"ג. יתרה מכך תנועת השיא באילת היא ב
גיורא | 01.08.18
59.
ממשלה לתפארת
לא יודע לא למה אין תגובות כן צריך לתמוך בראש העיר הנוכחי זו לא מצגת לבחירות.זו האמת שלא ניתן לקחת ממנו הוא היחידי שנלחם לשמר את העיר אילת.נושמת ובועטת יפה למרות שעדין יש בסמטאות צואה של כלבים.שהפקחים מתעלמים..אם שדה דב יסגר.תהיה בעיה טיסה משדה רמון עד שדה התעופה לוד גם אם תהיה ב30 דקות מהתחלט היציאה עד להגעה ליעד יהיה בין 4 ל5 שעות עצוב.
משה | 01.08.18
50.
ממשלה מטומטמת ראש עיר מצויין
ממשלה מטומטמת מוכרת את כולנו עבור נזיד עדשים. ראש העירייה נלחם בשבילנו וטוב שיש עוד אנשים כאלו פה. יש באילת עוד כמה פוליטיקאים מטומטמים שבמקום להוביל את המאבק הם בוחרים להילחם לבד או פשוט לשתוק. אני קוראת לכל הפוליטיקאים ובעלי ההשפעה להתאחד ויחד עם ראש העירייה לצד למאבק הכל כך חשוב הזה. אל תתנו לנו למות באילת
תושבת אילת | 01.08.18
47.
יותר חשוב שלדור הצעיר יהיה דירה
לא נשארו כמעט שטחים לבניה באזור המרכז, המחירים הן של בתים למכירה והן של דירות להשכרה ממשיכים לעלות. בבחירה בין טובת 2 מיליון תושבי גוש דן לבין טובת 60 אלף תושבי אילת אני מעדיף את טובת תושבי גוש דן. ולגבי נתב"ג אם אין מספיק מקום לטיסות לאילת אפשר לבטל הקצאות לטיסות לחו"ל, זה לא כזה מסובך אם רוצים.
אלון | 01.08.18
46.
הפתרון כל כך פשוט ...
את שדה דב צריך לסגור .אין ספק. לבנות אי מלאכותי ייקח שנים רבות ועלויות מטורפות. לבנות רכבת מהירה לאילת ייקח שנים בודדות וגם אם העלויות ,לכאורה, עצומות זו היא השקעה לטווח ארוך שתשמש לא רק את האילתים. נא לא לשכוח שהגעה לשדה התעופה, המראה ונחיתה גוזלות זמן. רכבת שתעמוד בלוחות זמנים תוכל לקשר את אילת לתל אביב בזמן קצר.
חיליק | 01.08.18
45.
שדה דב
פינוי שדה דב הוא אסון ובכיה לדורות!!! אני אומר זאת כאחד שמתגורר ליד השדה . כל הסיפורים על זיהום וסכנות בטלים בשישים !!!השדה פועל למעלה מ70 שנה ומעולם לא הייתה שם תקרית חמורה. בקשר לזיהום, הזיהום של כלי הרכב מהרחובות הסמוכים הרבה יותר גרוע ,כל אוטבוס מזהם יותר ,שלא לדבר על הוספת אלפי דירות לאזור, שיגדילו בעשרות מונים את הפקקים והזיהום .דבר נוסף, אין עיר של מדינה נאורה בעולם ,שאין בה שדה עירוני לפחות אחד או יותר. (בידקו כמה שדות עירוניים ישנם בעיר לונדון וסביבתהלמשל) שדה עירוני הינו עורק כלכלי חברתי מהמעלה הראשונה, (מבלי להכנס כאן להסברים נוספים) ונתב"ג אינו יכול להחליפו משום בחינה!!! הסיבה היחידה לכל זה היא דאגה לטייקונים, בעלי הקרקעות שכרגיל במדינת ישראל המושחתת כבר מיום הקמתה לא דאגו להסדיר איתם כלום וכולם יודעים שהדירות הללו ממש לא ישמשו לזוגות צעירים.
יובל | 01.08.18
43.
חניה בבן גוריון חיים אוטונומיים לאילת
בפעם האחרונה שחניתי הפנו אותי לאזור המנויים כי לא היה מקום ביציאה חיכינו לפחות חצי שעה כדי לצאת מכיוון שבאזור המנויים אין תחנות תשלום. אורח מחול שהשכיר מכונית נאלץ לצאת מאותו כוון ולחכות גם הוא חצי שעה כדי לצאת. לא נתקלתי בתופעות כאלה באף שדה בעולם. אילת תסתמך על תיירות חוץ וכדאי לה לפתח חיים אוטונומיים בנפרד ממדינת הלאום.
י | 01.08.18
41.
סוף ידוע מראש
ראש העיר היקר, מתי בהיסטוריה הקצרה שלנו במזרח התיכון באה טובת האזרחים מהפריפריות על חשבון בעלי הממון מהמרכז והשלטון. תחסוך לעצמך אנרגיות ותתרכז במיקסום הפיצוי. שדה התעופה דב - יפונה. אבל, אתה כבר יודע זאת. אתה אחד מראשי הערים המבריקים שקיימים היום, אין ספק. אכן מכה כואבת לתושבי העיר, פרנסיה ונזקקיה. צר לי עליכם אחיי מהפריפריה, זהו קרב אבוד וגם הקרב הבא וגם זה שאחריו.. לא סופרים אתכם. תפנימו.
אורמלי אלון | 01.08.18
32.
עיר מזוהמת המנוהלת בצורה כושלת
אילת היא עיר שניתן להבחין מייד שהרשויות לא משקיעות בה. זוהמה בכל מקום, חוסר סדר והיעדר תשתיות. הסיבה היחידה להגיע היא למטרת צלילה, אבל אז ממילא לא טבים כי אסור לטוס אחרי צלילה. העיר מנוהלת בצורה מחרידה, והאחראי מנסה לתלות את האשם בשדה תעופה במרכז...
רוני | 01.08.18
31.
את השדה באילת הוציאו
מדוע פינוי שדהת בתוך תל אביב, צמוד לשכונות מגורים זה בצע כסף ופינוי השדה באילת זה לא... להגיע משדהת דב לנתבג קרוב יותר משדהת רמון לאילת. מעבר לכך, שהממשלה תדאג לשדה חלופי נוסף , לא בלב העיר הגדולה והיקרה. בעל העולם שדות התעופה הן מחוץ לערים ולא הלב ליבן, כפי שגם עשו באילת
רן | 01.08.18
27.
הצביעות של ראש העיר שדה תעופה רמון
בימים אילו מוקם שדה תעופה עש אילן רמון שדה התעופה מרוחק 35 דקות מאילת. שדה זה יחליף את שדה התעופה של אילת. ומה יוקם במקום שדה התעופה..... נכון מלונות על חשבוו מי.... נכון תושבי אילת. לנסוע מאילת לרמון אפשר 35 דקות בתוך ת"א הפקוקה לא ניתן לנסוע 10 דקות
אחד שאיכפת לו | 01.08.18
20.
הביריונות של ראש עיריית אילת
נצא לקרבות רחוב? מה זה אם לא הסתה לאלימות? מתלונן על הפעלת לחצים? זה הוא שמפעיל שנים לחצים עצומים על מערכות השילטון כדי להשאיר השדה בניגוד להחלטות ממשלה ובג״ץ עד כדי כך שהצליח להטות את חולדאי כנגד טובת תושבי ת״א ! מדבר על מאפיה? זה הוא המפיונר הגדול מכולם! לגופו של עיניין הטיעון של בית חולים זה מתפקידו לדאוג לבתי חולים בעירו שיתנו מענה לצרכי התושבים! זה מתפקידו לדאות לרכבת מהירה לאילת! אולי הגיע הזמן שהאילתים המפונקים יתחילו לשלם מע״מ ואז למדינה יהיה יותר כסף להשקיע בעיר התרגלו לפינוקים
דן | 01.08.18
19.
תשבי אילת שלמו לנו שכירות עבור האדמות שרכשנו
תושבי אילת שלמו שכירות לבעלי הקרקעות שאדמותיהם נגזלו על ידי המדינה עבורכם כדי להעמיד לרשותכם שדה תעופה שאנחנו מאז שנות ה-40 של המאה הקודמת לא קיבלנו פרוטה עבור השקעתנו אז שלמו לנו דמי שכירות כדין וגם ריטרואקטיבית עשרות שנים אחורה עשו חשבון טוב טוב כי מחכה לכם תביעה של עשרות מיליארדים!!
י.אלון | 01.08.18
17.
ראש הממשלה הציל את תושבי תל אביב
סוף סוף אחרי אין סוף דחיות החליט ראש הממשלה לעשות מעשה. שדה דב יורחק מתל אביב. אנחנו - עשרות אלפי התושבים שגרים לאורכו של המפגע נוכל לנשום אויר נקי ולא אויר רווי דלק מטוסים מסוכן לריאות. אנחנו וילדינו נוכל לסיים שיחה בלי אין סוף הפסקות בגלל רעש המטוסים הממריאים ונוחתים. הפחד מהעובדה שהשדה והנתיבים ממש צמודים לבתים ולמוסדות החינוך- יוכל להירגע. וכן- האנשים שהשדה נבנה על הקרקעות שאבות אבותיהם רכשו במיטב כספם לפני עשרות שנים - יוכלו בעתיד להנות מרכושם. זו לא מילה גסה. האדמות בעצם נגזלו מבעליהם .
אורה | 01.08.18
15.
שדה דב
איך ראש עיריית אילת נותן לתושביו החולים להיטלטל בטיסות וריצות כדי לקבל טיפול רפואי ???? מדוע הוא לא דואג לתושביו לכל האמצעים כדי לקבל טיפול רפואי משובח באילת? מדוע לתת לאדם קשיש חולה להוציא כסף - שאולי אין לו- כדי לעלות על מטוס ולטוס לקבל טיפול רפואי. זה פשוט הפקרת 60,000 איש. את כל המלחמות עלייך לעשות מר לוי כדי שתושבי עירך יקבלו את הטיפול הרפואי באילת. ואיזה מין טיעון שקרי הוא זה כאשר אתה בעצמך סגרת והרחקת את שדה התעופה מתחומי העיר??? לעומתך- ראש הממשלה לקח החלטה אמיצה ונכונה.
רבקה | 01.08.18
14.
ראש העיר אילת, על מה בדיוק את מתלונן?
הרי ברור שאם אתה היית ראש הממשלה הייתה מקבל בדיוק את אותה ההחלטה שקיבל ביבי ומפנה את שדה דב לאלתר. איך במדינה קטנטנה כמו ישראל ניתן להצדיק הפעלת שדה על קרקע כל כך יקרה? זיהום אוויר בכל השכונות שצמודות לשדה, סיכון לתושבים כאשר יש אלטרנטיבה מצוינת(נתב"ג). הרי אתה כראש העיר אילת הרחקת את השדה מהעיר אז על מה אתה מתלונן??? במקומך הייתי מפנים שהקרב הזה אבוד ושדה דב יפונה כי פשוט זה הדבר הנכון לעשות ועושה כל מה שצריך על מנת לוודא שנתב"ג השלים את כל ההכנות לקליטת הטיסות משדה דב. בכל מדינה נורמלית נוסעים חצי שעה מהשדה לעיר, המקרה פה הוא לא שונה.
תושב תל אביב | 01.08.18
2.
פינוי שדה דב היה צקיך לקרות מזמן
ראש עיריית אילת פוליטיקאי מהזן הישן והנמוך. בתחילה זעק שעל חולי דיאליזה מאילת יקשה להגיע לביתי החולים בתל אביב בגלל הריחוק מנתבג. והנה ראה זה פלא ביטלו את שדה התעופה של אילת והעבירו אותו לנמל תעופה החדש רמון במרחק גדול מאוד מאילת והוא שתק. היכן חולי הדיאליזה שלך ליצן? נתבג הוא שדה התעופה של אזור המרכז וגם של תל אביב. 12 דקות נסיעה ברכבת לתל אביב. קרוב יותר משדה דב למרכז ודרום תל אביב. כך זה בכל שדות התעופה הגדולים בעולם. אתה רוצה להיבחר לראשות עיריית אילת תמצא לך סיפור אחר ליצן.
דוד | 01.08.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת