אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

כך נערך כחלון לבלימת ההתייקרויות שמאיימות לשטוף את הקמפיין שלו

214 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

214.
כחלון נכשלת
כחלון הדירות הם לא מכשירי טלפון !!! חשבת שעשית מהפך במחירי הסלולרי וכך גם תעשה במחירי הדיור אולם כל הבטחות שלך וכל התקוות שנטעת בזוגות הצעירים הופרכו נחלת כישלון גדול ולא צלחת בכלום . תעשה טובה לכולם תיתפטר ותלך הביתה המצאת מס מיוחד וקראת לו מס שבח תסביר לי מר כחלון אני אזרח המדינה המשלם מיסים כחוק עובד כל החיים קשה וחוסך כל שקל כדי שאני יגיע לגיל הפנסיה יחיה בכבוד ולא יצטרך טובות מהמדינה אם קניתי עוד דירה וזאת בעבודה קשה למה אני צריך לשלם עוד מיסים על השבחה וגם עוד על מס רכוש??
דרור  | 16.08.18
212.
פרופ' שמחון, יפסיק את טירוף רכישות המט"ח של פלוג, שמייקר לנו את היבוא ואת הוצאות המחייה
מט"ח זול, זה מעולה לציבור הרחב ושלא ישטפו לכם את המוח שזה "לטובתכם". כמו שפלוג והתעשיינים, התנגדו גם להעלאת שכר המינימום, בטענה שזה "לרעת העובדים". בפועל, התברר שהתעסוקה לא ירדה. העובד מרויח למחייתו הבסיסית, לפחות. עסק שלא מסוגל לשלם שכר לעובד - אין לו זכות קיום בכלל!
פלוג לא נותנת לציבור, להנות משפע המט"ח שזורם לישראל | 16.08.18
187.
כולם בוכים ובוכים
כולם רצו לפרק את חברת החשמל, הנמלים, מקומות העבודה הטובים!! למה? כי הם עבדו בפרך תמורת שכר מינימום.. במקום להגיד, אני נלחם לצד עובדי הנמלים וחברת החשמל כי להרוויח כסף טוב בעבודה קשה זאת לא מילה גסה. מספיק לבכות על כל דבר.. יש לנו מדינה טובה בסך הכל, מי שלא טוב לו, אירופה גדולה, ארה"ב גם..
עובד חברה | 12.08.18
182.
ומה עם מחיר הפירות והירקות?
איך אבוקדו עולה 44שח לקילו.ענבים 15. תפוזים רקובים 10. אבטיח 7 .משנה שעברה היתה התייקרות של 50% ושלא יספרו לכם סיפורים. וכשמראינים את שר החקלאות לגבי יבוא ירקות ופירותהוא אומר ''זה ייעשה רק בתיאום והסכמת החקלאים'' כלומר החתול ישמור לנו על השמנת ( שהתייקרה בינתיים). כלומר אורי אריאל אשם בעליות המחירים בענף החקלאות
עופר | 12.08.18
175.
הציבור יעמוד בהתייקרויות, רוב הציבור רכש דירות ונכסים כשהם עלו פי 2 פחות.
ולא רק זאת, גם שכר המינימום עלה משמעותית, גם שכר המינימום, האבטלה כמעט אפסית. כל משק בית היום מחזיק 2 רכבים לפחות וטס לחו"ל פעמיים בשנה לפחות, ככה שעליית המחירים היא בסופו של דבר בהתאם לעליה בעושר הציבור. הציבור הישראלי עשיר אפילו בפריפריה. אז עכשיו האינטרסנטים כאן מתבכיינים כי הם מפחדים שבנק ישראל יצטרך להעלות את הריבית, עקב עמידה ביעד האינפלציה.
האזרחים שמחים | 12.08.18
173.
מתמקד במחיר היוגורט והקוטג' כששכר הדירה הוא בלתי אפשרי וגם ב-4000 ש"ח לחודש אי אפשר
למצוא דירת 2 חדרים נורמלית להשכרה במרכז הארץ. במקום להרים מבנים של דירות קטנות חדשות להשכרה ארוכת טווח במרכז הארץ, הוא מתמזמז לי עם מחירי היוגורט. פשוט כישלון ואני מאלה שהצביעו עבורו ותלו בן תקוות שילחם מול ביבי שכנראה מעוניין בעליית מחירי הדיור. אני בטוחה שהוא יראה את התוצאות בקלפי.
יונית | 12.08.18
170.
160% מכס זה משהו שחייב להעלם. זה למעשה לא מכס אלא חסימת יבוא
או אולי גרוע מכך ... סוג של סמן ליצרנים ולמשווקים מה הגבול העליון של המחיר שאפשר להציע מבלי שתהיה תחרות מול יבוא (זו כמובן השערה בלבד). אין שום הגיון במס כל כך גבוה. רוצים להגן על תוצרת מקומית ? יש הרבה דרכים. מס כל כך משמעותי רק עושה רע לשוק ובעיקר לצרכנים. זו כמובן דעתי.
ל | 12.08.18
168.
יש דבר פשוט שאפשר לעשות כדי להוריד את המחירים ומשה כחלון יודע את זה:
לבטל מכסים ולפתוח את השוק לתחרות מלאה, הן בין היצרנים עצמם (לבטל את קרטל המועצות החקלאיות) והן בין היצרנים הישראלים ליבואנים. משה כחלון יודע את זה היטב והוא לא עושה את זה כי הוא רוצה להיות בסדר עם כולם. הוא צריך להחליט את מי הוא משרת: את הציבור שהצביע עבורו או קבוצה מצומצמת של קרטליסטים מפותמים.
מיי שהוו | 12.08.18
167.
תגובה ל157
ביקוש גדל דווקא יוריד מחירים... העלאת שכר המינימום גרם לעליית מחירים כי התייקרו העליות של הייצור לחברות... בנוסף התייקרו לחברות עלויות נוספות כגון חשמל שעליו לא פיקחו כך שעל מנת לשמור על רווח הם חייבים להעלות את המחירים... מה שכן אם יפתחו את השווקים לתחרות המחירים אמורים לרדת אבל אז החברות יאלצו לפטר עובדים על מנת לשמור על רווחיות... כך או כך המצב לא פשוט כי כחלון ניצל כל טיפת מס ותקציב שהיתה לו לנצל... הבעיה הגדולה במדינה שלנו זה שלא מספיק כסף חוזר אלינו מניצול המשאבים של המדינה
נתי | 12.08.18
154.
הכל בחסות מדינת ישראל
שמסרבת להגדיל את יבוא מוצרי החלב ועוד הרבה מוצרים. יוגורט פירות באירופה - 1 ש"ח, 5 ש"ח במדינת היהודים... למה??? המונופול של תנובה, שמזמן היו צריכים לשבור. מאז שתנובה נמכרה לסינים, יוקר המחיה נהיה מטורף. בסוף במדינה הזאת יישארו רק ערבים וחרדים.
פרדי | 12.08.18
151.
אחרי כמה שנים בתפקיד, אל תכתבו מה הוא "מתכוון" לעשות
אלא מה הוא עשה. אחרת- סתם תעמולת בחירות מוקדמת. (רשימה מקוצרת של עשייתו- סייע לשקד להכניס את האנשים שלה לבית המשפט העליון, לא מנע את העלת מחירי הדיור, לא מנע את העלת יוקר המחייה, סייע להפוך את המדינה לדתית- פאשיסטית יותר, מנע זכויות להט"בים סייע להפוך את הדרוזים והבדואים המשרתים בצבא לאזרחים סוג ב' והפך את המדינה לשיוויונית פחות, שתק כשעוד ועוד קווי תחבורה ציבורית הפסיקו את פעולתם בשבת ומנע מהשכבות הנמוכות עוד גישה, לא הביא שלום, לא סיים את הסבל של עוטף עזה ולכל אורך הזמן הזה הוא לא הפסיק לחייך. זה כחלון- חיוך ריק)
א | 12.08.18
147.
זה עוד כלום . אחרי הבחירות יבין הציבור את ההונאה
מחירי הדיור יעלו מידית בלמעלה מ 10 אחוזים. ואולי יותר . יש כבישת מחירים לא קטנה וזה יתפרץ בעוד כשנה ולא יותר. מחירי הדירות יעלו במאות אלפי שקלים ליחידת דיור. זה הכישלון הכבד ביותר של כחלון. הציבור עדיין לא מבין את גודל האסון שמדרדר אותנו אליו כחלון
אלכס לוין | 12.08.18
144.
שיעלה ריבית ויעצור את הפיחות הכבד בשקל שמעלה את המחירים...
הריבית אפס בארץ בזמן שבארה"ב עוד שניה 3% השער דולר שקל הוא כבר כ3.72 ומאיים להגיע ל4+ מה שיגרור אינפלציה רבתי שיעלה ריבית ושכל מי שהיה מספיק דביל בשביל לקחת הלוואות גדולות בפריים שישלם עליהן כל השאר לא צריכים לסבול בגלל כמה מטומטמים...
משקיע בחול | 12.08.18
139.
החזרים היחידים הם מדינת ישראל
המדינה לוקחת 17 אחוז מעי״מ יותר. ממה שברוב המקרים מרוחים על המוצר שיורידו את המע״מ על מזון חשמל ומים ואז יהיה יותר זול ובואו לא נדבר על דלק נדלן מכוניות תחבורת ציבורים מס על הפנסיה ומה לא בקיצור גונבים אותנו בכל כיון אז באמת כחלון הרפורמות שלכה לא שוות כלום כי בשוק חופי אתה לא יכול לקבוע כמה להרוות ולהטיל מס של 17 אחוז על הצרכן אחרי שגמרתה לו כמעט 40 אחוז מהמשכורת על כל מני מסים מיותרים
שי | 12.08.18
128.
תגובה ל96 - כחלון לא עצר מחירי דיור.
הם כבר עלו 20 אחוז בתקופתו וממשיכים לעלות. הטרגדיה הגדולה - הבניה הוקפאה. ולמה הוקפאה? מצד אחד הוא מעלה מחיר קרקעות , מאידך - קבלנים לא בונים כי לאנשים אין כסף לשלם. אם אין רווח יזמי - קבלנים לא ייבנו. זה נורא פשוט. אפילו ילד נטול השכלה מאולגה היה אמור להבין זאת.
כלכלן | 12.08.18
126.
יש רק פתרון אחד
רק הורדת שכר המינימום או הקטנת עליות המעביד ייגרמו למחירים לרדת דרסטית משנת 2012 עלויות העובדים יתייקרו ב 30 אחוז מה שגרר הפסדים וצימצומים בכל המשק ברור שזה יגיע ליידי ביטוי בגל עליית מחירים..אנחנן המעסקים עובגים בשביל כל הסקטור השכיר זה הפך לאבסורט השום מדינה מתוקנת השכירים לא מרוויחים יותר מהמעסיק רק אצלנו ברור שנשבר לנו יש בארץ דלנו רק זכויות לעובד לא למעסיק אנחנו פצועים ומדממים לא מעט זמן המחרים צריכים לעלות לפחות ב 20 אחוז שתשקף את המציאות העלייה רק התחילה היא תרקיע שחקים זה המצב האמיתי...
מעסיק | 12.08.18
125.
כחלון כן צריך לבלום את ההתיקרויות במשק
כחלון צריך לאסור על כל ענפי המשק לעלות מחירים והמחמירים חייבים להיווצר נמוכים בעיקר עבור העניים. שנית כל חברה במשק שתעלה מחירים אזי יש לאשר יבוא מוזל של אותו מוצר או שירות על מנת לשבור את החברה המקומית שהעלתה מחירים.
חקי חיון | 12.08.18
113.
מתחבר מאוד למה שכתב/ה 34
נטל המיסים בארץ גומר את כולם. לגבי ארנונה, מישהו אמר לי שעשו בדיקה ומצאו שאם היו מקימים וועד שכונה והיו גובים 50% ממחיר הארנונה ניתן היה במכרז אמיתי ולא מכור לדאוג להכול (חינוך- גני ילדים/בתי ספר, גינון, מדרכות, תאורה, פינוי אשפה ועוד... ) וברמה יותר גבוהה. המשמעות היא שכ 50% מכספי הארנונה שכולנו משלמים הולכים לשכר,לשכות,רכבי שרד וקומבינות.... אבל אני מאשים רק את ציבור הבוחרים/אנחנו. אם נשנה תפישה ונחשוב מחוץ לקופסת ימין או שמאל, אפשר יהיה לחולל שינוי. המנהיגים שלנו צריכים להבין שהם עובדים אצלנו ועבורנו. מי שלא טוב לנו צריך ללכת ומייד !!!
איציק | 12.08.18
112.
עלית מחירים וגרעון תקציבי
הבעיה אינה עליות מחירים הבעיה העיקרית היא שהציבור הקטן שתורם לתוצר נושא על גבו גיבנת בצורת מגזר ציבורי מנופח ובזבזני ובנוסף מגזר חרדי שתרומתו הכלכלית שולית לצריכתו מהמדינה ועוד מגזר שלא יודע שיש כזה מוסד שנקרא מס הכנסה בקיצור הדרך ליוון קצרה.
Jo | 12.08.18
109.
למה יקר כאן כל כך -כי יש כמה גנבים, שוחד ושחיתות
באנגליה בה בקרתי לאחרונה, שש גביעי יוגורט פירות בנפח 150 מ"ל (ייתכן שזה 200) עולה חצי פאונד, 2.4 ש"ח. בישראל גביע בודד עולה יותר.... השכר באנגליה גבוה בהרבה מישראל. איך ייתכן? זו מדינת גנבים ויהודים. המחיר כאן פי 6 ולמעשה פי 10 מאנגליה. תודות לשר האוצר הגיבור על חלשים. נראה אותך מול הגדולים. אי אפשר ליבא מאנגליה את המוצרים הזולים כי הרבנות לא תיתן. תנובה (חברה סינית ענקית), טרה (חברה זעירה שנקראת קוקה קולה) החליטו לשחוט אותנו ואנחנו נשחטים ללא שוחט משגיח.... היחידה שצריכה ויכולה למנוע את השחיטה, לא עושה זאת.
צדקיהו | 12.08.18
105.
מה שכחלון ישיג הוא שיזכרו אותו כזה שהחריב ,
מה שזוכרים ליגאל הורוביץ הוא את יגאל אין לי. לא שום דבר אחר שעשה. כאשר מבצעים פעולות המשפיעות על המשק ללא שום התחשבות במבנה המשק ובמצב העולמי של מחירי התוצרת. התוצאה היא פגיעה אנושה. משק החלב לדוגמה הוא משק חזק שיכול במחי החלטה מטופשת אחת לקרוס. קריסה שתגרור התייקרויות דרמטיות של כלל מוצרי החלב. הרבה מעבר ל 3.4% את זה יזכרו לכחלון .כאשר ליטר חלב יעלה 15 ש"ח וגביע שמנת יעלה 20 ש"ח
רונן | 12.08.18
102.
למה ללכת סחור סחור יש פתרון מאוד מאוד מאוד פשוט
אפשר לרצות את שני הצדדים גם את האזרחים וגם את התעשיינים.והרעיון הוא מאוד פשוט מצד התעשיינים יש לתת להם ביטחון ע״י העלאת מיסי הקנייה על יבוא מחו״ל אבל לרסן אותם ע״י כך שיש להכניס תחת פיקוח 200 עד 300 מוצרי יסוד בלי אפשרות לשחק עם המוצר כמו שעושים כיום עם הגבינה הצהובה זה בפיקוח במישקל בסופר.אבל באריזה סגורה ומוכנה זה עולה ב 25 אחוז יותר.יש להגיד שהמחיר הוא למשל 4 שקלים ל 100 גרם ולא משנה איך מספקים את ואך אורזים את זה נקודה.ולא ניתן להוסיף תארים של מועשר או בתוספת של חלבון וכו וכו וכו
חיים | 12.08.18
97.
פופליסט כמו ארדואן
כל ההתנהלות של כחלון בלתי מקצועית ומפגינה היסטריה נצחית מבחירות קרובות שימחקו את המפלגה הקקיונית שלו. כדי להיות מוכן הוא עסוק כל הזמן במחוות פופליסטיות מטופשות ונטולות הגיון כלכלי. הוזלת סלולריים? סבסוד דירות באיכות של שיכוני רכבת משנות ה-50? ייתכן שנתניהו פעל בתבונה רבה שנתן לכחלון להזיע ולחרב כל חלקה טובה באוצר, ובכך לחשוף את הבלוף של "כולנו". הבעיה היא שאנחנו משלמים את המחרי ובבחירות הבאות זו תהיה אורלי לוי שתצטרך לעבור סדרת חינוך דומה על גבנו.
דני | 12.08.18
91.
4 שנים לא עשית כלום
פירוק ריכוזיות הבנקים - נכשלת תחרות בשוק כרטיסי האשראי - נכשלת פירוק מועצת החלב - נכשלת פירוק מועצת הירקות והפירות - נכשלת אפילו את מועצת הדבש שתוקעת לנו מחירים יקרים כל השנה לא הצלחת לפרק. מחיר למשתכן - בדיחה אחת גדולה שלא הזיזה בכלום את מחירי הדיור. במה כן הצלחת?
חיים | 12.08.18
88.
המהפכה מתחילה במסעדות
ההתארגנות המדהימה שכוללת כבר 1,000 מסעדות ברחבי הארץ תחסוף אחריה ענפים אחרים . כמו שאצלנו , קמה התארגנות נגד הארגון שייצג אותנו לא עשה מספיק (אבל התחככו עם ביבי וכחלון כמו חברים מהזבל), כך יקרה גם בתחומים אחרים . כחלון - אנחנו באים לצעוק את כאבנו !!
המוזג מהמסעדה שממול | 12.08.18
86.
כחלון מכיר איזשהו כלי כלכלי חוץ מהורדת מיסים?
כל קמפיין ה"נטו בלה בלה" שלו מבוסס על הורדת מיסים. אז הוא קנה כמה טפשים עם הורדה של 500 במחיר האייפון X, כמה חברתי מצידו. ועכשיו, כדרכו הפופוליסטית, הוא הולך להקטין את הכנסות המדינה ממיסים בשנים הבאות בשביל עוד קצת קלקלת בחירות. יופי כחלון, איזה תותח אתה! בסוף, כחלון למד את הטריקים האלה מביבי. הוא אולי קצת יותר חלקלק מביבי וקצת פחות גזען, אבל התוצאות לא מאד שונות.
אא | 12.08.18
76.
לך אל הנמלה עצל ראה דרכיה וחכם
כחלון תקשיב טוב פעם אחת ולתמיד. אי אפשר לחיות יותר במדינה הזאת ששמה ישראל. רק אנשים שמרוויחים מ30.000 ש"ח ומעלה וגם זה בקושי יכולים להרשות לעצמם לחיות כאן. האם ניסית מר כחלון הנכבד לשרוד חודש ממשכורת מינימום של שני בני זוג? האם אתה רוצה לנסות? האם אתה באמת מודע לרחשי ליבו של מעמד עצום כאן במדינת המחמד שלך שלא מסוגלים להרים את ראשו ולצוף מדי יום ביומו כדי לפרנס את 120 המושחתים הרקובים שחושבים רק על עצמם ועל השקלים הנוספים שיכניסו לכיסם מדי חודש? האם ניסית ללכת לקנות פרות, ירקות, בשר , מוצרי ניקיון, בגדים ונעליים לילדים, שלא לדבר על הקניית תרבות למשפחה כשכל הופעה של אומן, הופעת אופרה, כניסה למוזיאונים, קניית ספרים ומשחקים עולה כמו שתי משכורות ? האם אתה באמת רואה את הטירוף של יוקר המחייה השולט במדינתנו? צא וראה במדינות סוציאליות כמו סקנדינביה החושבות רק על האזרח ורווחתו ולא רק מדברות בחירות. אז נמאס לנו מפוליטיקאים שרק מדברים, מבטיחים ודקה אחרי הבחירות יורקים עלינו בקשת ומעלים מחירים. אתם בדיוק כמו פרעה שהכביד את ידו על בני ישראל.
צדק | 12.08.18
74.
הבעיה זה לא כחלון,הבעיה היא ציבור הצרכנים הפראייר שמחכה שאחרים ילחמו בשבילו
אם הציבור היה מאורגן, והיתה החרמה של מוצרים או חברות. כמו שהיה עם הקוטג' והגבינה הצהובה. כל הגורמים כולל רשתות השיווק והחבנים והיצרנים ימצאו פתאום את הדרך להוזיל מחירים.במשך שנים הם עשו הון על גב הציבור ועכשיו שמעלים בקצת את שכר המינימום הם ישר מנפנפים בזה. צרכנים יקרים תתעוררו, הכח בידיים שלכם!
דני | 12.08.18
72.
כחלון הוא כישלון, אבל כן צריך להוריד מכסים
כאשר אני שומע שמחיר האבוקדו הוא 50-60 ש"ח לקילו כי לחקלאים פשוט יור כדאי לייצא את התוצרת זה מקומם. אין לי שום בעיה עם זה שהחקלאי בוחר באופציה הריווחית ומייצא, אבל לא יכול להיות שגם לא ימכרו בארץ וגם ילחמו שלא יהיה יבוא, אם יש מכסי מגן לא יכול להיות שיש מחסור בארץ בגלל יצוא\ אם יש יצוא, מצויין תפתחו את השוק ליבוא ותנו לכלכלה לעבוד. בישראל כבר אין פירות וירקות טעימים וזולים, פעם בקייץ היו ענבים, אבטיחים, מלונים בשפע ובזול היום אין הכול יקר בטרוף ובזה חייבים להלחם, ולא לא כדי שהפופוליסט מקריית אתא יכנס לכנסת שוב, כי אנחנו נשחקים כאן.
רמי | 12.08.18
71.
מי שרוצה לדעת את האמת מוזמן לקרוא את תגובתי
צריך לבטל מכסים, להעדיף ייבוא מארה"ב, ברגע שיאשרו ייבוא מארה"ב נראה 50 מכליות ענק עם מוצרי מזון זולים ב-30%. כל הזמן מפחדים לפגוע בחקלאים, שיבדקו את הנתונים ויגלו שהחקלאים למרות תלונותיהם מתפרנסים מעולה אחרת איך יש להם כסף לג'יפים ווילות וכמובן לתאילנדים שמנקים להם את הווילות (אבל רק בלילה כי זה לא חוקי). אני גר במושב בשפלה ורוב המושב הוא משפחות חקלאיות, כדאי שמס הכנסה יעשה שם ביקורת ויגלה איך כולם שם מרמים את המדינה, המדינה מממנת 50% מהביטוח בחברת "קנט", החקלאים מדווחים שהיבול נפגע והם מקבלים כסף ואז מוכרים את אותו יבול בשחור בשווקים. לכל אחד מהם יש בריכה שמחוברת לצינור מים במשק ואז הם משלמים מים פחות מכל עם ישראל. לסיכום: בשביל שיהיו מוצרים זולים כדאי לייבא וכמה שיותר, אי אפשר שכל האוכלוסייה תסבול כי החקלאי רוצה לקנות לאישתו ג'יפ חדש כל שנה.
מושבניק | 12.08.18
68.
הכל בלוף
להוריד מכסים זה טוב רק לבעלי עסקים ולא לצרכנים .אף פעם זה לא מגיע לכיס של הצרכן .זו אחיזת עיניים ותו לא . להתחיל להוריד מיסים ישירים לצרכן כמו ארנונה ,המיסים האסטרונומיים על הדלק ,אגרות למיניהם ,מיסי יבוא ישיר ,מיסים על הנדל"ן ,מיסים על הרכבים ,...ועוד לא לבטל אלא לקצץ באחוזים גבוהים .להטיב עם קבוצות חלשות כמו הגמלאים דרך ביטוח לאומי , חשמל ,ומיסים עירוניים .במקום לצאת בהכרזות על ביטול כל מיני מיסים בכמה שקלים ומכסים לא ידועים לציבור ולא משפיעים על כיס האזרח .לבטל את כל המונופולים הממשלתיים כמו בזק שחוסמת תחרות ,חברת חשמל כנ"ל ,ועוד..... שר האוצר יושב לו שם עם נוצות הטווס של הסלולר וחושב שככה זה יעבור מתחת לרדאר
דידי | 12.08.18
65.
שקרנים, המחירים בסופר בהחלט עלו
דוגמאות למוצרים שלו - לחם בריא לילדים מקמח מלא שפעם היה במחירי 10-12 שקלים עלה ל13-15 שקלים, חיתולים עלו, קוט'ג חזר לעלות, בורקסים עלו, מעדנים עלו... שיפסיקו לומר שאין עליית מחירים (ואני לא מתחילה לדבר על הירקות והפירות שזה בכלל הזוי) בשנים האחרונות התחילו לייבא בחלק מהמוצרים אריזות גדולות זולות יותר ממוצרים בודדים ובשנה האחרונה אני רואה את העלייה במחיר גם באריזות אלו
מרכז | 12.08.18
62.
שר אוצר בובה על חוטים, משרת אינטרסים של בעלי ההון
לא עשה כלום בכל כהונתו, רק מדבר דיבורים עם החיוך המטומטם שלו, אין לו מושג והוא רק הרע את המצב. המחירים כבר בעלייה תקופה ארוכה, אנחנו בעיצומה של אינפלציה כבר שנים, והוא מורח אותנו כאילו אנחנו צנים, יאלה סע סע יא מעורבב חסר מוח, אנסתם אותנו
ת״אביבי | 12.08.18
60.
תל אביב
אני נמצא בחופשה בצפון איטליה והלכתי לעשות קניות בסופרמרקט קטן באזור מתויר מאוד . סופר מקומי יקר במיוחד . קניתי לחם, גבינות, ירקות, פירות, מים, מיץ, בירה ועוד לארוחת ערב בוקר למחרת . בסוף הגעתי לקופה ושילמתי סכום שהרגיש לי נמוך ממה שאני רגיל. החלטתי להסתכל על החשבונית והופתעתי לראות מחירים זולים משמעותית ממחירי הסופר ה״מוזל״ שאנחנו קונים בו בארץ. בקיצור - הסופר היקר ביותר באזור תיירות באירופה זול יותר בכל המוצרים מהסופר הכי זול בישראל כן צפון איטליה ! למה ישראלי שמרוויח פחות צריך לשלם יותר?
אלון | 12.08.18
54.
הווו, יש כאן הרבה נדלניסטים היסטריים שונאי כחלון
חמודים, כלום לא יעזור - המדד עולה, האינפלציה מגיעה, וה1.5 מליון ש"ח חוב שיש לכם לבנק עומד להתנפח אל תוך הפרצוף החמדני שלכם ולרמוס אתכם. לי לא מזיז עוד שקל לחלב, אני חי בשכירות נעימה ושלווה ובלתי צמודה. יום טוב לכולם ובהצלחה לכחלון בהשמדת הנדלניסטים שרצו להפוך דור שלם של צעירים לעבדים שלהם.
עמית | 12.08.18
53.
מה מסוכן כל כך בכחלון..
כחלון הוא סה״כ אדם טוב ואיש ציבור המקפיד על ניקיון כפיים ומסירות לעבודתו, אך עם זאת, מדובר בדמגוג ויצרן סיסמאות פוליטיות זולות הנע עם הרוח לכל כיוון כל עוד הוא מקדש את מטרת הבחירות. לצערי, אחריות לאומית ותכניות עבודה סדורות אינן מנת חלקו והוא נותן לעם לדחוק בו כדי לאשר דברי חקיקה פופוליסטיים אשר עשויים לפגוע אנושות במדינה הזו בעתיד. עלינו כציבור להיות חכמים יותר מסיסמאות ולדעת מה לדרוש מהפוליטיקאים שלנו
ערן | 12.08.18
46.
אישית אני לא אוהב את כחלון אבל הכתבה לא הוגנת
הטענה שהורדת מיסים מובילה לאבטלה מופרכת בלשון המעטה. בתקופת כחלון ירדה האבטלה בצורה דרסטית. הורדת מיסים זה כן דבר חשוב , וכבר הוכח שזה עוזר למשק ומעלה דרמטית את אחוז הגבייה. יש 2 ביקורות מוצדקות: 1) אי הבחנה בין מיסים בין לאומיים לבין מיסים שנועדו לישמור על התוצרת המקומית. 2) יש טענה להלאמת שוק החלב (והלחם). כי יש קביעה במחיר המסובסד בהכל. וזה גם הפיטרון, בדקו וחשבו מומחים והרוב מהרציניים מציעים לבטל את הסיבסוד עם המכס המוגזם. ככה הכל יחזור למחיר הרגיל הממוצע הבין לאומי.
אלון | 12.08.18
45.
פסיכופאט והמגלומן ארדוגאן, התעורר יום אחד
הפסיכופט והמגלומן ארדוגאן, התעורר יום אחד, הביט במראה וחשב שהוא הפך לליוויתן. אלא שאז הניף את זנבו הלוויתן האמתי, ודג הרקק התחיל להסתחרר במערבולת. הדרך ליציאה מהמערבולת היא -להגיע לקרקעית ורק אחר-כך לנסות לחמוק ממנה.
סימור | 12.08.18
42.
הכל יקר
אבטיח ב60 שקל בלי טעם . מלפפונים 5.9 בלי טעם פירות מי קונה בכלל ? מעבר לזה שימו לך איך בכמה שנים העלו את הכל מתחת לאף של כחלון - מחירי הדיור כבר מזמן איבדו כל קשר למציאות ,חשבון המים עלה ,ארנונה עלתה בטירוף ! כל הדירות החדשות מחויבות לפי ברוטו ברוטו שיטת הגזל שהומצאה בישראל - בן אדם גר ב100 מטר ברוטו משלם על 163 . מי קבע שכל מטר בבניין צריך להיות ממוסה? אז זהו שמשרד הפנים והעיריות עשו קומבינה על כולם - משרד הפנים כאילו לא נותן לעיריות להעלות את התעריף אבל נותן להם לחשב ברוטו ברוטו והם ממקסמים כאילו הם עסק פרטי . ובכך מפקירים את התושבים ליידי העיריות החמדניות האין סופיות בישראל . ישראל זה מקום שאם שני בני הזוג לא מביאים עשרות אלפי שקלים בחודש אז הילדים לא יכולים לקבל חינוך ואוכל כמו שצריך . ממש מגעיל ומייאש מה שנהיה פה .
אזרח | 12.08.18
36.
מה נסגר
רק דבר אחד טוב הוא עשה הכחלוני הורדת מחירי טלפונים ניידים ושימת קץ לרעבתנותם של כל החברות התקשורת הגדולות מגיע להם . אני מאמין שהוא מנסה בכל יכולתו לוזיל עוד מחירים רואים שהוא לר רודף בצע וכבוד אבל לצערי ידיו כבולות על ידי משוחתים שנמצאים בדרגות מעליו ומאפשרים את יוקר המחיה
ed | 12.08.18
26.
אין בשום מצב לאפשר ייבוא של מוצרי חקלאות מחו"ל באופן לא מבוקר
הייחוד של החקלאות בישראל ביחס לחקלאות המערבית והטורקית היא היעדר סיבסוד לחקלאות הישראלית. בישראל החקלאי משלם על המים מה שהאירופאי לא משלם. בנוסף לכך באירופה יש סובסידיה של מינימום 25% כך שייבוא של מוצר חקלאות אירופאי ללא מכס של 25% מהווה ייבוא בהיצף. הזמן הלוקח מהשלב בו מפסיקים לגדל ולקטוף עד לשלב בו אפשר לחדש פעולה זו הוא כ 3 שנים. פעולת כחלון יכולה לגרום למשבר עמוק בתחום הפרות הירקות ומוצרי החלב. מי שחושב שאפשר לייבא מוצרי חלב כמו מעדנים וגבינות רכות מחו"ל בלי פגיעה בשוק טועה ומטעה.
רונן | 12.08.18
23.
פופוליסט אפס כבר אמרנו!!!
כחלון הוא כישלון, כול מעשיו היו והם כישלון, גם ה"הצלחה" האדירה שקושרים לו בשוק התקשורת היא כישלון, מעשה פופוליסטי שנזקיו רבים מהתועלת שלו. כחלון אוהב לקחת כסף ציבורי (כספי משלם המיסים) ולחלק אותו כאילו היה כסף של אבא שלו ו"לייצר תחרות" "להוריד מחירים" אז הוא "ייצר תחרות" בשוק הסלולרי ע"י 1. סבסוד ממשלתי לטייקון צרפתי 2. פגיעה בחברות הסלולר הקיימות תוך כמעט הלאמה של התשתית שלהם. תוכנית הגרלת הדירות שלו עולה לנו מיליארדים רבים והנזקים שלה ילמדו עוד שנים מהיום כאשר משפחות יתרסקו, שכונות סלמס חצי נטושות ייווצרו כחלון בפאניקה, הוא תמיד פועל מתוך פאניקה בלי מחשבה, בלי תכנון, העיקר יש כסף שלטי חוצות
רמי | 12.08.18
21.
פחלון הוא שר פופוליסט
פחלון מחפש לשים פלסטר על הזיהום הריכוזי שקיים בתעשייה הישראלית. במקום להפחית מיסים באופן זמני עליו לפעול לביטול המועצות החקלאיות, הגבלת היבואנים הגדולים (שסטוביץ, דיפלומט, שטראוס, טמפו ויפאורה) אשר שולטים על מרבית המוצרים המיובאים בעשרות קטגוריות ומותגים תוך כדי הכנסת יבואנים חדשים, הפחתת מכסים וביטול מכסים לאחר תהליך ההתייעלות מהמועצות החקלאיות (כמו מוצרי חלב, שמנים צמחיים, פסטות ודבש), הירקות והפירות שמגדלים בארץ לאחר ביטול המועצות יספיקו לכלל האזרחים ולא יהיה כמעט צורך ביבוא (למעט דגנים).
אלפקה פחלונית | 12.08.18
1.
הסיבה להתייקרות היא תאוות הבצע של חברות ההשקעות
הגורם העיקרי ליוקר המחייה הוא תאוות הבצע של חברות ההשקעות ששולטות במשק הישראלי שהשתלטו על חברות מובילות במשק בכוונה לסחוט ולחלוב מהם כמה שיותר דיבידנדים ומשכורות עתק לבכירים מקורבים תוך כדי העמסת חובות וריקון של החברות מנכסיהן.
יעל | 12.08.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת