אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

חברת S&P העלתה את דירוג האשראי של ישראל לרמתו הגבוהה אי פעם

32 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

21.
ביטוח לאומי 2037
ובאותה נשימה מפרסמים כתבות על חדלות פרעון צפויה של ביטוח לאומי ב 2037. על העלאת המימון והתקציבים לאברכים ובני ישיבות ועל קיטון בהשתלבות בשנים האחרונות של הציבור החרדי בכוח העבודה. במקביל, שוק שמתודלק על אשראי זול (עליה בחוב משקי הבית הפרטיים) ועליה במספר פושטי הרגל.
פשיטת רגל | 04.08.18
20.
עודף גביית מיסים = מחירי הדיור
לא מבין את גודל ההשג. הכל מתודלק פה על אשראי צרכני. המדינה גובה מיסים היום על חשבון צמיחה ופריחה בעתיד. בשנים האחרונות המדינה מסיימת בעודף גביית מיסים שמושג בחלקו אם לא ברובו ממיסים שהמדינה מרוויחה על חשבון האזרחים שלה בעקבות מחירי הדיור שבשמיים (מחירי קרקעות, מיסי שבח ודומים). בנק ישראל ממשיך להנהיג מדיניות מרחיבה (כמו שנהוג בכל העולם) ללא ריסון כלשהו או מיסוי על משקיעים בדיור - התוצאה המחירים של הדיור טסים לשמיים ואנשים נהיים עניים בעל כוחם. הקטנת החוב הלאומי במקרה הזה היא פשוט פיקציה שתתפוצץ בפנים. החתול שמתהדר בהקטנת החוב הוא גם זה ששומר על השמנת ולקח על עצמו את משימת הורדת מחירי הדיור. פלא שהנגידה הודיעה על סיום תפקידה בזמן שכל העולם עובר להעלאות ריבית ומדיניות מצמצמת?
אוהד | 04.08.18
10.
בלוף המאה
מה עם התרחבות הפערים בין השכבות החלשות לחזקות? מה עם נתוני השכר האמיצים, לצד נתוני האבטלה בשטח? מה עם התחבורה המגוחכת שעומדת לרשות הציבור והאזרח המסכן וחסר האונים? מה עם בועת הרכב והנדל"ן להם השלכות קשות על הבנקים? מה עם תמיכת הממשלה בלימודים גבוהים חינם? בלוף המאה, בושה!
בן בן ביגולו | 04.08.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת