אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

תנובה מעלה מחירים, ומסמנת כיוון לשוק

17 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

13.
תנובה תמיד מובילה בהעלאת מחירים.לא לקנות תנובה
תנובה הראשןנה בהעלאת מחירים ב 2011 ניסתה להעלות מחירים בשביל להגדיל רווחים גרידא תוך ניצול המונופול החמסני שלה. אני סוכרתי אף פעם לא עושה מבצעים על מוצרים ללא סוכר כשאחרים עושים. צריך להפסיק לקנות תנובה יש הרבה חברות אחרות. הגידו לא לתנובה.
Hguy | 06.08.18
10.
נראה עד מתי כחלון יצליח להסתיר את עליית המחירים.
מחירי החלב עולים ויעלו, האורז, הדלק ועוד שורה של מוצרים עולים...אבל המדד קפוא במקום. האוצר מנסה להסתיר עליות מחירים כדי שלא ייצטרכו חס וחלילה להעלות את הריבית ומכאן הדרך לפיצוץ בועת הנדל"ן תהיה קצרה. שר אוצר בדיחה עם תוכנית "מחיר למתמסכן" על חשבון צעירי ישראל עוזר לקבלנים עם מחירי דירות לא נורמליים ובנוסף לזה....הגרלות כדי לזכות לגור במדינה שבה נולדת נלחמת ואתה רוצה לגדל את ילדיך. תתבייש, לך הביתה כחלון, גרמת מספיק נזק לכלכת ישראל.
ישראלי דפוק | 06.08.18
9.
ההתנהלות הכללית שם מגעילה
אולי באמת הגיע הזמן להוריד פיקוח משוק החלב - יירצו אנשים - ייקנו, לא יירצו, לא ייקנו. יש מספיק תחליפים בשוק, ומספיק מתחרים שמייצרים מוצרי חלב דומים. יצרני החלב - הרפתות - כמובן יהיו הראשונים שיפשטו רגל בעסק הזה - אבל אלה שמשווקים מוצרי חלב פשוט יעברו לחלב מיובא - ועוד נדבך של החקלאות הישראלית יתמוטט. זה בערך מה שנתניהו רוצה - והוא הרי מקבל את כל מה שהוא רוצה. מה שנשאר לעשות זה לשאול - למה ראש הממשלה שלנו מנסה לחסל את הייצור המקומי בארץ, ועוד כמה זמן ניתן לו לעשות זאת...
יסמין | 06.08.18
3.
תנובה / העלאת מחירים
גם לנו הצרכנים יש מה להגיד בנושא, אם נשתוק ונשלם את ההתייקרות, אנחנו נהיה כספומת של תנובה, ירצו ימשיכו להעלות מחירים, אבל מה הם יעשו אם לא נקנה את תוצרת תנובה? ימשיכו להחזיק במקררים את הגבינות? אני מציע להטיל חרם קניות של מוצרי תנובה עד שיפנימו שגם אנו הצרכנים צד בנושא, וגם לנו יש דיעה וזכות דיבור.
מנדל | 06.08.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת