אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

דרעי החליט שלא לאשר חוקי שבת בחמש ערים

41 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

39.
אלהים כה חסר אונים?
מה שהכי יפה אצל דרעי שהוא,הגנב המורשע,מתיימר לדבר בשמו של אלוהים. דרעי,והרי כתוב "לא תגנוב!" - ועוד בעשרת הדברות הבסיסיות.. דרעי לא לבד יש גם את ברלנד ועוד כהנה וכהנה והם גם נושאים תואר "רב".. רב אמור לייצג את ערכי הקב"ה ,הלא כן? והרי צווינו "לא תשא את שם אלוהיך לשווא!" לכן דרעי,ברלנד ושכמותם הם החילול השם הכי גדול. אני אומר לכל המטיפים הללו: האם אלוהים הוא כה חסר אונים עד שהוא נזקק לדוברים ילודי אשה שבאחריתם יעלו רימה ובחייהם הם גנבים ואנסים? אם אלוהים חפץ בכפיה תאוקראטית הנה אני קורא לו לדין
ייאי | 06.08.18
23.
הגנב המורשה מנסה ללמד אותנו יהדות מה היא
די נמאס שיגידו לנו איך להיוולד איך להתחתן איך לחיות ואיך למות.דייי.תפסיקו לכו ותיתעסקו בישיבות שלכם ובגתטאות שלכם אל תפריעו לנו לחיות כפי שאנחנו רוצים .אני יהודי בדרכי ואף אוכל חינם ובטח לא אף גנב יש סמכות מוסרית להגיד לי איך לחיות.נמאסתם כבר על כולם!!!
דייגו  | 05.08.18
11.
עבריין מורשע אומר כי אסור לעבור על החוק!
אישור פתיחה בתל אביב ואי אישור ברשויות אחרות צריך להיחקר תחת קבלת טובות הנאה, אין דבר כזה שתי אמות מידה, או שכולם סוגרים או שכולם פותחים. כאשר מאפשרים לתל אביב להיות פתוחה אנו תושבי הערים מסביבה משלמים את מיסי ת"א במקום לתמוך בעסקים בעירנו. כל שכן מי שאינו בעל אמצעי תחבורה צריך לשלם גם על מונית וכדומה פשוט שחיתות. מי שלא מתאים לו שיעבור לעיר חרדית ויסגור את עצמו בשבת. הגיע הזמן של החילונים להתעורר, מחר יאסרו גם על נסיעה בשבת וכדומה.
עצמאותה | 05.08.18
8.
התנהלות השר מהווה חריגה מסמכותו והחלטה בלתי סבירה בעליל, אבל היה ברור שזה מה שהוא יעשה
נתראה בבג"ץ, שביטל בעבר את החלטת השר לגבי תל אביב, ושהבהיר שיש לכבד את החלטת הרשויות המקומיות. חוק המרכולים אינו רלוונטי במקרים האלה (הוא עשוי להיות רלוונטי במקרים עתידיים). מעניין שהדתיים "תומכים" כל כך בדמוקרטיה כשהיא מעלה אותם לשלטון במדינה, אבל לא כל כך תומכים בה במישור המקומי, כשאנשים רוצים פשוט לשמור את אורח חייהם. אורח חייהם של החרדים - קודש; אורח חייהם של החילוניים - אבק לרגלי העבריין המורשע והאסיר לשעבר אריה דרעי.
א | 05.08.18
5.
דרעי הביתה! חוצפן!
תושב ראשון לציון, חילוני, נהנה מהשבת שלי בדרך שהיא קצת שונה אבל לא פחות טובה מהשבת שלך, הגיע הזמן לומר די. די לכפייה הדתית די להתערב לנו בחיים ולהחליט מה טוב ומה לא לפי מה שאתם חושבים לנכון. בכל העולם יש תחבורה ציבורית, עסקים, חיים ופה זה מותרת? הערים לא הוכיחו צורך חיוני בפתיחת עסקים בשבת? אולי הצורך לחיות? הצורך להיות מדינה מודרנית ולא חשוכה? איראן זה כאן.
רועי | 05.08.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת