אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

בעזה מאשרים: הפסקת אש נכנסה לתוקף; השקט נשמר הבוקר

8 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

8.
ביבי מה זה מזכיר לך.
אנחנו לא נעצור את צהל.אנחנו נשלים את המלאכה. נמוטת את שילטון הטרור של החמאס.נחזיר את הביטחון לתושבי אשקלון.אשדוד.יבנה באר שבע לתושבי ישראל לכולם לכם את הביטחון.זה סרטון וכל החיות צוחקים וצוחקות.מדהים.אין בטחון כי לא היה בטחון ולא יהיה בטחון.
משה | 10.08.18
7.
שקט
שימו לב כל התגובות נכתבים מהלב ובכאב .שלא יחשבו שאנחנו יושבים בבית ומבקשים מהחיילים להיכנס לעזה ולהרג .חס וחלילה.רוצים שהקבינט שיושב בחדר ביטחון סביב שולחן עמוס כיבוד קל או כבד בעוד שילדים חרדים מפחד רצים לבונקר.תפקידו של הראש לעשות כפי שהבטיח.צעק בחוצות 2 מדינות לשתי עמים וזגזג כל משפט שיוצא מפיו 2 דקות אחרי יש שינוי.בהצלחה.
משה | 10.08.18
5.
מר ביטחון הפך למר שקט בכל מחיר.
כדי לשרוד בכסא מר ביטחון עשה הכל כדי לקבל שקט בכל מחיר.לא דנו על החללים והשבוים בידי החמאס.מתי כן עוד ארבע שנים.שיהפכו את סיסמת הבחירות.מי יביא לכם ביטחון מי יחזיר את הבנים הביתה אם לא הליכוד בראשותי.וכשיקבל את המנדת. יעבור לשמפניה וסיגרים וישכח מה תפקידו חוץ מלפלג ולרמוס.כל מה שנכתב נכתב בכאב שזה המצב במקום עם אחד ראש ממשלה אחד לרחוות העם.ובטחונו
משה | 10.08.18
2.
פשוט בלתי נסבל
לא יאומן שארגון טרור קיקיוני יחזיק מדינה שלמה באשכיה, כאשר אלו הממונים על בטחון המדינה יצקצקו בלשונם וימלמלו כשהדרום מקבל 200 רקטות בלילה אחד! "150 מטרות של החמאס הושמדו" - למה לעזאזל צריך לחכות שנקבל מהם גשם של טילים? אם אתם יודעים שיש מטרות של החמאס תורידו אותם, אל תחכו לאף אחד. אל תתנו להם שקט. תיזמו פעולות אל תיגררו אחריהם. אתם יודעים שיש בית מלון שמייצר בטון למנהרות, שיש מנהרות התקפיות מעזה לישראל? WTF? למי אתם מחכים?! להוריד! איפה הסיכולים הממוקדים? למה אנחנו צריכים לחכות להם?
מוסקיטו  | 10.08.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת