אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

חיות משיבה לשקד על חוק הלאום: "השופטים מחויבים למלא תפקידם ללא משוא פנים ומורא"

15 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

14.
מדינה אחת ויחידה בעולם , שהיא מפלט יחיד ליהודי העולם
כאשר יש 22 מדינות ערביות + אין ספור מדינות נוצריות . גם כאן צריך לשכנע שזו מדינתו של העם היהודי ורק היהודי ? האם אין שיוויון זכויות למיעוטים אצלנו ? די לדמגוגיה , די להלקאה העצמית , זוהי מדינתנו היחידה שבה יהודי יכול להרגיש בטוח . אין מה להתנצל , ו מי שלא מאמין בכך מוזמן לעזוב .
דן | 12.08.18
13.
אעשה הכל כדי שהילדים שלי לא יחיו כאן.
לא ישרתו בצבא ולא יקריבו את חייהם כדי להגן על שופטים מושחתים, ולא יעבדו כמו חמורים וישלמו את הפנסיות המופרזות והמופרכות שלהם. מצידי שדאעש יכנסו לכאן ויעשו כאן ככל העולה על רוחם. הבנים שלי לא יעמדו חוצץ כדי להגן על המושחתים הללו שבסוף ידפקו אותם בבית הדין לעבודה, בבית הדין למשפחה ובתביעות קטנות. מצידי שתלך המדינה לעזאזל. אם שופטים כאלו מנהלים אותה עדיף שלא תהיה מדינה.
אנדי | 11.08.18
8.
כבר נגעו בנושא חוק הלאום בעבר
כל השופטים בעליון שדנו מנושא אמרו משפט פשוט אחד אל לנו לגעת בחוק יסוד אלא אם כן הוא אינו תואם את ההגרה הראשית שלמדינת ישראל יהודית ודמוקרטית. הבעיה בחוק הזה שהוא בדיוק נוגע בנקודות אלו שמהוות את אבן היסוד של המדינה (מגילת העצמאות) החוק הולך להבחן ע"י בית המשפט העליון, וקשה לי לראות אותו עובר בחינה זו, מאחר והוא אינו דמוקרטי. הדרך לביטול החוק ברורה והדרך למלחמת חורמה בבג"ץ ברורה, נראה מה יקרה, מצד אחד חובה על בג"ץ לבטל את החוק כי הוא מנוגד למגילת העצמאות מהצד השני ביטול החוק יוביל לחוסר אמון מוחלט בבג"ץ מצד אחוזים נרחבים מהאוכלוסיה בארץ. מזל שיש את הדרוזים שלפחות יכולים להביא את החוק לדיון אמיתי, אם המוסלמים היו מעיזים לפנות לבג"ץ בנושא חוק זה לא היה בכלל דיון בנושא.
ggg | 09.08.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת