אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

יבוא אישי? זה בסך הכל יבוא מסחרי בתחפושת

6 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

5.
תפסיקו לגנוב את הציבור באחוזי הרווח
ואז בשמחה נקנה בארץ. אחרי משלוח מכס וכל שאר החארטות אתם דוחפים לרווח של 100 200 300 ואפילו יותר אחוזים למה שנקנה ממכם? איכות? קודם כל זאת בעייה שלי ושנית אנחנו מזמינים דברים איכותיים יותר ממה שמוכרים בארץ. בסופו של דבר תרצה לחברים שלך שגונבים מאיתנו ולא למי שמנסים לחסוך.
אלון | 11.08.18
2.
שקר והולכת שולל. יבוא כולל מיסים זול הרבה יותר.
אתה מוליך שולל כבוד נשיא איגוד לשכות המסחר. כמי שעושה מאות רכישות בשנה, מפנימיות של אופניים ועד מעבדי מזון משוכללים, שואבי אבק ותנור חימום, הסטטיסטיקה שלי ממש ברורה. כשאני קונה בחו"ל זה עולה לי בממוצע כ-60% מהעלות בארץ (כולל משלוח ומיסים, והדגמים הכי חדשים), אז הבעיה היא בחברי לשכת המסחר שלך שעושקים את הציבור (החלש, זה שלא יודע לעבוד באינטרנט) רק כי הם יכולים. זה לא "יבוא (אישי) פסול ומופקר" - הסוחרים הם המןפקרים המסרבים להסתגל למציאות השוק הגלובלי ומתפלאים שלא נותהנים להם להמשיך בשוד לו היו רגילים עשרות שנים. "הרס של הרבה עסקים לגיטימיים" - מה לגיטימי בעסק שבחוצפתו דורש מחירים כפולים. ולעסק הזה עלויות היבוא והמשלוח זולות יותר בשל הכמויות. עסק עושק - שישתנה או שיהרס.
לא עוד. תתאפסו! | 10.08.18
1.
שקרים, שקרים, ועוד שקרים
נתחיל מזה שבמכס עוקבים גם עוקבים אחרי רצפי חבילות שמגיעים בהפרשי זמן קצרים. אם תקבל חבילה בשווי 65 דולר, יום למחרת עוד חבילה בשווי 25 דולר, אחרכך חבילה בשווי 20 דולר ושוב חבילה בשווי 15 דולר - יטילו עליה מיסים. נמשיך לזה שכדי שהתרגיל שאתם מתארים יצליח, מישהו צריך להיות מאוד סבלני לקבל עשרות חבילות קטנות, כדי להצליח להפעיל עסק רציני מכל העניין הזה. ונסיים בכך ש - אם לא הייתם גנבים - כל זה לא היה קורה.
המגיב | 10.08.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת