אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

"לאמא היה חשוב חוסן פיזי, כשיצאתי לגן או לבית הספר היא ביקשה: "אל תחזרי עם בגדים נקיים"

8 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

8.
אישה מעוררת השראה- יחידה במינה!!!!
ניתן לראות בתמונה איך ההורים של אמי התינוקת מביטים בה בסיפוק ואהבה. יש לכם המון על מה להתגאות. גידלתם בת לתפארת, נבונה דעתנית, שנונה עם חוש הומור וחוש צדק מפותחים,שהעשייה הציבורית זורמת בעורקיה. גאווה גדולה לשירות הציבורי. מאחלת לך רק טוב ואושר גם בחייך הפרטיים.
אלונה | 24.12.18
6.
גם אני התחלתי ללמוד נהיגה על משאית
התחלתי ללמוד נהיגה על משאית כי אני לא מצליח להתפרנס כמורה בתיכון. תואר ראשון בחינוך, תעודת הוראה וחמש שנות נסיון מעניקים לי פחות מ 9,000 ברוטו. אני מתבייש להסתכל בפנים של התלמידים שלי ולדבר איתם על ציונות ואהבת המולדת כאשר מדינת ישראל לא מאפשרת לי להתקיים בכבוד. כנהג משאית מובטחת לי משכורת של 13 ברוטו עם הטבות רבות, חמישה ימים בשבוע ו 9 שעות עבודה ביום, כולל חצי שעה של מנוחה בחוק, חוץ מהפסקות נוספות. אני לא מתבייש בזה, להיפך, אני גאה שאני לא מורה מתוסכל שממלצר מחוסר ברירה.
מורה בתיכון | 15.08.18
3.
סיפור נחמד ומעורר השראה- רק לדעתי הפרטים הלא נעימים חסרים
במדינה מושחתת כמו ישראל להיות בתפקיד מנכ"לית משרד המשפטים ולהגיע לשם - לא יכול להיות בלי שחיתות ציבורית ועבודה קשה זה מצויין ולא לוותר לעצמך זה מצויין אבל לא כשזה כרוך בליפות את המציאות שלא בגלל עבודה קשה סביר להניח הגעת למה שהגעת אלא בגלל שיתוף פעולה עם גורמים מושחתים בפוליטיקה והמנהל הציבורי ושאם כל המושחתים לא היו בטוחים שתשתפי פעולה איתם בדברים פליליים - הם לא היו ממנים מהתחלה לתפקיד כזה
Tomer Yahav | 06.08.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת