אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

יישובים ערביים יקבלו כספי ארנונה של מועצות בצפון

13 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

11.
ארנונה זה מס ליהודים עירונים חילונים, לחרדים לערבים, לדרוזים, לבדואים, לקיבוצים ולעוד כמה קבוצות
ארנונה זה מס ליהודים עירונים חילונים, לחרדים לערבים, לדרוזים, לבדואים, לקיבוצים ולעוד כמה קבוצות המס מופחת בעשרות אחוזים ובחלק גדול ממגזרים אלה אין תשלום אלא רק על מים, ביוב וניקיון בלבד. את היישובים "העניים" אבל עם תושבים עשירים מממנים שוב כלל משלמי המיסים.
אשק | 08.08.18
5.
אני מתפלא על התגובות - זה לטובת כולנו החלוקה
ישובים עניים שכל הזמן נזקקו למענקי איזון (מהכיס של כולנו כמעט) יקבלו עכשיו נתח מארנונה שהלך עד עתה למועצות מעוטות תושבים (רובם במצב סוציואקונומי גבוה) שמימנו באמצעותה שירותים ברמה גבוהה יותר מבכל עיר יהודית. יש בכך גם צדק היות ובדרך כלל אזורי התעשייה סמוכים לערים (אך נכללים בשטח המועצות האזוריות) ומעסיקים בעיקר את תושבי הערים ולא את תושבי המועצה המקומית.
נוגס | 08.08.18
2.
יהודים ישראלים הם מיעוט מנוצל ומוכה בישראל
אזור התעשיה בר לב נבנה ותוקצב ע"י מועצה אזורית משגב, בעלות של מאות מליוני שקלים, מה תרמו ג'סר א-זרקה מלבד איומים לפרוטקשן על בעלי העסקים? יהודים בונים ומפתחים ואז נותנים לעבריינים את הפירות. שיתנו גם את המפתחות וילכו מפה. מועצות ערביות לא מתקיימות כי הן לא טורחות לגבות ארנונה או לפתח תעשיה מלבד תעשית התלונות והשנורר של תקציב תמיכות. מתבייש. אריה דרעי זה הדבר הכי מושחת שקיים במדינה הזו, הוא לא רואה שום דבר מול העיניים חוץ מהקריירה שלו. מצידו שכולם ילכו לים כל עוד הוא יקנה עוד וילה למשפחתו ודירות בהר נוף. מקווה שיעלם בבחירות הבאות.
נדהם  | 08.08.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת