אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

"תמיד תהיה אפליה נגד ערבים, השאלה איזו אפליה"

47 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

45.
לא רוצים שפה ערבית ולא רוצים תרבות ערבית. רוצים מדינה יהודית
ואתה לא מדבר באמת על שוויון. אתה מדבר על להפוך את ישראל למדינה דו לאומית. אבל אנחנו לא רוצים את זה. לא כי אנחנו גזענים אלא כי זו מדינה יהודית. כמו שבצרפת הם לא רוצים ערבית ותרבות ערבית משולבת עם הצרפתית כך גם הרוב היהודי לא מעוניין ליצור מדינה דו לאומית אתכם. יש לכם שוויון זכויות מלא כפרטים אבל אתם רוצים לשנות את הזהות הלאומית של המדינה הזאת ממדינה יהודית למדינה דו לאומית. למה שלא תאמר את האמת?
אני | 04.08.18
44.
הכל דו שיח של זכויות ושותקים בדו שיח של חובות
המדינה לוקחי ורבים מחברי לצבא בגיל 18 ל-3 שנים. אני צריך לסכן את חיי ואז אח"כ לשמוע מערבים שאני פויה אחד גדול. אף פעם לא תיהיו שווים כי אתם רוצים רק ביטוח לאומי אבל מסרבים אפילו לשירות לאומי. כל עוד לא תיהיו מוכנים למות למען המדינה הזו, אז גם לא תחיו במדינה הזו כשווים.
מישקפופר | 04.08.18
43.
הסרטן השקט
אוזלת ידה של הממשלה הביאה אותכם לכבוש כל חלקה טובה במדינה יהודי ודוזי משקיעים 3 שנים ואתם ה-3 שנים כובשים בשקט בשקט נתכים במערכת למרות שנאתכם למדינה היהודית אתם לא רוצים להשתלב לכם יש מטרה לכבוש את המדינה בעדינות ולאורך זמן ומי שלא מבין מה שכתבתי הוא אידיוט גמור זה נקרא הסרטן השקט בליבה של המדינה
אבי | 04.08.18
38.
הקוזק הנגזל
רק אחרי שאתם תשרתו 3 שנים בצבא ותגיעו לאוניברסיטה לא מיד אחרי התיכון כשהחומר עוד טרי בראש מהתיכון אז נדבר, כרגע זו הפליה מהותית לטובתכם ולרעת כול אלו שעושים צבא שגוררת גם כניסה לחיי העבודה 3 שנים יותר מאוחר ולפחות פחות 3 שנים הפרשה לפנסיה . כול טיעניכם כאילו אתם לא כולים להילחם נגד "אחיכם" שקר יסודם.
אחד שזוכר | 04.08.18
33.
נמאס מכם
נמאס לנו לשמוע שרע לכם, שמפלים אתכם, שלא טוב כאן דבר ראשון כולם שכחו כי היהודים מופלים כבר 70 שנה לרעה, שופכים את דמם ועשרות אלפים נהרגו בהגנה על אותם ערבים שמסרבים להתגיס. עשיתי עשרות שנים מילואים כל שני וחמישי ועכשו בני עושה מילואים כל שני וחמישי, אז קצת פרופורציות. ואפרופו "לא טוב" כל מה שאתם צריכים זה לחצות את הכביש לרשות. תעברו לשם בהמונכם, לא תסבלו מאפליה, לא תשרתו בצבא, ךא תקבלו שירותים רפואיים, לא "תסבלו" מהדמוקרטיה הישראלית ואם גם שם לא יהיה טוב אז קדימה יש 22 מדינות ערביות שמחכות לכם עם שירותים מפותחים דמוקרטיה תוססת, חופש דיבור ביטחון (במיוחד בסוריה) והדובדבן שבקצפת.. כל הנשים הערביות מוזמנות לעבור לסעודיה, כבר אפשר לנהוג שם. שחררו אותנו נמאסתם. גם אנחנו נרוויח אולי כבר לא יבדקו אותנו בכניסה לבתי החולים.
אפליה | 04.08.18
28.
אתם לא באמת רוצים להשתלב
איאפשר שתדרשו שילוב ויום למחרת תשרפו דגלי ישראל ותתמכו בפלסטינים. אף פוליטיקאי ערבי מעולם, מעולם, לא אמר מילה אחת טובה על המדינה. מילה אחת.. אפילו לא על איכות סביבה ועל הגעה ליעדי מחזור טובים.. כלום. כל מה שמעניין אתכם זה להתריס. לא תהייה השתלבות בגללכם. מגן דוד בדגל, המילה יהודי בתקווה ועוד אלף ואחד תרוצים. הכל חרטוטים. יהודי פינלנד מצדיעים לדגל עם צלב. למה אתם לא יכולים להצדיע לדגל עם מגן דוד? לא יהיה שילוב כי אתם לא רוצים שילוב. אתם רוצים שישראל תהייה ארה"ב מדינה חסרת דת ולאום. זה לא יקרה.
רז | 04.08.18
22.
תמיד תיהיו
המיעוט הדרוזי הוא המיעוט האהוב והמכובד מאחר והם עצמם אומרים קשרנו את גורלינו בגורלכם ילדיו הנכדים משרתים קשרו את גורלם בגורלנו הזכויות שלהם אמורים להיות כזכויותנו חד משמעית ואים יש לבצע תיקונים הקשורים לקשר הגורלי שלנו יחד יש לבצע זאת מידי אנחנו היהודים רואים בכם אחים ולא אויבים.
מכונית על | 04.08.18
21.
האמת היא הפוכה לחלוטין...
שהדרוזים לא יפלו בפח. בואו ונשים הכל על השולחן. במלחמת העצמאות עשרות יהודים נהרגו ע"י הדרוזים ובנהים אח של משה דיין, אבא של עוזי דיין. בבחירות האחרונות כ40% מהדרוזים הצביעו לרשימה המשותפת. רבים מקציני הצבא הדרוזים מקבלים שכר גבוה ופנסיה תקציבית לכל החיים. מוסדות השלטון מפלים לטובה את בני העדה הדרוזית. מובדות השלטון "מוותרים" לדרוזים על חריגות. הדרוזים בישראל לא רק שמקבלים שיוויון דה יורה ודה פקטו. שיראו איך בסוריה חיים הדרוזים, ואיך בלבנון חיים הדרוזים, ואני בטוח שהם לא מקנאים בהם. ההיפך.
רוית צייג | 04.08.18
16.
יוקם אגף אברטהייד בכל מוסד ציבורי
לכל מי שמאשים את ישראל באברטהייד, תהיה ההזדמנות לחוות אותו על בשרו. שרותים מיוחדים לערבים, שבורים ומטונפים. ברזיות בגובה הברכיים עם מים חלודים, ועוד פינוקים שונים. השימוש במתקני האברטהייד יהיה על בסיס התנדבותי, לכל מי שמשעמם לו להיות בעל זכויות אזרח שוות במדינה, ומתחשק לו לחוש קצת מושפל. כל השאר זכאים להשתמש במתקנים הרגילים לכל אזרח בלי הבדל לאום גזע ומין.
אוליבר טוויסט | 03.08.18
15.
אין שום סתירה להכרזת העצמאות. להפך - זה עיגון שלה.
כל מה שעושה חוק הלאום זה עיגון של העקרונות במגילת העצמאות שישראל היא מדינת לאום של העם היהודי. החוק לא פוגע כהוא זה בזכויות אדם ואזרח. חוזרים על הספין הזה אלף פעם כדי שמי שלא טרח לקרוא את החוק יחשוב שזה אמת. הערבים מקשקשים כאילו שקודם זו לא היתה מדינה יהודית.
הרבה דמגוגיה חסרת בסיס | 03.08.18
12.
אפליה
כאשר אתם, המגזר הערבי, מדבר על אפליה מדוע אינכם מזכירים דבר אודות הבניה הפראית הבלתי חוקית. על פתיחת עסקים 7 ימים בשבוע ללא יום מנוחה אחד. על תרבות נהיגה פראית ומסכנת חיים על הצהרות חוזרות ונשנות על כי אתם רוצים שלטון פלסטיני. מדוע התנגדתם להצעה שהועלתה כי ישובים ערביים יעברו לחיות תחת הרשות הפלסטינית. בעצם לא התנגדתם. נבהלתם פחד מוות. מדוע אינם מתירים למכור קרקע בבעלות ערבית ליהודי. מדוע אינכם מתירים לבנותכם לשאת יהודי. ועוד אז לפני שאתם מתבכיינים על כי אתם מופלים. תדעו כי יש לא מעט אנשים בארץ אשר חורה להם על ההפליה שלכם לטובה.
לא לפייסבוק | 03.08.18
11.
ניראה את הערבים בתור מחאה מוותרים על ביטוח לאומי דמי לידה וקיצבת ילדים.חחחח
ניראה את הערבים בתור מחאה מוותרים על ביטוח לאומי דמי לידה וקיצבת ילדים.חחחח מוצצים את הדם לכל הדמוקרטיות. בצרפת שוודיה וישראל אנחנו לא פריירים לכו לעזה
ניראה את הערבים בתור מחאה מוותרים על ביטוח לאומי דמי לידה וקיצבת ילדים.חחחח  | 02.08.18
10.
יש דרישות להמון זכויות אבל היכן החובות
הערבים דורשים לעצמם זכויות בכל מגוון החיים, ויתכן שהם גם מגיעים להם. אבל הין הדרישה לחובות המגזר הערבי? לא שמעתי ולו קריאה אחת של ציבור זה ללכת ולשרת את המדינה בבתי חולים, במכבי האש, במשטרה וכו'. בעוד שהציבור הדרוזי הצ'רקסי עושה זאת ולכן דרישתם לזכויות שוות מוצדקת בהחלט, הציבור הערבי נמנע מזה ואף מתנגד לכך. אז זכויות מגיעות בגין עמידה בחובות ואין שום סיבה שנער יהודי ישרת בצבא ויסכן את חיו בעוד שאותו נער ערבי ילך וילמד לא יעשה מילואים וידרוש למעשה זכויות יתר. אז לפני כל המאמר הארוך שכתבת תדרוש קודם כל מהמנהיגות הערבית לקרוא לציבור הערבי לעמוד בחובות כמו הציבור היהודי הדרוזי והצרקסי, ולהיות נאמן למדינת ישראל שהיא ארצו ולא לשאוף להכחדת המדינה והחלפתה במדינה פלסטינאית
גדי | 02.08.18
8.
א. הערבים כבר נוהרים לישובים יהודיים, לפחות בצפון.
ב. תתחילו לשלם מיסים ובעיקר ארנונה, תתחילו לבנות בניה צפופה לגובה, ובעיקר תתחילו לשנות את מנטליות "רק השבט/החמולה שלי מעניינים אותי, כל השאר יכולים לקפוץ". זה אגב אחד ההבדלים המהותיים בין תרבות מערבית למזרחית... אחרי כל זה, תהיו זכאים לדבר על הפליה בתחום התכנון והבניה.
דבש, ירושלים | 02.08.18
3.
פלסטין זה אזור גיאוגרפי ולא אזור פוליטי.
השם פלסטין הינו מונח לאזור גיאוגרפי, כמו הימלאיה או סהרה. מעולם לא היה זה שם לאזור פוליטי. כמו שטרם מדינת ישראל לא היה מונח "ישראלי", כך גם מכיוון שאין יישות פוליטית הנקראת "פלסטין" כך גם אין דבר כזה "פלסטיני". ארץ ישראל אזור גיאוגרפי. מדינת ישראל אזור פוליטי. הטענה כי ישראל כובשת את פלסטין שקולה לטענה כי נפאל כובשת את הימלאיה.
מוניר | 02.08.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת